Avatud hingamistöö praktikaõhtud Tallinnas

Hingamistöö praktikaõhtud Tallinnas
kolmapäeva õhtuti  kell  18.00 – 20.30

Vaata ka Tartu hingamisõhtuid…

Toimumiskoht: Spark Space stuudio, Tulika tn. 19, A korpus, 5 korrusel.
A korpuse välisuks avaneb Tulika tänavale, sõida liftiga 4 korrusele ja vajuta klaasukse taga nr.1 (SparkSpace). Siirdu sealt edasi Spark Space ukseni, kust viib trepp edasi 5ndale korrusele. Tasuline parkimine: Tulika 19 hoovis (tsoon P30)
Tasuta parkimine: lähedal asuvatel tänavatel (Ülase, Sinika, Kibuvitsa tn. jt)

Kõik hingamistöö praktikaõhtud sisaldavad vähemalt ühe tunnisest hingamistöö sessiooni grupis, millelele eelneb ja järgneb isiklikku arengut toetava teema käsitlus (meditatsioon, liikumine/jooga,  muusika, TRE harjutused, vms.)  Meie jaoks on oluline luua toetav ja turvaline õhkkond iseendasse süvitsi minemiseks.

Hingamisteraapia kui võimas enesearengu meetod, loe lisa...

Oodatud on nii kogemustega hingajad kui ka algajad!
Iga praktikaõhtu osalustasu on 25 eur.
Soodushind pere liikmetele koos 40 eur, Hind pensionäridele 15 eur.
Selga mugavad riided maas lamamiseks. Matid ja tekid on kohapeal olemas.
Kohtade arv on piiratud! Palume kindlasti registreeruda!

Kolmapäev
kell 18

Aprill

Praktikaõhtu juhendaja
 Reedel 
1 aprillil
Tallinnas
TRE lõdvestavad harjutused ja hingamine Elo Tuppitsa juhendusel.  TRE (Trauma and Tension Releasing Exercises)  on lihtne meetod, mis aktiveerib meie keha loomuliku võime väristades vabastada nii füüsilisi kui emotsionaalseid pingeid. David Berceli poolt algselt sõja- ja humanitaarkatastroofi piirkondade elanike toetamiseks välja töötatud meetod on täna kasutusel ka lihtsalt stressi maandamise tehnikana, mida võimalik ka iseseisvalt kasutada. Töötuba alustame TRE harjutustega,  kogenumad hingajad ja TREtajad saavad soovi korral TRE harjutustelt üle minna teadlikule ühendatud hingamisele ning kogeda, kuidas kaks meetodit teineteist toetavad. TRE võib olla võti, mis laseb end hingates täielikult vabaks lasta ja kogeda hingamistöö täit väge.  Registreeru emailil: elo.tuppits@gmail.com
Elo tel. 5113129
Elo Tuppits
6 aprill
Tallinnas
Keha-meele rahustamine läbi teadliku hingamise Signe Talviku juhendusel. Argises elus toimime suuresti automaatpiloodil. Hingame pinnapealselt, kiirustame, tunneme tihti, et pea on pulki täis, muretseme laste, töö, raha vmt pärast. Me ei suuda lõdvestuda ega olla mõnusas, leebes meeleolus. Reageerime jõuliselt, ei suuda olla paindlikud või loomingulised. Teadliku hingamise abil saame seda kõike leevendada. Hingamisringis hingame tund aega teadlikult rahu, armastust, vabadust ja turvatunnet, energiat ja elusust. Ühendame hingamise abil keha, meele ja hingamise ning selle tulemusena rahustame meelt, lõdvestame keha ning loome endale uut eluenergiat. Registreeru emailil: signe.madisson@gmail.com
Signe tel. 5649 7689

Signe Talvik
11 aprill
Esmas-päeval kl.19.00
ÜLEMAAILMSE HINGAMISPÄEVA TÄHISTAMINE Tallinnas Taiji klubis, Pärnu mnt 102, sissepääs E, II korrus
Meditatsioonid ja hingamistöö iseenda sees ja kogu maailmas RAHU loomiseks. Registreeru siit…
Kogu tulu läheb Ukraina humanitaarabi toetuseks. 
Täname Taiji klubi tasuta ruumi andmise eest!
Täpsem info peagi tulemas!
TLHA tiim
13 aprill
Tallinnas
Hingamistöö praktikaõhtu Karolin Kairo-Gasmani juhendusel. Millises ruumis Sa elad? Samamoodi nagu inimene ei ole vaid füüsiline keha, ei ole ka ruum Sinu ümber pelgalt seinad, põrand ja lagi. Ruum Sinu ümber on oluliselt avaram, kui see osa, mida Sa silmaga näed ja käega katsud. Ühe osa ruumist moodustavad Sinu pere, Sinu töökaaslased ja Sinu sõbrad. Samuti Sinu hobid ja tujud. Seega ma küsin uuesti, millises ruumis Sa elad? Kuidas Sa tunned ennast selles ruumis? Ja kas see ruum tundub Sulle turvaline? 
Registreeru Karolin Kairo-Gasman emailil: kkgasman@gmail.com
Karolin tel 53326297
Karolin Kairo-Gasman
20 aprill
Tallinnas
TRE lõdvestavad harjutused ja hingamine Elo Tuppitsa juhendusel.  TRE (Trauma and Tension Releasing Exercises)  on lihtne meetod, mis aktiveerib meie keha loomuliku võime väristades vabastada nii füüsilisi kui emotsionaalseid pingeid. David Berceli poolt algselt sõja- ja humanitaarkatastroofi piirkondade elanike toetamiseks välja töötatud meetod on täna kasutusel ka lihtsalt stressi maandamise tehnikana, mida võimalik ka iseseisvalt kasutada. Töötuba alustame TRE harjutustega,  kogenumad hingajad ja TREtajad saavad soovi korral TRE harjutustelt üle minna teadlikule ühendatud hingamisele ning kogeda, kuidas kaks meetodit teineteist toetavad. TRE võib olla võti, mis laseb end hingates täielikult vabaks lasta ja kogeda hingamistöö täit väge.  Elo Tuppits
  MAI  
4 mai
Tallinnas
Hingamistöö praktikaõhtu: Lõdvestu hingamisse, lõdvestu vaikusesse Piret Haameri juhendusel.  Sageli oleme nii suures müras, et enda märkamine ei tule kõne allagi. Kui aga lubame müral teadlikult vaibuda, hakkab meie sisemine vaikus meiega kõnelema. Tule koge tõelist iseennast läbi hingamistöö praktika! Hingamistöö õhtu sobib kõigile, kes soovivad läbi hingamisharjutuste ning vabastava teadliku hingamise vaadata endasse ja lubada vabaks piirangud, pinged ning rõhuvad mustrid, mis takistavad Sul olemast Sina ise.
Registreeru:
piret.haamer@gmail.com,
tel 56 645 754
Piret Haamer
11 mai
Tallinnas
 Hingamistöö praktikaõhtu Mart Kutbergi juhendusel. Tegeleme pingete, ebamugavuste ja takistustega oma elus. Tunniajast hingamisseanssi toetab spetsiaalselt valitud SHAMAANI muusika. Tule ja lõdvestu. Sa ei ole üksi.
Kohtade arv on piiratud, osalemiseks kindlasti registreeru: hingamisteraapia@gmail.com või telefonil 50 45 187 Mart
Mart Kutberg

18 mai
Tallinnas
Hingamistöö praktikaõhtu Minu Tunded
Karolin Kairo-Gasman juhendusel.
Tunneme tundeid iga päev. Vahel juhivad tunded meid ja vahel suudame oma tundeid ise juhtida. Sageli suisa defineeritakse meid läbi meie domineerivate tunnete.
Kust mu tunded pärinevad?  Miks ma mõnda tunnet ehk liiati ülevoolavalt kogen?
Tunded ja nende päritolu on seekord hingamisõhtu teemaks. Tule hingama ja saa kontakti Sulle vajalike tunnetega.
Registreeru emailil: kkgasman@gmail.com,
Karolin tel 53326297
Karolin Kairo-Gasman

25 mai
Tallinnas
Hingamistöö praktikaõhtu: Keha-meele rahustamine läbi teadliku hingamise Signe Talviku juhendusel Argises elus toimime suuresti automaatpiloodil. Hingame pinnapealselt, kiirustame, tunneme tihti, et pea on pulki täis, muretseme laste, töö, raha vmt pärast. Me ei suuda lõdvestuda ega olla mõnusas, leebes meeleolus. Reageerime jõuliselt, ei suuda olla paindlikud või loomingulised.
Teadliku hingamise abil saame seda kõike leevendada. Hingamisringis hingame tund aega teadlikult rahu, armastust, vabadust ja turvatunnet, energiat ja elusust. Ühendame hingamise abil keha, meele ja hingamise ning selle tulemusena rahustame meelt, lõdvestame keha ning loome endale uut eluenergia
Registreeru e mailil: signe.talvik@gmail.com, tel. 5649 7689
Signe Talvik

 

Armas hingamistöö huviline! Paku ka oma töötajatele ja kolleegidele õpituba stressi maandamisest hingamistöö abil , 

Võimalikud variandid:
– loeng “Stressi maandamine hingamistöö abil”  koos mõne hingamistehnika õppimisega (1,5 tundi);
– hingamistööst loeng koos 1-tunnise hingamistöö seansiga (3 tundi), eeldab maas matil lamamise võimalust.
– hingamistöö ja TRE meetodi koolitus (5-6 tundi)
– TRE meetodist loeng (1 tundi); TRE meetodi õpituba (2,5 tundi)

Oled oodatud hingamistöö ja enesearengu koolitustele Tallinnas ja Algallikal,
vaata avatud koolituste KALENDRIT siit….  


Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia