Kes ma olen ja mida ma tahan?

Teadlik Loomine ja Hingamine I moodul
12 – 14 oktoobril 2018 Tallinnas

Juhendaja Tiia Lõoke

Sellel moodulil saad Sa teadlikumaks enda erinevatest osadest: oma keha vajadustest, mõtete kvaliteedist, allasurutud emotsioonidest, mis vajavad vabastamist ja oma loovast vaimsest energiast. Õpid eemalduma argiteadvuse mõtetest, kuulama rohkem oma alateadvuse sõnumeid ja ühenduma loova üliteadvuse seisundiga, et luua kergemalt ja kiiremini seda mida Sa soovid.

Uurime oma eluteed ja elu jooksul tehtud teadlikke ja alateadlikke otsuseid, millega loome oma saatust. See koolitus aitab edasi liikuda isikliku elu draamadest ja traumadest eluenergia tunnetamiseni, teadvuse avardumiseni ning loovast energiast ja armastusest lähtuvate tegudeni.

Õpime ära tundma ja vabastama negatiivseid uskumusi, vabastame need nii kehast kui meelest, kasutades nii keha- kui energiatööd, mõtete ja tunnete teadlikku muutmist.
Vaatame lähemalt oma unistusi ja eesmärke. Anname jõudu sellele kes me tegelikult oleme ja mida me tahame. Õpime teadlikult looma kooskõlas oma alateadvuse, üliteadvuse ja tavateadvusega.

Käsitleme erinevaid hingamistehnikad, vabastava hingamise põhimõtteid, kogemusi ja võimalusi. Igal moodulil toimuvad erinevad vabastava hingamise sessioonid. Teeme rännakuid oma alateadvuse ja üliteadvuse maastikul, juhendatud meditatsioone, kehatööd, intervjuusid ning kasutame teisi abivahendid endast teadlikumaks saamiseks ja vaimseks arenguks (gestalt teraapia, konstellatsioonid, TRE- meetod ja protsess, NLP, sensitiivsuse arendamise praktikad, jt)

Tiia Lõoke on psühholoog, psühhoterapeut, hingamisterapeut, TRE instruktor ja teeta-tervendaja. Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia ja Algallika keskuse looja. Tiia on 30 aastat töötanud isikliku arengu nõustaja ja koolitajana. Alates 2002.aastast on ta juhendanud igal aastal mitme mooduliga isikliku arengu koolitusi, erinevate arengumeetodite seminare ja viinud läbi psühholoogia alaseid koolitusi firmadele. Tiia seob oma koolitustel erinevaid meetodeid omavahel uudsel ja integreeritul viisil lähtuvalt grupi ja inimeste vajadustest. Eriline oskus on tal juhendada ja luua süvitsiminekuid ja meditatsioone.  Loe lisa…

Kursuse ajakava: R 18-21.00, L 10-20.00, P 10-17.00
Hind  150 eur
Koht: Tallinnas, Luha tn.1 saalis.

Registreerumine ja info: tiia@voog.ee, tel.51 78 313
________________________________________
Vaata siit kõiki esimese õppeaasta mooduleid.