Teadliku hingamise õhtud. Juhendajad Margit Raias ja Mart Kutberg

Teadliku hingamise õhtutel saame toetust sellelt, mis on meie ümber ja meie sees (maa, tuli, vesi, õhk), et saaksid vabaneda meie pinged, emotsioonid, hirmud ja mured. Tegeleme teadliku liigutamise, lõdvestuse ja hingamisega, et leevendada stressi ja tugevdada igapäevast heaolutunnet. Tulemuseks on enesekindlus, tasakaal, paremad suhted ja edukam ning rahuldust pakkuvam elu.

Osalemiseks registreeru: hingamisteraapia@gmail.com, tel. 5045187 (Mart)

Margit Raias
Olen hingamistehnikate fänn. Olles praktiseerinud aastaid eri hingamisstiile väga erinevate õpetajate
käe all, võin julgelt kinnitada, et teadliku hingamisega saab vähendada pingeid, stressi ja
ebamugavustunnet ning suurendada rõõmu, heaolu ja elujõudu. Tean, et just hingamine on kõige
täpsem, teravam ja tugevam tööriist, millega remontida oma elu kõiki aspekte: füüsilist ja emotsionaalset tasakaalu ning suhteid. Ja mis kõige tähtsam: seda saavad teha kõik, ja kohe, muutused on põhjalikud, kiired ning püsivad.
Olen lõpetanud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia ning toetan vabastava hingamise individuaal- ja grupiseansse. Et hoida oma „hingamistööriistakastis“ hinge tervendamise riistade kõrval ka keha hõlmavaid tehnikaid, jätkan enesetäiendust ja praktiseerin ning toetan biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise (BBTR) seansse.

Mart Kutberg
Erinevad hingamise meetodid ja nende kasutamine igapäevaelus on mulle alati suurt huvi pakkunud. Usud või mitte, aga olen hingamisega tegelenud juba alates sünnist. Nii nagu sinagi. Viimastel aastatel olen sellele tegevusele lisanud teadlikkust ja tarkust. See on
toonud kiiresse argipäeva, spordi tegemisse, stressiga toimetulekusse ja lähedastesse suhetesse sootuks uue kvaliteedi. See on rahulikum ja parem maailm. Hingamise juures paelub mind eelkõige see, et sarnase tulemuse võib saada tunniajase hingamise või nädalase soojamaa puhkusega. Olen täiendanud ennast erinevates psühholoogia õpitubades ja lõpetanud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia ning hetkel täiendan oma psühholoogiateadmisi Holistika Instituudis.