Avatud hingamistöö praktikaõhtud Tallinnas

kolmapäeva õhtuti  kell  18.00 – 20.30
Juhendajad TLHA hingamisterapeudid

Vaata Tartu hingamisõhtuid siit…

Koht: TALLINNAS, Ristiku 10 (Ristiku ja Telliskivi tn. nurgal), 3 korrusel, välisuksel vajuta nr.3.
Parkimisinfo: Maja ees parkla tasuga 1.00 eur/ 1 tund. Tasuta parkimine on kohe kõrval teiselpool teed ja lähedalolevatel tänavatel. Mööblimaja ees on 2 tundi tasuta. Ühistransport: Bussipeatused ristmikul maja kõrval, bussid nr: 40, 59, 93. Jalgsi Balti jaamast läbi Loomelinnaku või Kristiine keskusest  ca 13 minutit.

Kõik hingamistöö praktikaõhtud sisaldavad ühe tunnisest hingamistöö sessiooni väikegrupis, millelele eelneb ja järgneb enesearengut toetava teema käsitlus. Meie jaoks on oluline luua toetav ja turvaline õhkkond iseendasse süvitsi lõdvestumiseks.
Hingamisteraapia – vabastav, ühendatud, teadlik hingamine loe lisa siit...

Oodatud on nii kogemustega hingajad kui ka algajad!
Iga praktikaõhtu osalustasu on 30 eur.
Soodushind pereliikmetele koos 50 eur, pensionäridele 20 eur.
Selga mugavad riided maas lamamiseks. Matid ja tekid on kohapeal olemas.
Kohtade arv on piiratud! Palume kindlasti registreeruda!

Kolmapäev
kell 18.00

VEEBRUAR 2024

Praktikaõhtu juhendaja
21.veebr.
TRE ja hingamine paarides  Elo Tuppitsa juhendusel.
Seekord teadlikult koos paarilisega, lubades olla endal nähtud ja hoitud ses rahulikus süvitsi minemise protsessis. Tule üksi või koos – kõik on oodatud!  TRE (pingete vabastamise harjutused – Trauma and Tension Releasing Exercises) on lihtne meetod, mis aktiveerib meie keha loomuliku võime väristades vabastada nii füüsilisi kui emotsionaalseid pingeid. Kogenumad hingajad ja TRE praktiseerijad saavad soovi korral protsessi süvendada teadliku ühendatud hingamisega.
Registreerimine: elo.tuppits@gmail.com
tel 5113129
28.veebr.
Nais- ja meesenergia tasakaalustamine
Pille juhendusel
Kui tundub, et elu ei ole harmoonias ja midagi on liiga palju või liiga vähe (emotsioone, kontrolli, aega jne), siis on õige hetk aeglustuda ja tasakaalustuda. Selle jaoks kasutame liikumisel nais- ja meesarhetüüpe, et märgata millised osad meis ühtlustamist vajavad. Meis kõigis on olemas nii naise kui mehe arhetüübid. Arhetüübiga tegelemine tähendab eelkõige tema põhiolemuse üle mõtisklemist. Nii märkame kui palju oskame seda energiat oma elus kasutada ning mida elule anname konkreetset arhetüüpi õigesti endas kasutades ja mida elult (sealhulgas teistelt) saame.
Olles oma erinevatele tahkudele tähelepanu andnud hingame oma nais- ja meesenergia harmoniseerivalt väestavaks.
Tule ja koge endas tüdrukut, kuningannat, maagi, kuningat jt olulisi arhetüüpe!
Registreeru: info@teadlik-loomine.ee
tel. 5333 1311

Kolmapäev
kell 18.00
MÄRTS 2024
Praktikaõhtu juhendaja
6.märts
Hingamistöö praktikaõhtu  Signe Talviku juhendamisel.
Argises elus toimime suuresti automaatpiloodil. Hingame pinnapealselt, kiirustame, tunneme tihti, et pea on pulki täis, muretseme laste, töö, raha vmt pärast. Me ei suuda lõdvestuda ega olla mõnusas, leebes meeleolus. Reageerime jõuliselt, ei suuda olla paindlikud või loomingulised.
Teadliku hingamise abil saame seda kõike leevendada. Hingamisringis hingame tund aega teadlikult ja ühendatult. Läbi teadliku hingamise saame ühenduse oma keha, meele ja tunnetega ning hingame endasse puhast energiat ja elusust. Ühendatud, hingamise abil lõdvestame ja rahustame oma keha, meeletasandi ning selle tulemusena loome endale uut eluenergiat.
Registreeru:
signe.talvik@gmail.com
tel. 5649 7689
13.märts
TRE ja hingamine  Margit Raiase juhendusel
Alustame TRE harjutustega (Tension ja Trauma Release Exercises) ja jätkame pehme, kerge, ühendatud hingamisega, et kõik pinged nii kehast kui ka meelest vabastada.
Oodatud on kõik, eelnev kogemus ei ole vajalik. Tule ja lõdvestu! Sa ei ole üksi. Riietu mugavalt. Matid ja tekid on kohapeal olemas.
Osalemiseks registreeru palun:
margit.raias@gmail.com või tel 504 1108
20.märts
Pööripäeva hingamine – Kevade loomine!
Pille juhendusel
Pööripäeva hingamisõhtul astume koos Kevadesse ja teeme sellest väeka aja!
Sellel kohtumisel pühendume kevadisele (t)ärkamisele. On aeg end puhtaks raputada, välja sirutada ja päikesele avada – ikka valguse poole! Tärgata ja ärgata koos loodusega – päevad on pikenemas ja ööd lühenemas.
Sellest tuleb üks imeline keha ja hinge rännak, mis viib meid armastuse ja harmoonia lainele ja seda ikka imeliste lõhnade ja saatel!
Registreeru: info@teadlik-loomine.ee
tel. 5333 1311
27.märts
Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia hingamisõhtu – juhendavadMart Kutberg ja Margit Raias.
Tegeleme pingete, ebamugavuste ja takistustega oma kehas. Tunniajast hingamisseanssi toetab spetsiaalselt valitud muusika. Tule ja lõdvestu. Sa ei ole üksi. Riietu mugavalt. Matid ja tekid on kohapeal olemas. Kohtade arv on piiratud, osalemiseks kindlasti registreeru: hingamisteraapia@gmail.com

 
 

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia, Tallinnas Ristiku 10