Kes ma olen? Mida ma tahan? Pere ja esivanemate mustrite mõjud.

 

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia I õppeaasta
I moodul

29 oktoober – 1 november 2020 Tallinnas

Juhendaja Tiia Lõoke

Sellel koolitusel saad Sa teadlikumaks enda erinevatest osadest: oma kehast ja meelest, allasurutud emotsioonidest ja puhtast loovast eluenergiast. Sa õpid vabastama oma igapäevaelu stressi, kuulama rohkem oma alateadvuse ja üliteadvuse sõnumeid ning usaldama rohkem iseennast ja maailma. 

Sellel teekonnal on peamised abivahendid hingamistöö seansid, erinevad meditatsiooni- ja hingamistehnikad, mille abil õpid teadlikult hingama ja teadlikult looma oma elu kooskõlas oma alateadvuse ja üliteadvuse tarkusega.

Sellel moodulil uurime oma elutee jooksul tehtud teadlikke ja alateadlikke otsuseid, millega oleme loonud oma “saatuse”. See aitab edasi liikuda isikliku elu draamadest ja traumadest eluenergia tunnetamiseni, teadvuse avardumiseni ning armastustundest lähtuva manifesteerimiseni.

Õpime endas ära tundma ja vabastama negatiivseid uskumusi ja programme. Avastame oma peidetud unistusi ja eesmärke. Anname jõudu sellele, kes me tegelikult oleme ja mida me tegelikult tahame.

Koolitusel uurime, kuidas me oleme “kokkupandud” ja mõjutatud oma vanemate ja esivanemate suhete ja suhtumiste poolt. Kuidas meie praegused suhted  peegeldavad meie algpere ja ka esivanemate varjatud suhteid.

Õpime, kuidas luua, hoida ja arendada lähisuhet, kuidas asendada vältimine ja draamad tõelise kontakti ja lähedusega. 

Koolitus koosneb peamiselt praktilistest harjutustest. Igal moodulil toimuvad pea iga päev pikemad hingamistöö (vabastava hingamise) 1-1,5 tunnised sessioonid erinevas võtmes.

Õpime erinevaid hingamistehnikaid ja teeme juhendatud meditatsioone, rändame oma alateadvuse ja üliteadvuse maastikul. Kasutame loovmeetodeid, konstellatsioone, psühhodraama ja tühja tooli meetodit, kirjalikke intervjuusid, oma kogemuste jagamisi. Teeme  kehatööd – TRE-meetodil keha ja meele stressist vabastamist, loova liikumise praktikaid, kasutame erinevaid meetoteid endast teadlikumaks ja terviklikumaks saamiseks.

Tiia Lõoke on psühholoog, psühhoterapeut, hingamisterapeut, TRE-meetodi  ja Teeta-tervendamise õpetaja.
Tiia Lõoke on loonud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia ja Algallika keskuse. Ta on töötanud nõustaja ja koolitajana 30 aastat, viinud läbi enesearengu koolitusi ja meeskonnatöö koolitusi. Tiia seob oma koolitustel erinevaid meetodeid omavahel uudsel ja integreeritul viisil lähtuvalt grupi ja inimeste vajadustest. Eriline oskus on tal läbi viia juhendatud meditatsioone ja luua koolitustel äärmiselt toetav õhkkond.  Loe lisa…

Koolituse kaasjuhendaja on Pille Allik-Trepp.
Pille on hingamisterapeut ja liikumispraktikate juhendaja. Loe Pille kohta lisa…

Koolitus algab neljapäeval kl.17.00 ja lõpeb pühapäeval kl.18.00.

Koolituse ajakava:
Neljap. kl. 17 – 20.00, 
Reede ja Laup. kl. 10 – 20.00,
Pühap. kl. 10 – 17.00

Selle mooduli toimumise koht: Tallinn, Luha tn.1, budakoda saal.

Osalustasu: 295 eur.
Registreerudes I õppeaasta kõigile moodulitele on ühe mooduli osalustasu 261 eur.

Registreerumiseks palume maksa ettemaks 100 eur OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbankis, selgituseks “TLHA I moodul ja osaleja nimi”.  Registreerumismaks ei kuulu tagastamisele osaleja mitte osalemisel või mitteosalemisest teatamisest hiljemalt 3 nädalat enne koolitust.

Toitlustus lisatasu eest. R, L, P on lõuna orienteeruvalt kl. 13.00-14.00, õhtuoode kl.17.00-17.30. Toitlustuse, maitsva taimetoidu saame tellida kohapeale, nädalalõpu toitlustuse hind Tallinnas on orienteeruvalt 36 eur. 

Registreerumiseks täida vorm: 

________________________________________
Vaata siit kõiki esimese õppeaasta mooduleid.