Pille Allik-Trepp

Olen tantsimist ja lõhnamaagiat armastav hingamisterapeut.
Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia (TLHA) õpetaja ja assistent.

Lõpetasin 2013.aastal Algallika Protsessi ja Hingamistöö 4-aastase terapeudiõppe ning läbisin Binnie A. Dansby teadliku raseduse ja sünnituse kursuse. Olen MTÜ “Sünni Vägi” asutajaliige.

Tantsimine, muusika ja esinemine on mind köitnud lapsest saadik. Peale geoökoloogia eriala magistrikraadi saamist mõistsin, et teadlase- ja ametnikutee ei ole siiski minu jaoks. Olen läbinud erinevaid enesearengu, pedagoogika- ja liikumis alaseid kursusi ja koolitan end pidevalt edasi. Lõpetasin tantsu- ja liikumisteraapia täiendusõppe Tallinna Ülikoolis. Lisaks TLHA kursuste juhendamisele ja hingamisteraapia eraseanssidele pakun ka 10-osalist “Sünni Vägi” kursuse individuaalseid sessioone. Tegelikult on see mõeldud kõigile, kellel on naba ja kes soovivad teadlikult luua oma elu, mõnda projekti vms. Aegajalt meeldib mulle inimestele pai teha ka looduslike ülikvaliteetsete eeterlike õlidega AromaTouch™ Tehnika abil.

Minu kireks, lisaks hingamistööle ja inimeste toetamisele, on tantsimine ja looduse nautimine. Uurin ka naiseks olemise maagilist maailma ning läbi lõdvestumise ja kerguse küllusega ühendumist.
Olen õnnelik ja tänulik, et elurännak on mind viinud kutsumuse ja tööni, mis inspireerib ja samas toetab ka minu enda kasvamist!

Minu juhendatud hingamistöö ja liikumise avatud praktikaõhtutel vabastatame kehalised ja vaimsed pinged kõigepealt läbi liikumisteraapia harjutuste. Seejärel paneme energia liikuma tantsides muusika saatel, alustades sissejuhatavatest aeglasematest rütmidest kuni keha äratavate energilisemateni, lõpetades rahulikku vaikusesse. Peale sügavama kontakti loomist kehaga jätkame hingamistöö sessiooniga, et ühenduda kõigi oma osadega harmoonia saavutamiseks ja elu nautimiseks.