Vaimne puhastumine – Elu seadused. Leonard Orr

Tarkus ja teadmatus

Inimesed võivad elada kas õnnes või õnnetuses. Teadmatus viib õnnetusse. Tarkusega saab õnne luua. Iga päev me valime elu ja surma vahel. Iga järgneva kuuga muutume kas rõõmsamaks ja elavamaks või rohkem pinges- tunumaks, õnnetumaks ja rohkem surnud olevaks. Väga harva surevad inimesed ühe päeva jooksul, pigem veedavad nad terve elu poolsurnuna madala elukvaliteedi tõttu.
Selle artikli kirjutamise eesmärk on pakkuda teile viiekümne aasta uuringute tulemusi. Ma olen kümme korda reisinud ümber maailma, õppinud tundma kõiki valdkondi ja religioone, et üles leida tõde inimlikust õnnest, et leida see „kasutaja juhend“ jumalike olendite s.t. inimeste jaoks. See, mida ma teile praegu jagan, on parim osa sellest, mida olen leidnud – need on baasmõtted ja praktikad, mis arendavad meie tervist,õnne ja edukust kõigil tasanditel. Alustuseks teen kokkuvõtte Jumala „kasutaja juhendist“ inimese meele ja keha kohta meeldejäävate sõnadega.

1.Meel 2. Maa 3. Õhk 4. Vesi 5. Tuli 6. Armastus 7. Pühakute austamine 8. Puhkus

Spirituaalse puhastamise tehnikad on lihtsad praktikad, mida teeme igapäevaselt ja mis puhastab meie energiakeha ning annab parema enesetunde. Need praktikad annavad meile parema energia ja võimaldavad tunda rahu, rõõmu ja armastust ning olla loovamad. Praktikad hoiavad ka meie füüsilise keha tervena ning muudavad keha mõnusaks kohaks, kus viibida.

elemendid

Kaheksa olulisimat spirituaalse puhastumise tehnikat:
1.     Maaga : Maa energiaga puhastumine endas on peamiselt toitumise meisterlikkus ja füüsiline treening. Toitumise meisterlikkus tähendab selle ära õppimist, mida meie keha tegelikult vajab, kui palju ja kui sageli. See tähendab head toitumist, aga ka regulaarseid paastumisi selleks, et anda puhkust oma seedeorganitele. Vaimse ja füüsilise tervise jaoks on peamine eeldus taimetoitlus. Oluline, et teil oleks ka oma individuaalne treeningsüsteem. Kõndimine, hatha jooga, viis tiibeti harjutust on mõned head treeningu variandid.
Olemas on veel teisigi maaga puhastumise viise näiteks kristallide kasutamine, matkamine, võimlemine, trummimäng, tantsimine, kehatöö vastuvõtmine (näiteks massaazi), käeline tegevus, ujumine, metsas istumine jne. Maa sisaldab ka meie tööd, et meil oleks selline karjäär,mida armastame ja et me oleksime võitjad raha mängus.See kõik sisaldab ka armastavat ja loovat inimeste teenimist.

2.     Õhk: Te võite oma meelt ja keha tervendada hingates teadlikult Jumalikku Energiat. See on suurepärane vahend, mida saab õppida heade rebirthing’u (vabastav hingamine) õpetajate käe all. Teie keha on Jumala tempel. Tunda Jumalat oma kehas, see ongi parim paik, kus teda tunda. Teadlikku Energia Hingamist kutsutakse sageli ka bioloogiliseks Jumala kogemiseks. Seda on lihtne praktiseerida, kui õpite ära ühendatud hingamise ja õpite hingamist Hingamiselt endalt.Hingamine ise ongi Elu Hingamine, mis on Elu allikas – Jumalik Energia – kehale ja meelele. Teadlik Hingamine või Energia Hingamine on tervendav vahend, mis muudab inimesed spirituaalselt iseseisvamateks.Intuitiivne Hingamine energiseerib keha ja meelt, puhastab verd ja tasakaalustab närvisüsteemi. Kui teete seda iga päev või regulaarselt, siis see on üks peamine „kasutaja juhendi“ seadus.

3.     Vesi: Kaks korda päevas vannis käimine on suurepärane spirituaalse puhastumise praktika, mis puhastab ja tasakaalustab meie energiakeha. Parim aeg on vanni minna kohe pärast voodist tõusmist ning hea on vannis käia vahetult enne magamist. Olen märganud, et kõik surematud joogid, kellega olen kohtunud, ujuvad enne päikesetõusu ja enne päikeseloojangut. Sellel praktikal on eriline väärtus, kuid te peaksite seda ise proovima ja ise avastama, mida see teiega teeb.
Joogivee kvaliteet on samuti oluline. Piisava vedeliku tarbimine toetab head tervist.Kontrollige oma vee kvaliteeti!

4.     Tuli: Tule spirituaalse jõu mõistmine oma energiakeha puhastamisel, meie vaimse ja füüsilise tervise jaoks on sama tähtis kui toitumine. Tuli eeldab väga intelligentset lähenemist. Tuli võib meie energiakehast ehk aurast välja puhastada kõigi haiguste põhjused. Tuli aitab meie aurat puhastada.Tuli võib ära põletada meie surmatungi ja püsinud negatiivsed emotsioonid kiiremini kui mõni teine vahend.

5.     Meditatsioon/meele puhastamine: Hinnates iga mõtte kvaliteeti kui see meie teadvusesse jõuab, seda nimetas Buddha ülima valgustumise tehnikaks. Negatiivsete mõtete positiivseteks muutmise tehnika selgeks õppimine, on osa sellest tehnikast. Meditatsioon tähendab häirivate tunnete ja mõtete oma meeles hoidmist ning nendega töötamist senikaua, kui saame need transformeerida Tõega harmoonias olevateks.
Meel on võimas eesmärkide saavutamise mehanism. Me peame alati teadlikult valima eesmärgi, millega meie meel töötab. Jõudes ühe väärtusliku eesmärgini üksteise järel, see ongi edu teadvus. Lugedes ja meelde jättes häid tekste ning suurepäraseid ideid ka see on üks osa meele meisterlikkuse saavutamisest.Mantra jooga ja palvetamine on suurepärased võimalused oma meele puhastamiseks.

6.     Armastus: Hoides armastust ja rõõmu kõigis oma suhetes, sel on väga oluline osa „kasutaja juhendis“. Hea tunne on olla aus ja eetiline inimene. Kuna armastame teisi niivõrd, kuivõrd armastame iseennast, siis on armastus täielik enesejaatamine. Jaatades ja tunnustades ennast ning omades positiivseid mõtteid iseendast, võimaldab meil jaatada ja jagada positiivseid tundeid ka teistele.
Meie tõeline mina on Eluenergiat Lõpmata Loov Vaim.Võtta vastu Jumala kohalolek endas, see ongi armastus. Tajuda seda teistes on armastus. Armastus tähendab spirituaalset kommuuni ja spirituaalset perekonda, kus me anname ja võtame vastu toetust spirituaalseks arenemiseks ja isiklikuks tervenemiseks. Armastus tähendab ka osalemist ühiskondlikus tegevuses ja poliitilist vastutust. Väljendada end ühiskonnas, osaleda kohalikus, rahvuslikus ja rahvusvahelises valitsuses on praktiline viis, kuidas armastada teisi inimesi.

7.     Pühakute austamine: Mõnikord me avastame või leiame kas väga targa või hea inimese. Arukas on veeta aega nende inimestega ja neid austada ning õppida neilt niipalju kui võimalik. Teistelt inimestelt õppimine on üks kiiremaid õppimisvõimalusi. Me õppisime oma vanematelt negatiivseid emotsionaalseid harjumusi ja ka positiivseid mõtteid. Olen kohtunud mitmete surematute joogidega, kes on olnud ühes ja samas kehas sadu ja mõned isegi tuhandeid aastaid. Nad on väga, väga targad ning nad väärivad pühakute nime. Nendega koos olemine on minu elu suurimatest naudingutest. Suhtlemine nende inimestega, kes on juba selle ala meistrid, milles meie soovime meistriks saada, on oluline seadus.