Kes ma olen? Mida ma tahan? Pere ja esivanemate mustrite mõjud.

TLHA I moodul SOOMES
26 – 29 september 2024  HINGESILMA KESKUSES, Helsingis

Juhendaja Heidy Kõiv

Sellel koolitusel saad Sa teadlikumaks enda erinevatest osadest: oma kehast ja meelest, allasurutud emotsioonidest ja puhtast loovast eluenergiast. Sa õpid vabastama oma igapäevaelu stressi, kuulama rohkem oma alateadvuse ja üliteadvuse sõnumeid ning usaldama rohkem iseenda tõde ja väge.

Sellel teekonnal on peamised abivahendid hingamistöö seansid, erinevad meditatsiooni-, liikumis- ja hingamistehnikad, mille abil õpid teadlikult hingama ja teadlikult looma oma elu kooskõlas oma alateadvuse ja üliteadvuse tarkusega.

Õpime endas ära tundma ja vabastama negatiivseid uskumusi ja programme. Avastame oma peidetud unistusi ja eesmärke. Anname jõudu sellele, kes me tegelikult oleme ja mida me tegelikult tahame.

Koolitusel uurime, kuidas me oleme “kokkupandud” ja mõjutatud oma vanemate ja esivanemate suhete ja suhtumiste poolt. Kuidas meie praegused suhted  peegeldavad meie algpere ja ka esivanemate varjatud suhteid.

Õpime, kuidas luua, hoida ja arendada lähisuhet, kuidas asendada vältimine ja draamad tõelise kontakti ja lähedusega.

Koolitus koosneb peamiselt praktilistest harjutustest. Igal moodulil toimuvad pea iga päev pikemad hingamistöö (vabastava hingamise) 1-1,5 tunnised sessioonid erinevas võtmes.

Õpime erinevaid hingamistehnikaid ja teeme juhendatud meditatsioone, rändame oma alateadvuse ja üliteadvuse maastikul. Kasutame loovmeetodeid, konstellatsioone, psühhodraama ja tühja tooli meetodit, kirjalikke intervjuusid, oma kogemuste jagamisi. Teeme  TRE-meetodil keha ja meele stressist vabastamist, loova liikumise praktikaid, kasutame erinevaid meetoteid endast teadlikumaks ja terviklikumaks saamiseks.

Koolituse materjalid on koostanud Tiia Lõoke.
Tiia on loonud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia ja Algallika keskuse. Ta on töötanud nõustaja ja koolitajana 30 aastat, viinud läbi enesearengu ja meeskonnatöö koolitusi.

Heidy Kõiv on Hingamistöö terapeudina tegutsenud 2021 aastast. Ta alustas oma teed 2007 aastal Holistilises Instituudis, seejärel lõpetas Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia erakooli 3-aastase terapeudi väljaõppe. 2023 a. lõpetas Perekonstellööri väljaõppe Süsteemsete Lahenduste ja Konsultatsioonide keskuses. Loe lisa…

Koolitus algab neljapäeval kl. 17.00 ja lõpeb pühapäeval kl. 17.00.

Koolituse ajakava:
Neljap. kl. 17 – 21.00, Reede ja Laup. kl. 8 – 20.00, Pühap. kl. 8 – 17.00

Koht: HingeSilma keskus, Helsingis.

Osalustasu: 395 eur.
Registreerudes I õppeaasta kõigile moodulitele ja vahekohtumistele on
ühe mooduli osalustasu 351 eur.
Osalustasule liitub toitlustus ja majutus.

Registreerumiseks tasu 150€:
 1.  pangalingiga siit…  (seal ka sinu kontaktandmed) või
 2. tee makse OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “TLHA I moodul ja osaleja nimi” ning saada oma kontaktandmed alloleva vormi kaudu.
  Registreerumistasu ei tagastata.
  Ülejäänud osalustasu saab maksta nädal enne kursust panka või kohapeal sularahas.

Toitlustus: kohapeal võimalus soojendada kaasatoodud toitu või lähedal asuvast Konala K-citymarketist osta; võimalus ka tellida toitu Woltist.
Vahepausidel kohapeal tee- ja kohvipausid, snäkid.

Majutus: Kui tuled kaugemalt, siis meie keskuse lähedal  (3 km kaugusel) on võimalus ööbida hotellis, kahene tuba alates 95€. Vaata siit … 

HingeSilma keskus Helsingis on loodud Soome eestlastele. Oleme olemas inimeste jaoks, kes vajavad meie toetust ja pakume kokkusaamisvõimalusi, üritusi, koolitusi, teraapiaid grupis, kui ka eraviisiliselt.

HingeSilma keskusesse kohaletuleku juhtnöörid on siin…

Registreerumiseks täida vorm:


  Majutuse soov * :2ne tuba3ne tuba4ne tuba  ________________________________________
  Vaata siit kõiki esimese õppeaasta mooduleid.