Avardumine Vaikuses – meditatsiooni ja hingamistöö suvelaager

8 – 13  juuli 2024 Algalikal

Juhendaja Tiia Lõoke koos sõpradega
Puhka tõeliselt – puhastades oma keha ja meel!
Ühenda oma suvepuhkus enesearenguga! 

Selle ritriidi märksõnadeks on:

  • keskendumist ja rõõmu toovad meditatsioonid (hingamise teadvustamine ja brahma viharad) ja liikumismeditatsioonid
  • hingamistöö / hingamisteraapia maas ja soojas vees (hingamistöö 37C sooja vee basseinis)
  • vaikus ja meelerahu, meedia- ja infopaast
  • kehaline liikumine, jooga, tantsurännakud
  • gongi ja tiibeti kausside helid, gongiteraapia
  • Tule, vee, õhu ja maa elementide teadlik kasutamine, rituaalid
  • keha ja meelt pingetest vabastavad harjutused, TRE meetod  jt praktikad
  • Puhastumine spetsiaalselt puhastava ja väestava toiduga
  • Oma elu uuel tasemel loomise juhendatud meditatsioonid ja praktikad
  • Teeta tervendamise praktikad
  •  jalutuskäigud kadakarajal ja kaugemale

Enese laadimiseks või tervenemiseks ei piisa ainult rääkimisest, selleks on vaja võtta aega enda jaoks ja osata lõdvestuda. Kehatöö ja hingamistöö on parim vahend peast kehasse jõudmisel ja lõõgastumisel, mis aitab argiteadvuse “ahvi-meele” välja lülituda ja loob hea kontakti oma keha, tunnete ja üliteadvusega. Üliteadvusest juhindudes oleme kõik suured loojad – oma elu meistrid, loovalt ja kindlalt Oma Teel kulgejad.

Vaikusest saab kõik alguse. Varahommikust kuni lõunani hoiame vaikust, pärast lõunat saame omavahel verbaalselt jälle suhelda. Meditatsioonide ning keha- ja hingamistöö praktikate kohta on võimalik tulla juhendaja juurde individuaalsele vestlusele. Laagri keskel on üks täielik vaikuse ja tuleteraapia päev. Kogeme lõkketule ja vee tervendavat mõju.  Sel päeval puhastame oma keha ja meelt ainult värskeid ja maitsvaid toormahlu juues.

Oluline osa on väestav toit. Hommik algab värskete toormahlade või smuutiga, lõunal ja õhtul on soe täistaime (vegan) toit. Toidud ei sisalda muna-, piima-, nisu- ega lihatooteid. Päeva jooksul võib juua ürditeesid ja allikavett. Laagri keskmisel päeval on üks toormahla-paastu päev. Menüü on koostatud selliselt et toetada maksimaalselt kehalist puhastumist ja anda organismile piisavalt energiat.

Laagri algul anname juhendajale ära oma telefonid ega ei võta laagrisse kaasa arvutit.  Anname endale kindla võimaluse äratada oma sisemine loovus, jõud ja tarkus.  Mida vähem sõnalist infot välisest maailmast sisse tuleb seda rohkem lõdvestume oma sisemaailma, hakkame ühendume oma eheda minaga, mõistma mis on oluline, mida teha ja mida mitte, saabub selgus ja rahu.

Paastudes mõneks ajaks välisest infovoolust puhta looduse keskel kasvad seesmiselt palju rikkamaks. (Praktilise poole pealt teadmiseks et sinu lähedastel on võimalik sinuga ühendust võtta laagri juhendaja kaudu kui selleks tõesti vajadus peaks tekkima).  Anname Sulle võimsad tööriistad enda sisemaailma ja kõrgemate teadvuse seisunditega ühendumiseks. Loobudes mõneks ajaks raskemast toidust (lihast, piimatoodetest, nisust ja rafineeritud suhkrust) puhastuvad Sinu keha ja meel imeväel ja see toetab jõuliselt kõiki sinu vaimseid praktikaid. Grupiga seda kõike üheskoos teha meeltülendavas ja inspireerivas keskkonnas on kergem kui üksi.

Tule tõsta oma eluenergiat ja elukvaliteeti!

Tiia Lõoke on psühhoog, psühhoterapeut, hingamisterapeut, teeta tervendaja, Teadliku Loomise ja Hingamistöö Akadeemia ja Algallika keskuse looja.
Loe lisa siit...

Suvelaagris juhendab liikumispraktikaid ja on oma särava kohalolekuga kõigile toeks hingamisterapeut ning tantsu- ja liikumistehnikate praktiseerija Pille Allik-Trepp,  loe  lisa..
ning kundalini jooga, hingamistöö ja gongiteraapia õpetaja Liina Mark.

Laagris on võimalik võtta üld- ja kõhumassazi Almer Jansult.
Pille Allik-Trepp pakub AromaTouch massaže.
Massažid on lisatasu eest.

Teeme seda suvelaagrit juba
8-ndat aastat ja see toimib!
Osalejate tagasiside  loe siit…

Orienteeruv kava: 8-9.00 hommikupraktika, 9-10.00 hommikusöök, 10-12.45 praktika, 13.00 lõunasöök, 15-17.30 praktika, 18.30 õhtusöök, 20.00/21.00 õhtupraktikad. Praktikad toimuvad ka õues.

Laager algab esmaspäeval  kell 17:00 ja lõpeb laupäeval kell 13:00.
Saabumine ja sisseseadmine 3 juulil kl. 15.00 -17.00

Kursuse osalustasu: 550 eur
Võimalus tasuda osade kaupa.
Osalustasule liitub majutus ja toitlustus.
Kursuse soodushind registreerumisel enne 3 juunit on 520 eur.
Peresoodustus paaridele, mõlemale 495 eur (registreerumisel enne 3 juunit); 530 eur (registreerumisel pärast 3 juunit)

Toitlustus maksab 150 eur.
Üks majutuskoht toas laagri ajaks (5 ööd) maksab:
– kaheses toas 145€ (5 ööd)
– kolmeses toas 125€ (5 ööd)
– neljases toas 109€ (5 ööd)
– kämpingumajas või telgis 88€ (5 ööd)
– üksi toas 240 € (5 ööd)

Registreerumiseks palun maksa ettemaks 200 € pangalingiga või OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Avardumine vaikuses” ja saada oma kontaktandmed ja majutussoov.
Registreerumistasu ei tagastata osalemisest loobumisel hiljem kui 4 nädalat enne kursuse algust või kohale mitteilmumisel.

Registreeru siit:


    Majutuse soov * :2ne tuba (6 ööd)3ne tuba (6 ööd)neljases toas või kämpingumajas või telgis (6 ööd)üksi toas (6 ööd)

    Milline on Sinu tervislik seisund *:
    Algallika keskus asub Matsalu Rahvuspargis mere ääres puhta looduse keskel, see on suvel tõeline paradiis! Parim koht sellise keha ja meelt puhastava kursuse jaoks: vaikuses ja rahus saad kõndida kadakarajal, ujuda meres ja hubases sisebasseinis, nautida sauna ja õhtuid privaatses päikeseloojanguga rannas, lõkke ääres, tuletemplis. Mugavad ja kaunilt renoveeritud ruumid ja saalid looduse keskel.

    Kodulehe-slider

    Teata kui vajad tulemiseks transpordi abi või kui saad ise kedagi tulles auto peale võtta. Algallika keskusesse kohaletuleku juhtnöörid on siin…

    Kursuse teemaga seotud artiklid:

     Tiia Lõoke Paastuga terveks ja terviklikuks, Maalehes 2015

    Leonard Orr Vaimne puhastumine – elementide abil.

    Tiia kogemus 8 ööpäeva vaikuses ja pimeduses

    Teisi artikleid