Parima uue aasta loomine külluses. Koos soojas vees hingamistööga

9 – 12 jaanuaril 2020 Algallikal

Juhendaja Tiia Lõoke

Mida Sa soovid kogeda ja kuidas elada algaval uuel aastal?
Kes Sa tegelikult oled ja kuidas Sa soovid ennast tunda?
Mida soovid luua iseenda ja maailma heaks?

Mida Sa enam ei taha kogeda ning milliseid mustreid ja harjumusi ei taha sa taas korrata? Mida teenivad need vanad kogemused, harjumused, mustrid? Kas oled valmis need vabaks laskma? Mis tingimustel?

Hingamistööd teeme sellel moodulil soojas vees (37 C ) väikegruppides, ühel päeval snorkliga Leonard Orri meetodil ja teisel päeval Binnie A. Dansby metoodikat järgides.

Mediteerime ja hingame ka kõik koos suures saalis. Jagame oma elu ja unistusi, toetame üksteist oma unistuste loomisel ja teostamisel.
Teeme juhendatud metoodika alusel uue aasta mandala, sõnas ja pildis. Jõustame iseendast ja oma elu.

Sellel koolitusel uurime ka rikkuse ja vaesuse teadvuse teemat, suhtumist rahasse ja töösse, eneseteostust ja Oma Tee leidmist ja teostamist.

Uurime oma piiravaid uskumusi materiaalse külluse ja rõõmupakkuva töö suhtes,  sõltuvust autoriteetidest ja psühhoenergeetilisest väljast, egregoritest. Vaatame võimu, raha ja töö suhet.

Teeme meditatsioone ja hingamispraktikaid energiakeskuste puhastamiseks ja aktiviseerimiseks. Uurime oma kirge ja huvi, motivatsiooni ja loovust, et luua rahuldustpakkuv väljund, oma äri, töö või toode/ teenus.

Juhendatud meditatsioonid ja 6 elemendi praktika muusika toetusel.
Hommikuliikumised ja TRE-meetod.

Maitsev taimetoit ja jalutuskäigud looduses.

Õhtul Lõke ja/või saun.

Osalejate tagasisided – loe siit…

Tiia Lõoke on psühholoog, psühhoterapeut, hingamisterapeut, TRE-meetodi  ja Teeta-tervendamise õpetaja. Tiia on loonud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia ja Algallika keskuse.
Tiia on töötanud nõustaja ja koolitajana 30 aastat, viinud läbi enesearengu koolitusi ja meeskonnatöö koolitusi. Alates 2002.aastast on ta juhendanud igal aastal mitme mooduliga isikliku arengu koolitusi. Tiia seob oma koolitustel erinevaid meetodeid omavahel uudsel ja integreeritul viisil lähtuvalt grupi ja inimeste vajadustest. Eriline oskus on tal juhendada ja luua süvitsiminekuid ja meditatsioone ning toetada hingamisseansse.  Loe lisa…

Koolituse kaasjuhendaja on Pille Allik-Trepp. Pille on hingamisterapeut ja liikumispraktikate juhendaja. Loe Pille kohta lisa…

Koolis algab neljapäeval kl.11.00
ja lõpeb pühapäeval kl.17.00.
Koolituse orienteeruv ajakava:
8-9.00 hommikuliikumine, 9-10.00 hommikusöök, 10 – 13.00 praktikad, kl.13 lõunasöök 14.30-19.00 praktikad, 19.00 õhtusöök, 20 – 21.00 praktikad.

Koolituse maksumus.
Osalsutasu: 290 eur.
Registreerudes I õppeaasta kõigile moodulitele saad 10% soodustust, siis on selle koolituse osalustasu 261 eur.

Osalustasule liitub toitlustus ja majutus.

Toitlustus kogu koolituse jooksul (maitsev taimetoit) maksab 75 eur (neljapäeval lõuna- ja õhtusöök; reedel ja laupäeval hommiku-, lõuna- ja õhtusöök; pühapäeval hommiku ja lõunasöök; vaheaegadel tee- ja kohvipausid, snäkid)
Majutus:  Algallika keskuses on piiratud arv majutuskohti (2 – 4 inimese toad). Toas majutuseks on vajalik eelnev broneering.

Üks koht kursuse ajaks (3 ööd) maksab:

  • kaheses toas  47€ (3 ööd)
  • kolmeses toas  38€ (3 ööd)
  • neljases toas 29€ (3 ööd)
Kodulehe-slider

Algallika on just sedalaadi vaimse arengu kursusteks loodud koht, kus pärast süvitsiminekuid endasse saab minna jalutama mere äärde või kadakarajale, nautida sauna ja lõket.

Algallika keskusesse kohaletuleku juhtnöörid on siin…

Registreerumiseks täida vorm: 


Majutuse soov * :2ne tuba 47€3ne tuba 38€4ne tuba 29€


________________________________________
Vaata siit kõiki esimese õppeaasta moodul