Intuitsiooni ja selgeltnägemise arendamine. Teeta tervendamise baaskoolitus.

16 – 19 aprillil  2019 Algallikal

    Juhendaja Tiia Lõoke
Sellel koolitusel süveneme oma vaimsuse, intuitsiooni ja selgeltnägemise arendamise ning teeta lainetes tervendamise teemadesse.

Vaimsus on Sinu isiklik kokkupuude Sinu enda sügavaima olemusega.
See ei ole Sinu suhe religiooni või mistahes õpetusega, see ei ole Sinu suhe teiste poolt kirjeldatud Jumala, jumalustega või teadvuse tasanditega. Vaimsus on sinu suhe oma vaimuga, oma hingega, oma kõrgema minaga, oma olemusega, sellega kuivõrd Sa kuulad oma sisemist häält, kuivõrd järgid Sa oma intuitsiooni ja tõde, mõistad et sinu keha ja meel on vaid väike osa kosmilises mängus.

Uurime erinevaid tasandeid, teadvuse seisundeid ning uskumusi,
mis tõkestavad meid arendamast kogu oma potentsiaali, selgeltnägemist, selgeltkuulmist, -tundmist ja -teadmist.

Teeme sisemisi rännakuid nii alateadvuse kui üliteadvuse maastikul ning vabastavalt hingamist.

Elementidega hingamispraktikad. Meditatsioon keskendumisoskuse arendamiseks. Käsitleme manifesteerimise ja Teadliku Loomise põhimõtteid ja teeta seisundi kasutamist uskuste transformeerimisel.  Testime ja muudame vaimset arengut tõkestavaid uskumusi.

Uurime vaimsete maailmade ja surma teemat ja seda, mis saab pärast surma. Teeme vaimse regressiooni põhjaliku praktika – HINGERÄNNAKU.
Hingerännak on Elude Vahelise Elu vaimse regressiooni praktika Micheal Newtoni meetodi järgi. Hingerännak annab vastuseid oma elu eesmärgi ja ülesannete kohta. 

Reedel, laupäeval ja pühapäeval toimub teeta tervendamise baaskursus, mille lõpul saad teeta-tervendaja baaskursuse diplomi ja õiguse nimetada ennast teeta tervendajaks, teeta tervendaja praktikuks. 

TiiaTiia Lõoke   on psühhoterapeut, hingamisterapeut, teeta-tervendamise instruktor. Loe lisa siit… 

Koht: Algallika Matsalu Rahvuspargis.

Õhtul lõke ja saun,  mere ääres.

Koolituse maksumus.
Osalsutasu: 390 eur. 

Osalustasule liitub toitlustus ja majutus.

Toitlustus kogu koolituse jooksul (maitsev taimetoit) maksab 75 eur (neljapäeval lõuna- ja õhtusöök; reedel ja laupäeval hommiku-, lõuna- ja õhtusöök; pühapäeval hommiku ja lõunasöök; vaheaegadel tee- ja kohvipausid, snäkid)

Majutus:  Algallika keskuses on piiratud arv majutuskohti (2 – 4 inimese toad). Toas majutuseks on vajalik eelnev broneering.

Üks koht kursuse ajaks (3 ööd) maksab:

  • kaheses toas  47€ (3 ööd)
  • kolmeses toas  38€ (3 ööd)
  • neljases toas 29€ (3 ööd)

Kodulehe-slider

Algallika on just sedalaadi vaimse arengu kursusteks loodud koht, kus pärast süvitsiminekuid endasse saab minna jalutama mere äärde või kadakarajale, nautida sauna ja lõket.

Algallika keskusesse kohaletuleku juhtnöörid on siin…

Registreeru siit:


Majutuse soov * :2ne tuba 47€3ne tuba 38€4ne tuba 29€Info: Tiia Lõoke, tel 5178313

Teadlik Loomine ja Hingamine – vaata kõiki mooduleid siit.