Meie koolitajad

Tiia Lõoke
on psühholoog, psühhoterapeut ja hingamisterapeut. Tal on üle 30 aasta kogemust nõustamise ja koolitamisega psühholoogia valdkonnas. Ta on loonud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia ning koos oma mehega Algallika keskuse.
Loe lähemalt…

Kontakt:
email: tiia@teadlik-loomine.ee
tel.: 517 8313

 

Pille Allik-Trepp on pikaajalise kogemusega hingamisterapeut, kes on aidanud inimestel avastada teadlikumat elu läbi hingamise ja enesearengu. Tal on üle 10-aastane kogemus Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia assistendina ning viimased 6 aastat on ta kaasjuhendajana panustanud TLHA toetava kogukonna kasvu.
Loe lähemalt…

Kontakt:
e-mail: info@teadlik-loomine.ee
tel.: 5333 1311

 

Anne-Liis Timmermann on hingamisterapeudiks õppinud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemias. Ta armastab liikumispraktikaid ja kehatööd. Ta on lõpetanud Osho Darshan Instituudi ja Eesti Konstellatsiooni Instituudi. Tal on Tartu Ülikooli magistrikraad on logopeedias ja pikaajaline inimeste aitamise kogemus.
Loe lähemalt….

Kontakt:
email: Anne-Liis@teadlik-loomine.ee
tel.: 504 9096

 

Heidy Kõiv on hingamisterapeudiks õppinud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemias. Ta on lõpetanud ka 3-aastase terapeudi väljaõppe Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia erakoolis “Teadlik Mina” ning  Perekonstellööri  väljaõppe. Heidy tegutseb põhiliselt Helsingis enda loodud Heaolukeskuses.
Loe lähemalt…

Kontakt:
e-mail: Heidy@teadlik-loomine.ee
tel.: +358 400797414