Kes ma olen? Mida ma tahan? Pere ja esivanemate mustrite mõjud.

TLHA I  moodul

26 – 29 september 2024  HingeSilma keskuses, Helsinkis

10 – 13 oktoober 2024  Lättemaa keskuses, Tartumaal

24 – 27 oktoober 2024  Algallika keskuses, Matsalus

Samasisuline koolitus toimub erinevates kohtades erinevate juhendajatega, vastavalt ülaltoodule: Algallika keskuses, Lättemaa keskuses ja Helsinkis.

Sellel koolitusel saad Sa teadlikumaks enda erinevatest osadest: oma kehast ja meelest, allasurutud emotsioonidest ja puhtast loovast eluenergiast. Sa õpid vabastama oma igapäevaelu stressi, kuulama rohkem oma alateadvuse ja üliteadvuse sõnumeid ning usaldama rohkem iseenda tõde ja väge. 

Sellel teekonnal on peamised abivahendid hingamistöö seansid, erinevad meditatsiooni-, liikumis- ja hingamistehnikad, mille abil õpid teadlikult hingama ja teadlikult looma oma elu kooskõlas oma alateadvuse ja üliteadvuse tarkusega.

Õpime endas ära tundma ja vabastama negatiivseid uskumusi ja programme. Avastame oma peidetud unistusi ja eesmärke. Anname jõudu sellele, kes me tegelikult oleme ja mida me tegelikult tahame.

Koolitusel uurime, kuidas me oleme “kokkupandud” ja mõjutatud oma vanemate ja esivanemate suhete ja suhtumiste poolt. Kuidas meie praegused suhted  peegeldavad meie algpere ja ka esivanemate varjatud suhteid.

Õpime, kuidas luua, hoida ja arendada lähisuhet, kuidas asendada vältimine ja draamad tõelise kontakti ja lähedusega. 

Koolitus koosneb peamiselt praktilistest harjutustest. Igal moodulil toimuvad pea iga päev pikemad hingamistöö (vabastava hingamise) 1-1,5 tunnised sessioonid erinevas võtmes.

Õpime erinevaid hingamistehnikaid ja teeme juhendatud meditatsioone, rändame oma alateadvuse ja üliteadvuse maastikul. Kasutame loovmeetodeid, konstellatsioone, psühhodraama ja tühja tooli meetodit, kirjalikke intervjuusid, oma kogemuste jagamisi. Teeme TRE-meetodil keha ja meele stressist vabastamist, loova liikumise praktikaid, kasutame erinevaid meetoteid endast teadlikumaks ja terviklikumaks saamiseks.

Koolituse materjalid on koostanud Tiia Lõoke, kes on varasemalt aastaid antud koolitust ka juhendanud.

 

Tiia Lõoke on psühholoog, psühhoterapeut, hingamisterapeut,
TRE-meetodi ja Teeta-tervendamise õpetaja.
Tiia on loonud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia
ja Algallika keskuse.
Ta on töötanud nõustaja ja koolitajana 30 aastat, viinud läbi enesearengu ja meeskonnatöö koolitusi.  Loe lisa…


________________________________________
Vaata siit kõiki esimese õppeaasta mooduleid.