Pere ja esivanemate mustrid

2 – 4 novembril 2018 Tallinnas

elu puu elu lill

Juhendaja Tiia Lõoke 

Sellel kursusel uurime kuidas me oleme “kokkupandud” ja mõjutatud oma vanemate ja esivanemate suhete ja suhtumiste poolt. Kuidas meie praegused suhted  peegeldavad meie algpere ja ka esivanemate (varjatud) suhteid. Käsitleme armastuse ja armumise olemust. Õpime kuidas hoida ja arendada lähisuhet, kuidas asendada vältimine ja draamad tõelise kontakti ja lähedusega.

Lähedastes suhetes paljastuvad meie haavad, kõige sagedamini on haavunud sisemine laps meie sees. Luues mustreid et vältida ammu kogetud tundeid muutume endassetõmbunuks või liigselt emotsionaalseks. Kui tahame kasvada seesmiselt ja arendada armastavaid suhteid, tuleb meil õppida tundma oma mustreid ja kaitsemehhanisme.

Õpime tundma kaitsemehhanisme,  mis tõkestavad maagilist kontakti ja tõelist lähedust. Projektisoon, sõltuvus, retroflektisoon, introjektsioon – nende keeruliste sõnade taga on kontakti ja tunnete vältimise viisid.

Koolitus koosneb peamiselt praktilistest harjutustest: hingamispraktikad, juhendatud meditatsioonid teeta sageduses, konstellatsioonid, psühhodraama ja tühja tooli  meetod, isikliku arengu nõustmine, hingamissessioonid. Tervendame ennast, oma pere ja esivanemate elu ja programme läbi juhendatud meditatsioonide ja hingamise.

TiiaTiia Lõoke on psühholoog, psühhoterapeut, hingamisterapeut,  TRE juhendaja, teeta-tervendaja.  Loe lisa  siit…

Koolituse ajakava: koolitus algab reedel kl. 18.00 ja lõpeb pühapäeval kl. 17.00

Koolituse koht: Tallinnas, Luha tn.1 saalis

Osalustasu 150 eur.

Registreerumine ja info: Tiia Lõoke, tiia@voog.ee, tel 5178313

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia kõik esimese aasta moodulid siit…

—————————————-

Loe Tiia artikleid siit
Kuus tarkusetera kooseluks.
Kontakti vältimise viisid
Paarisuhte etapid
Lähisuhted kui isiksuse alustalad
Lahutus – lõpp või algus?