Soojas vees hingamine – uue loomine. Osalejate tagasisided (13.01.2019) :

Ly: Meeldis ülimalt väga 6 elemendi hingamissessioon. Kuidas hingamine juhiti intsensiivselt üha vaiksemale, kuidas taustahelid ja muusika toetasid kogu protsessi. Sain ilusa, võimsa ja sügava elamuse. Loova mandala tegemine vahetult peale hingamisseanssi andis sellele meditatsiivse väe – väga mõnus loomise energia tekkis, mis toetas soovide väestamist.
Tipphetki oli mitu. Täitus lootus, et vees hingates aktiveerub minu sünnikogemus või mingi fragment sellest, mis muudab minu edaspidise elu ja mind mitteteenivatest mõttemustritest vabanemine saab teoks. Teine tipphetk on kirjeldatud juba ülal.

Marika (31 a): Meeldis olla looduses elementide keskel, kaugel linnast. Meeldis loodud energia ja ruum. Meeldis olla koos inimestega, kellega on ühine enesearengu rada. Meeldis tunda toetust ja vastu võtmist. Õppisin olema rohkem mina ise, usaldama teisi, olema iseendaga aus, kuulata rohkem ennast ja teisi. Õppisin olema ootusteta ja hinnanguteta. Kogesin kohalolu. Õppisin rohkem aktsepteerima, väärtustama ja armastama ennast sellisena nagu olen. Tipphetk: Vees snorkliga hingamine. Tundsin et olen emaüsas, et olen siia maailma väga oodatud, olen hoitud ja armastatud. Tundsin ennast väga turvaliselt. Väga väga nauditav ja õnnis kogemus. Suured suured tänud selle imeilusa nädalavahetuse eest!

Karolin: Meelids väga snorkliga soojas vees hingamine. Kõige rohkem!
Toit maitses väga hästi! Meeldis, et on eraldi keskkond, kus on vaikus ja rahu, kust ei pea vahepeal koju minema. Toetav, sõbralik, vaba keskkond, inimesed. Saun! Õppisin ennast usaldama, armastama. Olen täiuslik, piisav, enesekindel. Tipphetk oli snorkliga hingamine ja see kogemus. Kohtumine oma kõrgema vaimenergiaga – mina juhin ja valin ja loon ennast ja oma elu. Olen toetatud, kaitstud, hoitud, armastatud. Meditatsioon oli väga võimas ja väekas. Mandala loomine samuti. Olen väga tänulik! Armastusega, Karolin (24 a)

Sirje: Kõige rohkem meeldis pühapäevane 6 elemendi meditatsioon, mis võimaldas mul minna sügavale endasse ja oli väga lõõgastav. Ka muusikavalik oli suurepärane. Ka soojas vees hingamine oli väga tore ja tahan seda kindlalt veel kogeda. Meeldis ka toetaja roll, ka see kogemus oli võimas ja andis aimu, kui tore oleks teha sedalaadi tööd. Põnev oli ka mandala loomine – andis tõuke, et võiks ka kodus rohkem joonistamise ja maailimisega tegeleda.

Maret: meeldis see, et tundsin grupi toetust, sain kodust välja suurepärasesse ja ilusasse kohta, looduskaunisse keskkonda, nautida head taimetoitu, head ja toetavat seltskonda ning selle kõige keskel tegeleda iseendaga. Kõrghetke on raske välja tuua, sest kõik meeldis. Kõige erilisem oli aga veeshingamine snorkliga ja toetuse tundmine. Seda tahaks veel kogeda ja harjutada. Ettepanekuks on samas vaimus jätkata. Ootan juba järgmist veeshingamist. Suur-suur aitäh! Tänutundes, Maret.

Jaak: Kõige ägedam on Algallika koht! Tegelikult võiks terve kursus siin toimuda. Söök oli väga maitsev! Kõige mõjusam oli pühapäevane hingamine minu jaoks. Väga meeldiv oli tulla Tallinnast eemale, see annab kohe teise tunde ja võiks seda looduse võlu rohkem kasutada, st rohkem looduses liikuda.

Kirsti: Meeldis vee hingamine ja sellega tekkivad tajud, ühenduse tunne. Kollazhi tegemine, avas sisemist loomingulisust, oli aeg iseendale. Tipphetk – tunnetasin, et olen valmis siira tänutundega teiste toetust vastu võtma ja võtsingi. Olen tänulik! Tunnetasin, et reaalselt ka tuleb aeg enesele leida, planeerida ja mitte jääda sellest unistama.

Tiina: Meeldis hingamine vees – teeta tasandini jõudmine, kiire piiride ületus. Sain taipamise. Mõnus! Pikk meditatsioon täna oli väga hea. Muusika perfektne. Tegelesin iseendaga, toetav keskkond ja inimesed, väga jõustav, innustav, inspireeriv. Õppisin keskenduma rohkem endale ja oma vajadustele. Sain kinnitust Universumilt. Energia liikumist kogesin enda kehas ja teistele andmist. Aitäh!

Monika: Tiia, tänan Sind inspireerivate hetkede eest, andsid võimaluse luua, mõista ja oma rada kujundada. Sain üle oma hirmust snorgeldada ja olen uhke selle ületamise eest. Meeldis päevarütm, lõunane meditatsioon. Oma kujutluspiltide abil said nii mõnedki asjad selgust ja sain väga luua oma elu. Tipphetk oli hingamise usaldamine vees, kui emaüsas olemine ja seal olemise nautimine ja sealt väljumine. Kõik tundus pühalik ja õnnistatud. Tänan energia ja heade sõnade eest. Oli hea tegeleda ja luua turvaliselt heas ja vägevas keskkonnas. Toit oli väga maitsev. Edu ja jõudu!

Raidi: Meeldisid leevikesed, lõkketuli, Algallika keskus ise ja see asukoht maailma äärel, looduses kõndimine, soojas vees hingamine, pühepäevane meditatsioon ja hingamine, hommikuliikumised (võimlemine, TRE) toimetoit, mandala tegemine, nähtud unenägu, sõnumid (Andesta! Luba endale… ! Julge katsetada!). Kõrghetk oli pühpäevane meditatsioon + hingamine ja mandala joonistamine.

Anne: Meeldis üldine atmosfäär, seltskond, ühised hingamised nii vees kui maas, võimalus ennast täiendada, hommikused võimlemised. Õppisin et oma olen oma elu looja! Kõrghetk: Taipamine kuidas edasi minna.