Anne-Liis Timmermann

Hingamistöö juurde jõudsin läbi isikliku sügava puudutuse, mis avas minus teadlikkuse ning äratundmise Inimhinge olemuslikkusest. Hingamine on üks võimsamaid tehnikaid, mida igaüks saab endale igal ajahetkel lubada. Hingates vabastame, mäletame, loome Oma Elu. Lihtne viis kogeda Iseennast.

Hingamisterapeudiks olen õppinud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemias (2019-2021). Lisaks õppinud erinevaid kanaldamistehnikaid Teeta tervenduses ning intuitsiooni arendavates koolitustes. Armastan liikumist ning kehapraktikaid; lõpetanud Osho Instituudi. Lõpetanud olen Eesti Konstellatsiooni Instituudi- konstellatsiooni konsultandina; samuti naudin Human Designi praktikat ja podcasti Teekond Eheduseni loomist.
Tartu Ülikooli magistrikraad on logopeedias.
Pereettevõtluses olen arendanud üle kümne aasta maaturismi.
Viljelen tervislikke eluviise ning sügavat kokkupuudet inimestega. Toetan, hoian ruumi läbi armastuse. Kirglikult suhtun kogemistesse, seiklustesse, reisimisse, luule loomisse ning hinge- ja keharännakutesse. Olen ja jätkan enesetäiendust kõikvõimalikel ägedatel isiksuse arengut toetavatel loomesündmustel!

Kontakt:
e-mail: Anne-Liis@teadlik-loomine.ee
tel.: 5049096