Holotroopse hingamistöö kursus Sonia Telle juhendamisel

9 – 12 mail  2024 Algallika keskuses
Juhendaja Sonia Telle USA-st

in English…

Holotroopne hingamine on võimas lähenemine eneseavastamisele ja tervenemisele, mis on välja arendatud Stan ja Christina Grofi poolt. Holotroopne hingamine integreerib endas tänapäeva teaduse uuringud, antropoloogia, erinevad süvapsühholoogiad, transpersonaalse psühholoogia, idamaade vaimsed praktikad ja erinevad müstilised traditsioonid.

“Holotroopne hingamine on tänapäeval üks sügavaim ja põhjalikum
vaimne praktika.” Jack Kornfield

KELLELE SEE SOBIB? Igaühele, kellel on uudishimulik meel ja kes soovib sukelduda oma hingepõhja avarustesse ja sügavustesse väga turvalises keskkonnas – holotroopsetel hingamisseanssidel.

TULE HOLOTROOPSELT HINGAMA, KUI SOOVID:

 • Ühenduda oma keha, hinge ja südamega
 • Olla enam ühenduses oma elujõu ja elus olemisega
 • Suurendada oma loovust
 • Vabastada ja vähendada stressi
 • Jõuda ligi ja integreerida minevikus olnud emotsioone ja haavu (puhasta vana!)
 • Saada ülevaade minevikust ja praegustest probleemidest
 • Süvendada oma vaimset praktikat
 • Kasutada seda tööd psühhoteraapia osana
 • Või kui sul lihtsalt on vaja UUENDUDA ja NOORENEDA

Holotroopne hingamine on tugevalt kogemuslik töö, soovitatav neile, kes on huvitatud isiklikust ja vaimsest kasvust. Stan Grofi põhikontseptsioon on see, et meie “sisemise tervendaja” tarkus juhatab meid ja toob meie teadvusse selle, mis on meile igal hetkel parim ja tervendavaim. Loe  holotroopse hingamise kohta rohkem siit…

See 3-ööbimisega kursus koosneb holotroopse hingamise seanssidest muusika, juhendatud kehatöö, mandala joonistamise ja grupijagamistega. Algallika keskus on ideaalne koht sügavaks eneseuurimiseks turvalises keskkonnas ja selle kogemuse integreerimiseks Algallika kadakarajal mere ääres Matsalu rahvuspargis.

Kursust juhendab Sonia Telle, M.A CIIS-ist, on litsentseeritud somaatiline psühhoterapeut ja holotroopse hingamistöö juhendaja. Sonia on Stan Grofiga tihedalt koostööd teinud üle kahe aastakümne nii Ameerikas kui ka Euroopas ning tõlkinud osa Stan Grofi raamatutest hispaania keelde. Tema kirg on töötada laienenud teadvuse seisunditega, et süvendada ja toetada klientide terapeutilist protsessi ja inimesi, kes on enda avastamise teekonnal.
Loe Sonia Telle kohta siit...

Ajakava /Formaat

 • NELJAPÄEV, 9. mai 2024 (kl 17.00–20.00): Meditatsioon ja avaring + Sissejuhatus holotroopse hingamise teooriasse ja praktikasse. Ülevaade Stanislav Grofi elust ja tema teadvuse kaardist. Samuti tutvustame holotroopse hingamise erinevaid elemente (hingamine, sisemine tervendaja, hingaja roll, istuja roll, kehatöö, samuti muusika ja mandala joonistamine).
 • REEDE ja LAUPÄEV, 10. ja 11. mai (kogu päev): 4 holotroopse hingamise seanssi, kus iga osaleja on mõlemal päeval nii hingaja kui toetaja rollis.
 • PÜHAPÄEV, 12. mai 2024 (umbes kl 10.00–13.00): Jagamisring + Integratsiooni praktikad + Vestlus integratsiooni tähtsusest pärast tööd NOSC-iga (Tavatud teadvuse seisundid) + Lõuna (umbes kl 13.00).

KOHT: Algallika Keskus Matsalu Rahvuspargis  www.algallika.ee
Algallika keskusesse kohaletuleku juhtnöörid on siin…

MILLAL: 9.–12. mai 2024.
Kursus algab neljapäeval kell 17.00 ja lõpeb pühapäeval kell 13.00

Kursuse osalustasu on 300€ registreerumisel enne 2 aprilli 2024,
pärast 2 aprilli on kursuse osalustasu 350 eur.
Kursuse tasule lisandub toit ja majutus.

Toitlustamine (maitsev taimetoit) kogu kursuse jooksul maksab 98 EUR /inimene (neljapäeval õhtusöök, reedel hommiku-, lõuna- ja õhtusöök, laupäeval hommiku-, lõuna- ja õhtusöök, pühapäeval hommikusöök ja lõunasöök)

Majutus:  Algallika keskuses on piiratud arv majutuskohti (2 – 4 inimese toad). Toas majutuseks on vajalik eelnev broneering.
Üks koht kursuse ajaks (3 ööd) maksab:
– kaheses toas 77 €  (3 ööd)
– kolmeses toas  66 € (3 ööd)
– neljases toas 55 € (3 ööd)
– üksi toas 110 € /3ööd (võimalusel)
Registreerumiseks tasu 200€  pangalingiga siit…  (seal saad sisestada ka oma kontaktandmed).
Registreerumistasu ei tagastata.Ülejäänud osalustasu ning toitlustuse ja majutuse eest saab maksta nädal enne kursust panka või kohapeal sularahas.
Grupp on täis, registreerumine on lõpetatud.
Kui soovid ennast panna ootelisti, kirjuta tiia@voog.ee
Küsimuste korral võta ühendust Tiia Lõoke (eesti k.) tel.5178313, email: tiia@voog.ee või Sonia Telle (inglise k.) email: >soniatelle@yahoo.com, ph. 415 651 1067, WhatsApp +15103953824).

Kodulehe-slider

Algallika keskus on just sedalaadi vaimse arengu kursusteks loodud koht, kus pärast süvitsiminekuid endasse saab minna jalutama mere äärde või kadakarajale, nautida sauna ja lõket.