Hingamise inspiratsioonipäev Lena Kristina Tuulsega

Pühapäeval, 8. märtsil kl 11 – 15 Tallinnas,
Taiji klubis, Pärnu mnt 102, sissepääs E, II korrus.
Sel pühapäeval oled oodatud hingama koos Lena Kristina Tuulsega – hingamismaailma elava legendi, paljude Rootsi ja Eesti hingamisõpetajate õpetajaga.
Lena Kristina tuleb meile külla, et kutsuda Eesti hingamisõpetajaid ja teisi hingamishuvilisi suvel 26 aasta järel jälle Rootsis toimuvale Rahvusvahelisele Hingamistöö Inspiratsioonikonverentsile (Global Inspiration Conference, GIC 2020 https://www.gic2020.com/).
Inspiratsioonikonverents on nädal täis kõige erinevamaid töötube ja sündmusi koos hingamismaailma tipptegijate, aga ka lihtsalt eri riikide hingamistöö huvilistega.
Üritus ise sarnaneb paljuski retriidiga, samas arutatakse ka hinamistöö edendamise teemasid, jagatakse hingamistöö edulugusid ja tutvustatakse valdkonna teadusuuringuid. Osaleda saab ka koos lastega – Rootsis on laste osalemine tasuta!
Vahva seltskond Eesti hingamisterapeute on juba registreerunud ja minemas. Tule ja saa sellest peost osa!
8. märtsil saab Lenalt ja varasematelt osalejatelt Eestist uurida, mis ja kuidas.
Niisiis teeme sissejuhatuse inspiratsioonikonverentsist ja inspireerime end hingamisseansiga Lena Kristina ja Eesti hingamisterapeutide toetusel.
Tõlge inglise keelest eesti keelde.

Matid ja pleedid on kohapeal olemas, aga võid võtta kaas ka omad. Võta kaasa veepudel ja soovi korral märkmete tegemise vahendid.Korraldaja: Elo Tuppits, hingamisterapeut, Eesti esindaja Rahvusvahelises Hingamistöö Ühingus 2019-2020.

Registreerimine: elo.tuppits@gmail.com hiljemalt 6.märtsiks

Osaluspanus: 30 eurot
Ettemaks: Vaba Lend OÜ a/a EE592200221057684889 selgitus: Osaleja Nimi 8. märts

Anna palun ka teada, kui tahad Lenaga sel nädalavahetusel ka muul ajal kohtuda. Lena on Eestis terve nädalavahetuse.
Registreerimine: elo.tuppits@gmail.com hiljemalt 6.märtsiks,
(tel.5113129)