Armastus, seksuaalsus ja hingamine

TLHA II moodul SOOMES
1– 3 november 2024  HINGESILMA KESKUSES, Helsingis

rainbow-sun-mandala1

Juhendaja Heidy Kõiv

Seksuaalenergiaga luuakse elu, sellest saab alguse kõik. See on loomise energia. Seksuaalenergia on Universumi kõige võimsam energia. Seksuaalsus on olnud sajandeid tabu teema. Sellel kursusel õpime aktiveerima oma energiakeskusi ja vabanema blokeeringutest läbi erinevate praktikate ja hingamistöö.

Keskendume naiseks ja meheks olemisele. Uurime, kuidas me kujunesime naiseks / meheks ja kuidas me tunneme end oma kehas.

Käsitleme sünni ja varajase lapsepõlve mõjusid  oma sensuaalsusele ja seksuaalsele.

Õpime tundma armastuse erinevaid liike ja tasemeid, armastuse erinevaid keeli; erinevaid tüüpi hingesugulasi; sobivaima hingesugulase leidmist ja olemasoleva armastussuhte hoidmist ja arendamist.

Tervendame enda sees olevat mees- ja naisolemust ning armastuse energiat.  Uurime enda sees olevaid erinevaid mees ja nais arhetüüpe ning mees ja nais energiaid.

Me kõik oleme sensuaalsed – meeltega olendid, sest meil on meeled, inglise keeles senses. Kui sul on keha siis on sul meeled. Meelte kaudu tunneme me puudutusi, lõhna, maitset, värve, helisid. Keha mäletab kõike mida me oleme kogenud. Sünd on meie esimene sensuaalne ja seksuaalne kogemus. Kui tervendame sündi ja varast lapsepõlve tervendame ka oma seksuaalsust ja armastamisvõimet. Avame ja taskaalustame oma andmise ja vastuvõtu võimet.

Hingamistöö seansid iga päev erinevas võtmes. TRE meetod ja liikumispraktikad.

Õhtul saun ja lõke.

NB! Sellele koolituse moodulile võid kaasa võtta oma elukaaslase!
Temale on 
osalustasu 50% soodushinnaga

See koolitus sobib nii üksi osalemiseks kui koos partneriga osalemiseks.

Koolituse materjalid on koostanud Tiia Lõoke.
Tiia on loonud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia ja Algallika keskuse. Ta on töötanud nõustaja ja koolitajana 30 aastat, viinud läbi enesearengu ja meeskonnatöö koolitusi. Tiia kohta loe lähemalt siit…

Heidy Kõiv on Hingamistöö terapeudina tegutsenud 2021 aastast. Ta alustas oma teed 2007 aastal Holistilises Instituudis, seejärel lõpetas Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia erakooli 3-aastase terapeudi väljaõppe. 2023 a. lõpetas Perekonstellööri väljaõppe Süsteemsete Lahenduste ja Konsultatsioonide keskuses. Loe lisa…

Koolitus algab neljapäeval kl. 17.00 ja lõpeb pühapäeval kl. 17.00.

Koolituse ajakava:
Reede kl. 9 – 21.00, Reede ja Laup. kl. 8 – 20.00, Pühap. kl. 8 – 17.00

Koht: HingeSilma keskus, Helsingis.

Osalustasu: 395 eur.
Registreerudes I õppeaasta kõigile moodulitele ja vahekohtumistele on
ühe mooduli osalustasu 351 eur.
Osalustasule liitub toitlustus ja majutus.

Registreerumiseks tasu 150€:
  1.  pangalingiga siit…  (seal ka sinu kontaktandmed) või
  2. tee makse OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “seksuaalsus ja hingamine koolitus ja osaleja nimi” ning saada oma kontaktandmed alloleva vormi kaudu.
    Registreerumistasu ei tagastata.
    Ülejäänud osalustasu saab maksta nädal enne kursust panka või kohapeal sularahas.

Toitlustus kohapeal võimalus soojendada kaasatoodud toitu või lähedal asuvast Konala K-citymarketist osta; võimalus ka tellida toitu Woltist.
Vahepausidel kohapeal tee- ja kohvipausid, snäkid.

Majutus: Kui tuled kaugemalt, siis meie keskuse lähedal  (3 km kaugusel) on võimalus ööbida hotellis, kahene tuba alates 95€. Vaata siit …

HingeSilma keskus Helsingis on loodud Soome eestlastele. Oleme olemas inimeste jaoks, kes vajavad meie toetust ja pakume kokkusaamisvõimalusi, üritusi, koolitusi, teraapiaid grupis, kui ka eraviisiliselt.

HingeSilma keskusesse kohaletuleku juhtnöörid on siin…