Avatud hingamistöö praktikaõhtud Tallinnas

Hingamistöö praktikaõhtud Tallinnas
kolmapäeva õhtuti  kell  18.00 – 20.30

Vaata ka Tartu hingamisõhtuid…

Toimumiskoht: Spark Space stuudio, Tulika tn. 19, A korpus, 5 korrusel.
A korpuse välisuks avaneb Tulika tänavale, sõida liftiga 4 korrusele ja vajuta klaasukse taga nr.1 (SparkSpace). Siirdu sealt edasi Spark Space ukseni, kust viib trepp edasi 5ndale korrusele. Tasuline parkimine: Tulika 19 hoovis (tsoon P30)
Tasuta parkimine: lähedal asuvatel tänavatel (Ülase, Sinika, Kibuvitsa tn. jt)

Kõik hingamistöö praktikaõhtud sisaldavad vähemalt ühe tunnisest hingamistöö sessiooni grupis, millelele eelneb ja järgneb isiklikku arengut toetava teema käsitlus (meditatsioon, liikumine/jooga,  muusika, TRE harjutused, vms.)  Meie jaoks on oluline luua toetav ja turvaline õhkkond iseendasse süvitsi minemiseks.

Hingamisteraapia kui võimas enesearengu meetod, loe lisa...

Oodatud on nii kogemustega hingajad kui ka algajad!
Iga praktikaõhtu osalustasu on 25 eur.
Soodushind pere liikmetele koos 40 eur, Hind pensionäridele 15 eur.
Selga mugavad riided maas lamamiseks. Matid ja tekid on kohapeal olemas.
Kohtade arv on piiratud! Palume kindlasti registreeruda!

Kolmapäev
kell 18

OKTOOBER

Praktikaõhtu juhendaja
5.
oktoober
TRE ja hingamistöö praktikaõhtu Elo Tuppitsa juhendusel. Alustame TRE harjutustega (Trauma and Tension Releasing Exercises).  TRE on lihtne meetod, mis aktiveerib meie keha loomuliku võime väristades vabastada nii füüsilisi kui emotsionaalseid pingeid. Kogenumad hingajad ja TRE praktiseerijad saavad soovi korral TRE harjutustelt üle minna ühendatud hingamisele ning kogeda, kuidas kaks meetodit teineteist toetavad. TRE võib olla võti, mis laseb end hingates täielikult vabaks lasta ja kogeda hingamistöö täit väge.
Registreeru:  elo.tuppits@gmail.com; tel 5113129
Elo Tuppits
12. oktoober Hingamistöö praktikaõhtu Karolin Kairo-Gasmani juhendamisel.  Mille ees ma võtan vastutuse ja mille eest mitte?  Mille eest ma üldse saan vastutada? Kui palju minu isiklik heaolu on sõltuvuses sellest, kui palju ma vastutust hoopis ära annan? Kas vastutuse võtmine on muutunud mulle hobiks, mis annab turvatunde? Vastutuse võtmise ja äraandmise loori taga on peidus ebamugavustunne. Otsi enda sees üles see olukord või seisund, kus sa ütled, et see on jäänud kättesaamatuks, kuna maailm sind ei toeta. Kõik on alati nii nagu peab, isegi siis kui kõik tundub vale. Iga olukord on kogemus ja selle sees peidus sinu isikliku vastutuse olemus.Tule hinga ja vaata enda sisse.  Registreeru:  kkgasman@gmail.com,
tel. 53326297
Karolin Kairo-Gasman
19. oktoober Keha-meele rahustamine läbi hingamistöö Signe Talvik juhendamisel.
Registreeru: signe.talvik@gmail.com või
tel: 5649 7689
Signe Talvik
26.
oktoober
Hingamistöö praktikaõhtu Heidy Kõiv juhendamisel.Kutsun sind Ühendatult ja Vabastavalt hingama ja kogema Hingamise tervendavat väge.Hingamine aitab sul saada teadlikuks ja vabastada alateadlikud mentaalsed,emotsionaalsed ja psüühilised mustrid, mis piiravad sind ja sinu elu. Alustame õhtut kergete harjutustega mis aitavad kehal lõdvestuda ja seejärel hingame tund aega teadlikult ja ühendatult, keskendudes südamele ja avardades oma südame ruumi.
Registreeru:  heidyo32@gmail.com
Heidi Kõiv
  NOVEMBER  
2. november

Hingamistöö praktikaõhtu Signe Talvik juhendamisel: Keha-meele rahustamine läbi hingamistöö. Tule ja koge teadlikku hingamist, et lülitada end välja argi askeldustest, vaigistada oma mõtted, võtta aeg maha ning  pühenduda ainult iseendale.
Argises elus toimime suuresti automaatpiloodil. Hingame pinnapealselt, kiirustame, tunneme tihti, et pea on pulki täis, muretseme laste, töö, raha vmt pärast. Me ei suuda lõdvestuda ega olla mõnusas, leebes meeleolus. Reageerime jõuliselt, ei suuda olla paindlikud või loomingulised. Teadliku hingamise abil saame seda kõike leevendada. Hingamisringis hingame tund aega teadlikult rahu, armastust, vabadust ja turvatunnet, energiat ja elusust. Ühendame hingamise abil keha, meele ja hingamise ning selle tulemusena rahustame meelt, lõdvestame keha ning loome endale uut eluenergiat.

Registreerimine: signetalvik@gmail.com
tel: 5649 7689

Signe Talvik
9. november

TRE meetodi ja hingamistöö praktikaõhtu Tiia Lõoke juhendusel. Alustame TRE harjutustega (Trauma and Tension Releasing Exercises).  TRE on lihtne meetod, mis aktiveerib meie keha loomuliku võime väristades vabastada nii füüsilisi kui emotsionaalseid pingeid. Kogenumad hingajad ja TRE praktiseerijad saavad soovi korral TRE harjutustelt üle minna ühendatud hingamisele ning kogeda, kuidas kaks meetodit teineteist toetavad. TRE võib olla võti, mis laseb end hingates täielikult vabaks lasta ja kogeda hingamistöö täit väge.
Registreeru emailil: tiia@teadlik-loomine.ee, tel.5178313

Tiia Lõoke
16. november Hingamistöö praktikaõhtu “Hirmust vabaks” Piret Haameri juhendamisel.
“Hirm on vaid armastuse puudumine.” Osho.
Hirm on midagi nii loomulikku meie elus, et sageli ei pruugi me tähelegi panna, kuidas see meid tagasi hoiab või meie eest otsuseid teeb. Öeldakse, et kõige suurem julgus on oma hirmule vastu minemine ja temaga silmitsi seismine. Kui Sul on tunne, et miski hoiab Sind tagasi ning oled valmis sellele “miskile” otsa vaatama ja ta vabaks laskma, siis oled väga oodatud hingamistöö õhtuga liituma! Kuu viimane veerand, selles kuus just 16. november, on suurepärane aeg oma hirmudega tegelemiseks. 
Registreeru: piret.haamer@gmail.com,
tel 56 645 754
Piret Haamer

23. November Hingamistöö praktikaõhtu Karolin Kairo-Gasmani juhendamisel
Mees, tule hingama! Jah, Sina mees, kes sa tead, kuidas hingama peab jõusaalis või palliplatsil, tea, et sama oluline on teadlik hingamine ka päeva igas hetkes. Samuti nagu hingamine aitab sul tugevat füüsilist treeningut tehes lõdvestada lihaseid ja transportida neile piisavalt hapnikku, on seesama tegevus vajalik ka meelte puhastamiseks ja oma sisemise mina leidmiseks. Just hingamine on see, mis tegelikult puhastab sinu organismi erinevatest jääkainetest ja aitab juba rakutasandil kehal saavutada suuremat tasakaalu. Just teadlik hingamine võib olla võtmeteguriks ka sinu meelerahu saavutamiseks.
Registreeru:  kkgasman@gmail.com
Tel. 53326297
Karolin Kairo-Gasman
30. November Hingamistöö praktikaõhtu Heidy Kõiv juhendusel. 
Kutsun sind Ühendatult ja Vabastavalt hingama ja kogema Teadliku Ühendatud Hingamise tervendavat väge. Hingamine aitab sul saada teadlikuks ja vabastada alateadlikud mentaalsed,emotsionaalsed ja psüühilised mustrid, mis piiravad sind ja sinu elu.
Registreeru:  heidyo32@gmail.com.
Heidi Kõiv

 

Armas hingamistöö huviline! Paku ka oma töötajatele ja kolleegidele õpituba stressi maandamisest hingamistöö abil , 

Võimalikud variandid:
– loeng “Stressi maandamine hingamistöö abil”  koos mõne hingamistehnika õppimisega (1,5 tundi);
– hingamistööst loeng koos 1-tunnise hingamistöö seansiga (3 tundi), eeldab maas matil lamamise võimalust.
– hingamistöö ja TRE meetodi koolitus (5-6 tundi)
– TRE meetodist loeng (1 tundi); TRE meetodi õpituba (2,5 tundi)

Oled oodatud hingamistöö ja enesearengu koolitustele Tallinnas ja Algallikal,
vaata avatud koolituste KALENDRIT siit….  


Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia