Armastus, seksuaalsus ja hingamine

TLHA II moodul
23 – 26 november 2023 Algallikal

rainbow-sun-mandala1

Juhendaja Tiia Lõoke

Seksuaalenergiaga luuakse elu, sellest saab alguse kõik. See on loomise energia. Seksuaalenergia on Universumi kõige võimsam energia. Seksuaalsus on olnud sajandeid tabu teema. Sellel kursusel õpime aktiveerima oma energiakeskusi ja vabanema blokeeringutest läbi erinevate praktikate ja hingamistöö.

Keskendume naiseks ja meheks olemisele. Uurime, kuidas me kujunesime naiseks / meheks ja kuidas me tunneme end oma kehas.

Käsitleme sünni ja varajase lapsepõlve mõjusid  oma sensuaalsusele ja seksuaalsele.

Õpime tundma armastuse erinevaid liike ja tasemeid, armastuse erinevaid keeli; erinevaid tüüpi hingesugulasi; sobivaima hingesugulase leidmist ja olemasoleva armastussuhte hoidmist ja arendamist.

Tervendame enda sees olevat mees- ja naisolemust ning armastuse energiat.  Uurime enda sees olevaid erinevaid mees ja nais arhetüüpe ning mees ja nais energiaid. 

Me kõik oleme sensuaalsed – meeltega olendid, sest meil on meeled, inglise keeles senses. Kui sul on keha siis on sul meeled. Meelte kaudu tunneme me puudutusi, lõhna, maitset, värve, helisid. Keha mäletab kõike mida me oleme kogenud. Sünd on meie esimene sensuaalne ja seksuaalne kogemus. Kui tervendame sündi ja varast lapsepõlve tervendame ka oma seksuaalsust ja armastamisvõimet. Avame ja taskaalustame oma andmise ja vastuvõtu võimet.  

Hingamistöö seansid iga päev erinevas võtmes. TRE meetod ja liikumispraktikad. 

Õhtul saun ja lõke.

NB! Sellele koolituse moodulile võid kaasa võtta oma elukaaslase!
Temale on
osalustasu 50% soodushinnaga

See koolitus sobib nii üksi osalemiseks kui koos partneriga osalemiseks. 

Tiia Lõoke on psühholoog, psühhoterapeut, hingamisterapeut,  TRE meetodi ja teeta-tervendamise õpetaja. Tiia kohta loe lähemalt siit…

Koolitus algab neljapäeval kl. 17.00 ja lõpeb pühapäeval kl 17.00

Ajakava: Neljapäeval kl.17 – 20.00; R,L,P kl.8.00 hommikuliikumine, 9.00 hommikusöök, 10 – 13.00 praktikad, kl.13.00 lõunasöök 15. 00 praktikad, 19.00 õhtusöök, 20 – 21.00 praktikad. Pühapäeval lõpeb kl.17.00

Koolituse maksumus.
Osalsutasu: 330 eur.
Registreerudes I õppeaasta kõigile moodulitele ja vahekohtumistele on osalustasu on 261 eur.

Osalustasule liitub toitlustus ja majutus.

Toitlustus kogu koolituse jooksul (maitsev taimetoit) maksab 92 eur (neljapäeval õhtusöök; reedel ja laupäeval hommiku-, lõuna- ja õhtusöök; pühapäeval hommiku ja lõunasöök; vaheaegadel tee- ja kohvipausid, snäkid)

Majutus:  Algallika keskuses on piiratud arv majutuskohti (2 – 4 inimese toad). Toas majutuseks on vajalik eelnev broneering.
Üks koht kursuse ajaks (3 ööd) maksab:
– kaheses toas 77 €  (3 ööd)
– kolmeses toas  66 € (3 ööd)
– neljases toas 55 € (3 ööd)
– üksi toas 110 € (3 ööd)

 

Registreerumiseks palume maksa ettemaks 150 eur OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbankis, selgituseks “seksuaalsus ja hingamine koolitus ja osaleja nimi”.  Registreerumismaks ei kuulu tagastamisele osaleja mitte osalemisel või mitteosalemisest teatamisest hiljemalt 3 nädalat enne koolitust.

Kodulehe-slider

Algallika on just sedalaadi enesearengu kursusteks loodud koht, kus pärast süvitsiminekuid endasse saab minna jalutama mere äärde või kadakarajale, nautida sauna ja lõket.

Algallika keskusesse kohaletuleku juhtnöörid on siin…

Registreerumiseks täida vorm: 


    Majutuse soov * :2ne tuba3ne tuba4ne tuba    ________________________________________
    Vaata siit kõiki esimese õppeaasta mooduleid.

     

    www.teadlik-loomine.ee