Hinga ja puhka Kreekas!

18.-26. september 2022 Evia saarel Kreekas.

Võta seda reisi kui tervist ja hinge kosutavat puhkust – pingevaba aeg endale, mille jooksul saad tuttavaks toredate reisikaaslasetega, päikest tervitame hommikusöögiga terrassil ning muidugi on kuhjaga aega merevee- ja päikeseteraapiaks lisaks sügavale ja tervendavale hingamistööle.

Õhtuti arutleme vestlusringides elulistel ja huvitavatel teemadel, naudime loojuvat päikest ning selget, kirgast tähistaevast. Laagri vältel tegeleme vabastava ja teadliku hingamistööga. Teadlik sügav ühendatud hingamine aitab keskenduda, annab väge, rahustab meelt, vähendab stressi, lõdvestab keha ja teeb meele selgeks ja ärksaks. Hingamistöö aitab terveneda ja luua uusi loovaid seisundeid ja elu. Hingamistöö avab ukse kogemuslike teadmisteni mineviku, oleviku ja tuleviku kohta. Loe lisa siit…

Tiia Lõoke on 30-aastase kogemusega psühholoog, psühhoterapeut, hingamisterapeut, TRE juhendaja ja teetatervendaja ja -õpetaja.
„Mind huvitavad inimeste potentsiaalid, vaimsete võimete arendamine, toetavad pere suhted ja teadliku loomise protsess. Kuna hingamistöö on nii lihtne ja võimas vahend ning sobib kokku kõige sellega mida ma õppinud olen ja väärtuslikuks pean, siis on saanud hingamisteraapia ja hingamistöö selleks nimetajaks, mis integreerib paljud väärtuslikud meetodid minu jaoks terviklikuks.“ Tiia on loonud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia ja Algallika Keskuse, kus viib ise läbi koolitusi ja seminare ning kutsub siia ka külaliskoolitajaid üle maailma.

Nele Rogenbaum. Logistikat, matkasid ja kokkamist korraldab ning kohalikku elu tutvustab Nele, kes on saarel elanud ning pursib pisut ka kreeka keelt. Ta teab kõige ilusamaid peidetud randasid, parimaid söögikohti ja imelisi toidukaupmehi. Tänu sellele leiame saart külastades alati suurepäraseid elamusi silmale, kõhule ja kõigile teistele meeltele. Avastame Nele juhtimisel
unustatud matkaradasid ning kohalikke külasid. Nele kireks on reisimine, tal on oivaline ilu ja kvaliteedi taju ning kamaluga kannatlikkust ja heasoovlikkust. Evia reise-laagreid on ta korraldanud 9 aastat.

Koht: Evia saar, Kreeka. Evia saar on Kreeka suuruselt teine saar. Põnevaks teeb Evia saare see, et turiste sinna palju ei eksi ning seetõttu esindab see saar ehedat, puutumata loodusega Kreekat, kus külamees sõidab vastu eesli seljas, söögikraam tuleb oma või naabrimehe aiast ning viigimarja-, sidruni- ja aprikoosipuud kasvavad metsikult igal pool. Inglise keelt eriti ei räägita ja hakkama tuleb saada vestmiku ja kehakeelega. See on koht, kus on rahu ja vaikus, meeliülendavad vaated, imelised rannasopid, soe meri ja päikesega maitsestatud söögid.

Majutus: Zarka Villas on kolme luksusliku villa ja basseiniga kompleks mägede vahel. Rohelus, vaikus, oliivipuud, päike ja vesi – seal on kõik, mida üks rahulik ja loov puhkus nõuab. Villades on kõik vajalik muretuks puhkamiseks alates köögist kuni pesumasinani. On ruumi olla omaette ning on ruumi
tegutseda üheskoos. Vaata lisa www.zarkavillas.com

Aeg: 18.-26. september 2022
Reisi hind: 1190€/inimene (koht kaheses toas),
1050€/inimene (koht diivan-voodil)
Grupi suurus: 10 inimest
Hinnas:
– Majutus imeliste vaadetega villas (kahesed toad eraldi vooditega, suur elutuba ja köök, terrass, bassein, mullivann), 8 ööd.
Vaata lisa: www.zarkavillas.com
– Hommikusöögid ja kerge lõuna kohapeal
– Hingamistöö praktikad, töötoad, meditatsioonid Tiia juhendamisel
– Matkad ja väljasõidud randadesse Nelega
– Transport Kreekas (rendiautod, kütus, praamipiletid)

Lennupilet tuleb igaühel endal osta. Kuna otselende Ateenasse ei ole, siis on valikuvõimalus suur – Lufthansa, SAS, Air Baltic jt lendavad ühe vahemaandumisega. Edasi-tagasi pileti hinnad Tallinnast
Ateenasse kõiguvad 250 ja 400 euro vahel. Meie kasutame parimate lendude otsimiseks veebilehte www.kayak.com
Grupi kohtumise aeg ja koht: 18. september kl 19:00 Ateena lennujaam, Arrivals terminalis apteegi ees (suur neoonroheline rist, ees on pingid, terminali tagumises osas)
Koha broneerimiseks vajalik ettemaks 250€.

Küsi lisa:
Praktikad ja töötoad: Tiia Lõoke 5178313, tiia@voog.ee
Korralduslikud küsimused: Nele Rogenbaum 5510446, nrogenbaum@gmail.com