Kes ma olen? Mida ma tahan? Pere ja esivanemate mustrite mõjud.

 

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia uue õppeaasta I moodul
10 – 13 oktoobril 2019 Algallikal

Juhendaja Tiia Lõoke

Sellel koolitusel saad Sa teadlikumaks enda erinevatest osadest: oma keha vajadustest, mõtete kvaliteedist, allasurutud emotsioonidest ja oma puhtast loovast energiast. Õpid eemalduma oma argiteadvuse mõtetest, kuulama rohkem oma alateadvuse sõnumeid ja ühenduma oma loova energia ja kõrgema minaga.

Koolitusel uurime oma elutee jooksul tehtud teadlikke ja alateadlikke otsuseid, millega oleme loonud oma saatuse. See aitab edasi liikuda isikliku elu draamadest ja traumadest eluenergia tunnetamiseni, teadvuse avardumiseni ning armastuse tundest lähtuva loomiseni.

Õpime ära tundma ja vabastama negatiivseid uskumusi, vabastame need nii kehast kui meelest, kasutades nii keha- kui energiatööd, mõtete ja tunnete teadlikku muutmist. Vaatame oma peidetud unistusi ja eesmärke. Anname jõudu sellele, kes me tegelikult oleme ja mida me tahame. Õpime teadlikult hingama ja looma kooskõlas oma alateadvuse, üliteadvuse ja tavateadvusega.

Koolitusel uurime kuidas me oleme “kokkupandud” ja mõjutatud oma vanemate ja esivanemate suhete ja suhtumiste poolt. Kuidas meie praegused suhted  peegeldavad meie algpere ja ka esivanemate (varjatud) suhteid. Käsitleme armastuse ja armumise olemust. Õpime, kuidas luua, hoida ja arendada lähisuhet, kuidas asendada vältimine ja draamad tõelise kontakti ja lähedusega. Kui tahame kasvada seesmiselt ja arendada armastavaid suhteid, tuleb meil õppida tundma oma mustreid ja kaitsemehhanisme.

Koolitus koosneb peamiselt praktilistest harjutustest! Igal moodulil toimuvad pea iga päev pikemad hingamistöö (vabastava hingamise) 1-1,5 tunnised sessioonid erinevas võtmes. Õpime erinevaid hingamistehnikaid ja teeme juhendatud meditatsioone, rändame oma alateadvuse ja üliteadvuse maastikul. Kasutame loovmeetodeid, konstellatsioone, psühhodraama ja tühja tooli meetodit, kirjalikke intervjuusid, oma kogemuste jagamisi. Teeme  kehatööd, TRE-meetodit, loova liikumise praktikaid, kasutame erinevaid meetoteid endast teadlikumaks ja terviklikumaks saamiseks.

Tiia Lõoke on psühholoog, psühhoterapeut, hingamisterapeut, TRE-meetodi  ja Teeta-tervendamise õpetaja.
Tiia on loonud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia ja Algallika keskuse.
Tiia on töötanud nõustaja ja koolitajana 30 aastat, viinud läbi enesearengu koolitusi ja meeskonnatöö koolitusi. Alates 2002.aastast on ta juhendanud igal aastal mitme mooduliga isikliku arengu koolitusi. Tiia seob oma koolitustel erinevaid meetodeid omavahel uudsel ja integreeritul viisil lähtuvalt grupi ja inimeste vajadustest. Eriline oskus on tal juhendada ja luua süvitsiminekuid ja meditatsioone ning toetada hingamisseansse.  Loe lisa…

Koolituse kaasjuhendaja on Pille Allik-Trepp. Pille on hingamisterapeut ja liikumispraktikate juhendaja. Loe Pille kohta lisa…

Koolis algab neljapäeval kl.11.00 ja lõpeb pühapäeval kl.17.00. Koolituse orienteeruv ajakava: 8-9.00 hommikuliikumine, 9-10.00 hommikusöök, 10 – 13.00 praktikad, kl.13 lõunasöök 14.30-19.00 praktikad, 19.00 õhtusöök, 20 – 21.00 praktikad.

Koolituse maksumus.
Osalsutasu: 290 eur.
Registreerudes I õppeaasta kõigile moodulitele saad 10% soodustust, siis on selle koolituse osalustasu on 261 eur.

Osalustasule liitub toitlustus ja majutus.

Toitlustus kogu koolituse jooksul (maitsev taimetoit) maksab 75 eur (neljapäeval lõuna- ja õhtusöök; reedel ja laupäeval hommiku-, lõuna- ja õhtusöök; pühapäeval hommiku ja lõunasöök; vaheaegadel tee- ja kohvipausid, snäkid)

Majutus:  Algallika keskuses on piiratud arv majutuskohti (2 – 4 inimese toad). Toas majutuseks on vajalik eelnev broneering.

Üks koht kursuse ajaks (3 ööd) maksab:

  • kaheses toas  47€ (3 ööd)
  • kolmeses toas  38€ (3 ööd)
  • neljases toas 29€ (3 ööd)

Kodulehe-slider

Algallika on just sedalaadi vaimse arengu kursusteks loodud koht, kus pärast süvitsiminekuid endasse saab minna jalutama mere äärde või kadakarajale, nautida sauna ja lõket.

Algallika keskusesse kohaletuleku juhtnöörid on siin…

Registreerumiseks täida vorm: 


Majutuse soov * :2ne tuba 47€3ne tuba 38€4ne tuba 29€________________________________________
Vaata siit kõiki esimese õppeaasta mooduleid.