Sonia Telle

Sonia Telle, M.A CIIS-ist, on litsentseeritud kehatöö psühhoterapeut ja holotroopse hingamistöö juhendaja.
Sonia on Stan Grofiga tihedalt koostööd teinud üle kahe aastakümne nii Ameerikas kui ka Euroopas ning tõlkinud osa tema raamatutest hispaania keelde. Tema kirg on töötada laienenud teadvuse seisunditega, et süvendada ja toetada oma klientide terapeutilist protsessi ja inimesi, kes on enda avastamise teekonnal. Sonia pakub ka integratsiooniseansse ja nõustamist neile, kes soovivad integreerida psühhedeelseid seansse või toetada psühhedeelilise teraapia koolitust läbivaid terapeute. Ta korraldab holotroopse hingamise töötubasid Põhja-Californias, Hispaanias ja Ühendkuningriigis. Terapeudina / töötubade juhendajana suhtleb ta inglise, hispaania ja prantsuse keeles.

Sonia Telle koolitused:
M.A. in somatic psychotherapy from CIIS (California Institute of Integral Studies).
Certified Holotropic Breathwork from the Grof Transpersonal Training (GTT)
Grof-certified 
Facilitator  (Grof Legacy)
Certified MDMA Assisted Psychotherapy by MAPS (Multidisciplinary Association for Psychedelic Studies). 

Certified Bioenergetic Therapist.
Trained in Sensorimotor Psychotherapy, (Trauma with a somatic and mindfulness approach).
EFT training (Emotionally Focused Therapy for Couples)

Sonia koduleht: www.soniatelle.com

Stan GrofSonia Tellest (Mill Valley, California, august, 2010):
“Olen tundnud Soniat alates 1996. aastast, mil ta registreerus meie holotroopse hingamise ja transpersonaalse psühholoogia koolitusprogrammi (Grof Transpersonaalne Treening). See koolituse vorm võimaldab meil osalejaid tundma õppida viisil, mis ei oleks võimalik akadeemilisemal pinnal. Programm hõlmab nädalaid intensiivset õppimist ja inimsuhetega tegelemist, kombineerides didaktilist sisendit, sügavat isiklikku kogemuslikku tööd, mis hõlmab sageli somaatilisi lähenemisviise minevikus hoitud emotsionaalsete traumade käsitlemiseks ja vabastamiseks kehas, arutelusid, teiste emotsionaalse protsessi hõlbustamist ja grupidünaamikat. Koolituse käigus näitas Sonia sügavat motivatsiooni ja huvi programmi vastu. Tal oli muljetavaldav teadmiste pagas kaasaegse teadvuseuuringute, transpersonaalse psühholoogia ja uue paradigma mõtlemise kirjandusest ning ta näitas ebatavalist võimet uut teavet omastada ja loominguliselt sünteesida. Oma eneseuurimises näitas ta julgust, ausust ja ausust. Kolleegide seansside hõlbustaja rollis oli ta soe, tundlik ja intuitiivne ning sügavalt pühendunud teistele abistamisele. Lisaks olin sagedases kontaktis Soniaga, kui ta õppis California Integraalsete Uuringute Instituudis (CIIS), kus ma õpetan psühholoogiat. Ta on mind mitmel korral aidanud holotroopse hingamise töötubades CIIS-i üliõpilastega, meie koolitusmoodulites Mehhikos ja Hispaanias (toetaja ja tõlkijana) ning ka suurtes hingamistöötubades teistes kohtades. Tema rikkaliku kutsealase ajaloo tõttu on Sonia saanud suurepäraseks Holotroopse Hingamise juhendajaks ja omab sügavat teadmist transpersonaalsest psühholoogiast.
Hindan eriti tema tööd minu raamatu “Tuleviku psühholoogia: õppetunnid kaasaegsest teadvuseuuringutest” tõlkijana. Tema suurepärane tõlge sellest raamatust inglise keelest hispaania keelde näitab mitte ainult tema ebatavalisi keeleoskusi, vaid ka tema peent arusaamist selle teose teaduslikest, kliinilistest ja kultuuridevahelistest aspektidest. Kokkuvõttes arvan, et Sonia on väga andekas ja kogenud Holotroopse Hingamise juhendaja ja transpersonaalse psühholoogina. Tema praktikas osalejad saavad suurt kasu tema praktiliste somaatiliste oskuste, teoreetiliste teadmiste, intuitiivse intelligentsuse ja emotsionaalse soojuse ainulaadsest kombinatsioonist.