Tiia Lõoke

Olen tegelenud aktiivselt nõustamise ja psühholoogia alaste koolitustega üle 30 aasta. Hariduselt olen psühholoog. Olen täiendanud end väga paljudel täiendkoolitustel. Mind on alati huvitanud vaimse arengu meetodid, mida võiks paari sõnaga kokku võtta kui holistiline ja transpersonaalne psühholoogia.

Olen loonud kolmeaastase hingamisteraapia ja nõustamise väljaõppe –  Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia ning koos oma mehega Algallika keskuse.

Mulle meeldib töötada inimestega. Oskan näha iseenda ja teiste potentsiaali ning ma valdan palju põnevaid ja efektiivseid meetodeid, millega inimesi nende enesearengu vaimsel teekonnal toetada.

Tiia individuaalseansid ja registreerumine vastuvõtule siit….

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia eriala 1986.aastal ja sellest ajast töötanud praktilise psühholoogia vallas nõustaja ja koolitajana.

Töökogemus ja täiendõpe.
Olen töötanud Mainoris juhtide valiku- ja arendusprogrammis ning loovustreeningute looja ja treenerina, Tallinna Pedagoogilises Instituudis meeskonna ja loovuse treenerina, Tallinna Kriisiabi keskuses kriisinõustajana ja vabatahtlike nõustajate juhendajana, kus täiendasin end paljudel stressi ja kriisipsühholoogia (A. Duregrov, jt.) ning lahutusjärgse toimetuleku (B.Fisheri metoodika) alastel koolitustel.

1999 Lõpetasin 4-aastase gestalt psühhoteraapia õppeprogrammi Taani Gestalt Psühhoteraapia Rahvusvahelises Instituudis (Gestalt Institute of Scandinavia). Alustasin pärast seda tööd gestalt psühhoterapeudina ja gestalt psühhoteraapial põhinevate isiksuse arengu koolituste läbiviimisega. 

2004 – 2008 Õppisin hingamistööd nii Lena Kristina Tuulse kui Binnie A. Dansby (Source Process and Breathwork) juhendusel 3 aastastel hingamisterapeudi väljaõppe koolitustel.  Samal ajal korraldasin Leonard Orri, rebirthingu looja ning Lena Kristina Tuulse hingamistöö koolitusi Algallikal. Olen ka osalenud Dan Brule, Colin P.Sissoni, Bo Wahlströmi jt. hingamistöö koolitustel.

Olen täiendanud end paljudel isikliku arengu koolitustel, sh Anthony Robbinsi NLP-põhised koolitused, Brandon Bays’i Rännaku meetodi koolitustel, Bert Hellingeri pere- ja organisatsiooni konstellatsioonide kursused Marta Thorheimiga Norrast ja Anni Sennovi auramediaatorite väljaõpe.

2008- 2018 korraldasin Eestis Holotroopse hingamistöö ja TRE (Trauma and Tension Release Execises) instruktorite väljaõpet Ole Ry ja Susanne Andresi juhendusel Taanist.

2011-2014  Teeta-tervendamise baas- ja edasijõudnute, manifesteerimise ning traumadega töö koolitustel Suvi Bowellani juhendusel. 2018 läbisin teeta tervendamise instruktori koolitused Vianna Stibali juhendusel, sellest ajast õpetan teeta tervendamise koolitusi.
Hüpnoteraapia baas- ja edasijõudnute kursus; aeg-regressiooni ja eelmiste elude kursus Paul Aurandi ja Sofia Krameri juhendusel (The Michael Newtoni Institut, USA). 2015-st aastast Natalja A. Onufrieva intuitsiooni arendamise koolitused.
2022 alustasin  3-aastast õpingut Kataloonias Grof Legacy Training / Beckley Med. Psychedelic Psychotherapist/ Grof Breathwork facilitator. 

Alates 2002 aastast olen juhendanud regulaarselt igal aastal mitme mooduliga enesearengu ja hingamistöö kursuseid, erinevate arengumeetodite praktikaõhtuid ja viinud läbi psühholoogia alaseid koolitusi firmadele.

2006. hakkasin koos oma mehega arendama Algallika keskust Matsalu Rahvuspargis, mis on ideaalne koht nii enesearengu kui organisatsiooni arengu koolituste pidamiseks. Algallika lugu loe siit.

Olen sündinud Tallinnas ja elan õnnelikult koos oma mehega nii Tallinnas kui Algallikal Matsalus. Meil on kaks täiskasvanud last.

Mind huvitavad kirglikult inimeste potentsiaalid, vaimsete võimete arendamine, teadvuse avardunud seisundite tervendav mõju  ja teadliku loomise protsess. Kuna hingamistöö on väga  tõhus vahend ning sobib kokku kõige sellega, mida ma väärtuslikuks pean, siis on saanud hingamisteraapia selleks nimetajaks, mis integreerib paljud väärtuslikud meetodid üheks terviklikuks.

Aastast 2013 juhatan hingamisteraapia ja nõustamise väljaõpet – Teadliku Loomise ja Hingamistöö Akadeemiat

kodulehed:
www.teadlik-loomine.ee
www.tiialooke.ee
www.algallika.ee

Tiia Lõoke facebookis

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia facebookis