Kes ma olen? Mida ma tahan? Pere ja esivanemate mustrite mõjud.

TLHA I moodul
24 – 27 oktoober 2024  ALGALLIKA KESKUSES, Matsalus

Juhendaja Pille Allik-Trepp

Sellel koolitusel saad Sa teadlikumaks enda erinevatest osadest: oma kehast ja meelest, allasurutud emotsioonidest ja puhtast loovast eluenergiast. Sa õpid vabastama oma igapäevaelu stressi, kuulama rohkem oma alateadvuse ja üliteadvuse sõnumeid ning usaldama rohkem iseenda tõde ja väge.

Sellel teekonnal on peamised abivahendid hingamistöö seansid, erinevad meditatsiooni-, liikumis- ja hingamistehnikad, mille abil õpid teadlikult hingama ja teadlikult looma oma elu kooskõlas oma alateadvuse ja üliteadvuse tarkusega.

Õpime endas ära tundma ja vabastama negatiivseid uskumusi ja programme. Avastame oma peidetud unistusi ja eesmärke. Anname jõudu sellele, kes me tegelikult oleme ja mida me tegelikult tahame.

Koolitusel uurime, kuidas me oleme “kokkupandud” ja mõjutatud oma vanemate ja esivanemate suhete ja suhtumiste poolt. Kuidas meie praegused suhted  peegeldavad meie algpere ja ka esivanemate varjatud suhteid.

Õpime, kuidas luua, hoida ja arendada lähisuhet, kuidas asendada vältimine ja draamad tõelise kontakti ja lähedusega.

Koolitus koosneb peamiselt praktilistest harjutustest. Igal moodulil toimuvad pea iga päev pikemad hingamistöö (vabastava hingamise) 1-1,5 tunnised sessioonid erinevas võtmes.

Õpime erinevaid hingamistehnikaid ja teeme juhendatud meditatsioone, rändame oma alateadvuse ja üliteadvuse maastikul. Kasutame loovmeetodeid, konstellatsioone, psühhodraama ja tühja tooli meetodit, kirjalikke intervjuusid, oma kogemuste jagamisi. Teeme  TRE-meetodil keha ja meele stressist vabastamist, loova liikumise praktikaid, kasutame erinevaid meetoteid endast teadlikumaks ja terviklikumaks saamiseks.

Koolituse materjalid on koostanud Tiia Lõoke.
Tiia on loonud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia ja Algallika keskuse. Ta on töötanud nõustaja ja koolitajana 30 aastat, viinud läbi enesearengu ja meeskonnatöö koolitusi.

Pille Allik-Trepp on
kogenud hingamisterapeut, kellel on Tallinna Ülikooli loodusteaduste eriala magistrikraad (MSc). Ta on üle 10-ne aasta olnud seotud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemiaga ning omab rahvusvahelist OSHO® aktiivsete meditatsioonide juhendaja sertifikaati. Lisaks on ta end täiendanud Teetatervendamise baas- ja edasijõudnute koolitustel ning kursustel “Kaeva Sügavamalt” ja
“Sina ja Looja”.  Loe lisa…

Koolitus algab neljapäeval kl. 17.00 ja lõpeb pühapäeval kl. 17.00.

Koolituse ajakava:
Neljap. kl. 17 – 21.00, Reede ja Laup. kl. 8 – 20.00, Pühap. kl. 8 – 17.00

Koht: Algallika keskus Matsalus mere ääres.

Osalustasu: 395 eur.
Registreerudes I õppeaasta kõigile moodulitele ja vahekohtumistele on
ühe mooduli osalustasu 351 eur.
Osalustasule liitub toitlustus ja majutus.

Registreerumiseks tasu 150€:
 1.  pangalingiga siit…  (seal ka sinu kontaktandmed) või
 2. tee makse OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “TLHA I moodul ja osaleja nimi” ning saada oma kontaktandmed ja majutussoov alloleva vormi kaudu.
  Registreerumistasu ei tagastata.
  Ülejäänud osalustasu ning toitlustuse ja majutuse eest saab maksta nädal enne kursust panka või kohapeal sularahas.

Toitlustus kogu koolituse jooksul (maitsev taimetoit) maksab  98 EUR (neljapäeval õhtusöök; reedel ja laupäeval hommiku-, lõuna- ja õhtusöök; pühapäeval hommiku ja lõunasöök; vaheaegadel tee- ja kohvipausid, snäkid)

Majutus:  Algallika keskuses on piiratud arv majutuskohti (2 – 4 inimese toad). Toas majutuseks on vajalik eelnev broneering.
Üks koht kursuse ajaks (3 ööd) maksab:
– kaheses toas 77 €  (3 ööd)
– kolmeses toas  66 € (3 ööd)
– neljases toas 55 € (3 ööd)
– üksi toas 110 € (3 ööd)

Kodulehe-slider

Algallika on just sedalaadi enesearengu kursusteks loodud koht, kus pärast süvitsiminekuid endasse saab minna jalutama mere äärde või kadakarajale, nautida sauna ja lõket.

Algallika keskusesse kohaletuleku juhtnöörid on siin…

Registreerumiseks täida vorm:


  Majutuse soov * :2ne tuba3ne tuba4ne tuba  ________________________________________
  Vaata siit kõiki esimese õppeaasta mooduleid.