Avatud hingamistöö praktikaõhtud Tallinnas

kolmapäeva õhtuti  kell  18.00 – 20.30

Vaata Tartu hingamisõhtuid siit…

NB! UUS toimumiskoht: Tallinnas, Ristiku 10 (Ristiku ja Telliskivi tn. nurgal),
3 korrusel, välisuksel vajuta nr.3 (Taevas ja Maa keskus).

Parkimisinfo: Maja ees parkla tasuga 1.00 euro/ 1 tund.
Tasuta parkimine on kohe kõrval teiselpool teed ja Mööblimaja ees.
Ka ümbruses olevatel tänavatel ja parkimistaskutes parkimine tasuta.
Ühistransport: Bussipeatused rismikul maja kõrval, bussid nr: 40, 59, 93. Jalgsi Balti jaamast läbi Loomelinnaku või Kristiine keskusest  ca 13 minutit.

Kõik hingamistöö praktikaõhtud sisaldavad ühe tunnisest hingamistöö sessiooni väikegrupis, millelele eelneb ja järgneb enesearengut toetava teema käsitlus. Meie jaoks on oluline luua toetav ja turvaline õhkkond iseendasse süvitsi lõdvestumiseks.
Hingamisteraapia – vabastav, ühendatud, teadlik hingamine loe lisa siit...

Oodatud on nii kogemustega hingajad kui ka algajad!
Iga praktikaõhtu osalustasu on 25 eur.
Soodushind pere liikmetele koos 40 eur, Hind pensionäridele 15 eur.
Selga mugavad riided maas lamamiseks. Matid ja tekid on kohapeal olemas.
Kohtade arv on piiratud! Palume kindlasti registreeruda!

Kolmapäev
kell 18.00

SEPTEMBER

Praktikaõhtu juhendaja
6 september
kl.18.00
Ristiku 10
Teadliku Loomise ja Hingamise Akdeemia hingamisõhtu, mida viib läbi TLHA terapeut Mart Kutberg ja Margit Raias. Tegeleme pingete, ebamugavuste ja takistustega oma kehas. Tunniajast hingamisseanssi toetab spetsiaalselt valitud muusika. Tule ja lõdvestu. Sa ei ole üksi. Riietu mugavalt. Matid ja tekid on kohapeal olemas.
Enne Mardi ja Margiti hingamisõhtule minekut kodus…
Kohtade arv on piiratud, osalemiseks kindlasti registreeru:
hingamisteraapia@gmail.com
Margit RaiasMart Kutberg

13 september TLHA hingamistöö praktikaõhtu: “Kes ma olen? Mida ma tahan?” Juhendaja Tiia Lõoke ja kohal on ka teised TLHA hingamisterapeudid: Elo Tuppits, Signe Talvik, Margit Raias, Piret Haamer, Pille Allik-TreppMediteerime ja arutleme vaimse arengu teemadel,  kas vaimne kasvamine on seotud kriiside ja kannatusega? Uurime oma valgust ja varju ning kõrgemat ja madalamat mina. Kohtume oma erinevate aspektidega: keha, meele, hinge ja vaimuga. Tutvustame TLHA hingamisõhtuid ja oktoobris algavat aastast koolitust. Kogeme lamades mattidel ühe tunnist hingamistöö seansiga muusikaga.  NB! See üritus on tasuta! Palume kindlasti registreeruda, sest kohtade arv on piiratud!   Registreeru:
emailil:
tiia@teadlik-loomine.ee,
tel.5178313.

Tiia Lõoke

20 september TRE ja hingamistöö praktikaõhtu Elo Tuppitsa juhendusel. Kogeme TRE pingete vabastamise harjutusi (Trauma and Tension Releasing Exercises) ja jätkame teadliku ühendatud hingamisega.  TRE on lihtne meetod, mis aktiveerib meie keha loomuliku võime väristades vabastada nii füüsilisi kui emotsionaalseid pingeid. Kogenumad hingajad ja TRE praktiseerijad saavad soovi korral TRE harjutustelt üle minna ühendatud hingamisele ning kogeda, kuidas kaks meetodit teineteist toetavad. Võimalus teha algust iseseisva TRE praktikaga, mida toetab igakuine ühine TRE-tamine.
Registreerimine
elo.tuppits@gmail.com; tel 5113129

Elo Tuppits
27 september Pööripäeva hingamine – Sügise loomine!  Pille Allik-Trepp juhendusel
Pööripäeva hingamisõhtul loome koos omale suurepärase Sügise!!!
Kohtumisel pühendume sügise küllusele ja värvidele. On aeg liikuda sügiserütmi, kus päevad on lühenemas ja ööd pikenemas. Sellest tuleb üks harmoniseeriv keha ja hinge rännak, mis viib meid armastuse lainele mõnusate sügiselõhnade saatel!
Registreeru: info@teadlik-loomine.ee,
tel. 5333 1311
Pille Allik-Trepp
  OKTOOBER
4 oktoober Hingamisõhtu ainult meestele!
Ma teen kõik oma pere jaoks, aga naisele on ikka vähe. Ma ei taha rääkida probleemidest ja tunnetest, ma tahan lihtsalt seksida. Ma ei saa enam magada, sest ma ei tea, kas ma teenin piisavalt. Mis see üks sokk siin keset põrandat teda nii vihastas, teine on ju voodi all, seda pole näha.
Kallis mees, ma ei õpeta sulle, mida teha, et naisi saada või olla naise jaoks piisav. Tule, ole ja lihtsalt hinga.
P.S. Naisele võid öelda, et lähed saviringi. Kuna ausus on suhtes oluline, siis tegelikult sa ei valeta. Pärast hingamist sul võibki olla tunne, et kõigest on savi.
Oma tulekust anna palun teada margit.raias@gmail.com või tel 50 41108
Margit Raias

 

11 oktoober Hingamistöö praktikaõhtu Signe Talviku juhendamisel. Argises elus toimime suuresti automaatpiloodil. Hingame pinnapealselt, kiirustame, tunneme tihti, et pea on pulki täis, muretseme laste, töö, raha vmt pärast. Me ei suuda lõdvestuda ega olla mõnusas, leebes meeleolus. Reageerime jõuliselt, ei suuda olla paindlikud või loomingulised. Teadliku hingamise abil saame seda kõike leevendada. Hingamisringis hingame tund aega teadlikult ja ühendatult.
Läbi teadliku hingamise saame ühenduse oma keha, meele ja tunnetega ja hingame endasse puhast energiat ja elusust. Ühendatud, hingamise abil lõdvestame ja rahustame oma keha, meeletasandi ning selle tulemusena loome endale uut eluenergiat.
Registreerumiseks saada e kiri – signe.talvik@gmail.com
tel: 5649 7689
Signe Talvik
18 oktoober TRE ja hingamistöö praktikaõhtu Elo Tuppitsa juhendusel. Kogeme TRE pingete vabastamise harjutusi (Trauma and Tension Releasing Exercises) ja jätkame teadliku ühendatud hingamisega.  TRE on lihtne meetod, mis aktiveerib meie keha loomuliku võime väristades vabastada nii füüsilisi kui emotsionaalseid pingeid. Kogenumad hingajad ja TRE praktiseerijad saavad soovi korral TRE harjutustelt üle minna ühendatud hingamisele ning kogeda, kuidas kaks meetodit teineteist toetavad. TRE võib olla võti, mis laseb end hingates täielikult vabaks lasta ja kogeda hingamistöö täit väge.
Registreerimine elo.tuppits@gmail.com; tel 5113129
Elo Tuppits
25 oktoober Teadliku Loomise ja Hingamise Akdeemia hingamisõhtu, mida viib läbi TLHA terapeut Mart Kutberg ja Margit Raias.
Tegeleme pingete, ebamugavuste ja takistustega oma kehas. Tunniajast hingamisseanssi toetab spetsiaalselt valitud muusika. Tule ja lõdvestu. Sa ei ole üksi. Riietu mugavalt. Matid ja tekid on kohapeal olemas. Kohtade arv on piiratud, osalemiseks kindlasti registreeru: hingamisteraapia@gmail.com
Margit RaiasMart Kutberg

 

 

Armas hingamistöö huviline! Paku ka oma töötajatele ja kolleegidele õpituba stressi maandamisest hingamistöö abil ,
Võimalikud variandid:
– loeng “Stressi maandamine hingamistöö abil”  koos mõne hingamistehnika õppimisega (1,5 tundi);
– hingamistööst loeng koos 1-tunnise hingamistöö seansiga (3 tundi), eeldab maas matil lamamise võimalust.
– hingamistöö ja TRE meetodi koolitus (5-6 tundi)
– TRE meetodist loeng (1 tundi); TRE meetodi õpituba (2,5 tundi)

Oled oodatud hingamistöö ja enesearengu koolitustele Tallinnas ja Algallikal,
vaata koolituste KALENDRIT siit….  


Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia, Ristiku 10, Tallinnas