Heidy Kõiv

Alustasin oma teekonda 2013 aastal Holistilises Instituudis. Olen nüüdseks õppinud ja kogenud erinevaid teraapiavorme. Kõigi nende kogemuste hulgast on just Hingamisteraapia olnud minu jaoks kõige sügavam ja kogemuslikum. Olen tänu Hingamisteraapiale läbi tulnud ka kõige raskematest olukordadest ja kohtadest oma elus. Olen saanud  sügava ühenduse iseenda ja oma tõelise olemusega ja loonud ühenduse oma vajaduste ja soovidega, ning neid ka ellu viinud.
Olen tänulik, et saan inimestega töötades neile tutvustada nii lihtsat ja samas nii võimsat tehnikat, mis on nii inspireeriv, tervendav ja elumuutev.

Õppisin hingamisterapeudiks Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemias 2019-2021a . Olen lõpetanud 3 aastase terapeudi väljaõppe Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia erakoolis Teadlik Mina. Lõpetasin  Perekonstellööri  2.5 aastase väljaõppe, Süsteemilahenduste ja nõustamise instituudis, Olga Knjazeva juhendamisel, hetkel õpin TRE (Trauma and tension release exercises) juhendajaks, Kiskoteka Finland, Jyrki Rytilä juhendamisel.

Tegutsen peamiselt Soomes, Helsinkis, kus olen loonud koos kahe imelise kolleegiga Heaolukeskuse Eestlastele.

Kontakt:
e-mail: Heidy@teadlik-loomine.ee
tel.: +358400797414