RAHVUSVAHELINE HINGAMISPÄEV

11. aprill 2024

Tähistame hingamise tervendavat jõudu!
Iga-aastaselt 11. aprillil tähistatav ülemaailmne hingamispäev keskendub inimelu ühele aspektile. Sel aastal on teemaks “Aeg tervenemiseks”
(“Time for Healing”).

Meie, kui oma elu teadlike loojate, tervise ja heaolu jaoks on muutunud ülioluliseks teada, millised vahendid meie kehas on tervenemisprotsesside abilisteks. Teha valik, et võtta aega ja võtta aega, et teha tervenemise osas suurepäraseid valikuid.

Oled oodatud osalema ülemaailmsel teadliku hingamise praktika ja ühise hingamise väe tähistamisel! On hea aeg mõtiskleda selle üle, et teadlik hingamine on imeline paikne ravim ja ühendav jõud, mis on kättesaadav kõigile, olenemata nende rassist, usutunnistusest, sotsiaalsest staatusest või nende jälgijate arvust sotsiaalmeedias.

Maailm on muutumise ja kasvu ajajärgus nii paljudel tasanditel korraga. Selleks, et toetada ümberkujunemist kogu inimkonnas, vajame võimsaid tööriistu, mis toovad kaasa kerguse ja harmoonia murrangulistel ja ebakindlatel aegadel. Nii paljud inimesed üle kogu maailma otsivad teed rahu poole ja meil on hea meel, et ülemaailmne hingamispäev pakub selleks väga spetsiifilist ja kättesaadavat võimalust.

Seda erilist päeva saad koos meie Eesti hingamiskogukonnaga tähistada TallinnasTartus või Helsinkis !

Toome teadlikult tähelepanu hingamisele koos paljude teistega üle maailma !