Parima uue aasta loomine. Koos soojas vees hingamistööga. Küllus ja eneseteostus.

TLHA III moodul
13 – 16 jaanuaril 2022 Algallikal

Juhendaja Tiia Lõoke

Mida Sa soovid kogeda ja kuidas elada algaval uuel aastal?
Kes Sa tegelikult oled ja kuidas Sa soovid ennast tunda?
Mida soovid luua iseenda ja maailma heaks?

Mida Sa enam ei taha kogeda ning milliseid mustreid ja harjumusi ei taha sa taas korrata? Mida teenivad need vanad kogemused, harjumused, mustrid?
Kas oled valmis need vabaks laskma? Mis tingimustel?

Hingamistööd teeme sellel moodulil kahel päeval sooja vee (37 C ) basseinis snorkliga ja ilma snorklita teiste poolt hoituna väikegruppides.
Loe soojas vees hingamistöö kohta lähemalt siit…

Mediteerime ja hingame kõik koos suures saalis. Jagame oma elu ja unistusi, toetame üksteist oma unistuste loomisel ja teostamisel.
Teeme juhendatud metoodika alusel uue aasta mandala, sõnas ja pildis. Jõustame iseendast ja oma elu.

Sellel koolitusel uurime ka rikkuse ja vaesuse teadvuse teemat, suhtumist rahasse ja töösse, eneseteostust ja Oma Tee leidmist ja teostamist.

Uurime oma piiravaid uskumusi materiaalse külluse ja rõõmupakkuva töö suhtes,  sõltuvust autoriteetidest ja psühhoenergeetilisest väljast, egregoritest. Vaatame võimu, raha ja töö suhet.

Teeme meditatsioone ja hingamispraktikaid energiakeskuste puhastamiseks ja aktiviseerimiseks. Uurime oma kirge ja huvi, motivatsiooni ja loovust, et luua rahuldustpakkuv väljund, oma äri, töö või toode/ teenus.

Juhendatud meditatsioonid ja 6-elemendi praktika muusika toetusel.
Hommikuliikumised ja TRE-meetod.

Maitsev taimetoit ja jalutuskäigud looduses.

Õhtul Lõke ja/või saun.

Osalejate tagasisided – loe siit…

Tiia Lõoke on psühholoog, psühhoterapeut, hingamisterapeut, TRE-meetodi  ja Teeta-tervendamise õpetaja. Tiia on loonud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia ja Algallika keskuse.
Tiia on töötanud nõustaja ja koolitajana 30 aastat, viinud läbi enesearengu koolitusi ja meeskonnatöö koolitusi.  Loe lisa…

Koolituse kaasjuhendaja on Pille Allik-Trepp. Pille on hingamisterapeut ja liikumispraktikate juhendaja. Loe Pille kohta lisa…

Koolitus algab neljapäeval kl. 17.00 ja lõpeb pühapäeval kl.17.00. Ajakava: Neljap. kl. 17-20.00; R, L ja P 9.00 hommikuliikumine,
10.00 hommikusöök, 11.00 praktikad, kl.13.30 lõunasöök 15 – 18.00 praktikad, 18.00 õhtusöök, 18.30 – 20.00 praktikad. Pühapäeval lõpeb kl.17.00.

Koolituse maksumus.
Osalsutasu: 295 eur.
Registreerudes I õppeaasta kõigile moodulitele on selle mooduli osalustasu 261 eur.

Registreerumiseks palume maksa ettemaks 150 eur OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbankis, selgituseks “Parima uue aasta loomine ja osaleja nimi”.  Registreerumismaks ei kuulu tagastamisele osaleja mitte osalemisel või mitteosalemisest teatamisest hiljemalt 3 nädalat enne koolitust.

Osalustasule liitub toitlustus ja majutus.

Toitlustus kogu koolituse jooksul (maitsev taimetoit) maksab 69 eur (neljapäeval õhtusöök; reedel ja laupäeval hommiku-, lõuna- ja õhtusöök; pühapäeval hommiku ja lõunasöök; vaheaegadel tee- ja kohvipausid, snäkid)
Majutus:  Algallika keskuses on piiratud arv majutuskohti (2 – 4 inimese toad). Toas majutuseks on vajalik eelnev broneering.

Üks koht kursuse ajaks (3 ööd) maksab:
– kaheses toas  66 € (3 ööd)
– kolmeses toas  55 € (3 ööd)
– neljases toas 44 € (3 ööd)
– üksi toas 96 € (3 ööd)

Kodulehe-slider

Algallika on just sedalaadi enesearengu kursusteks loodud koht, kus pärast süvitsiminekuid endasse saab minna jalutama mere äärde või kadakarajale, nautida sauna ja lõket.

Algallika keskusesse kohaletuleku juhtnöörid on siin…

Registreerumiseks täida vorm: 


Majutuse soov * :2ne tuba3ne tuba4ne tuba


________________________________________
Vaata siit kõiki esimese õppeaasta moodul