HINGE- JA HINGAMISRÄNNAK Tiia Lõokese juhendusel

Meditatsiooni ja hingamise päev

Avasta enda sügavam olemus hinge- ja hingamisrännakuga!

31 märtsil 2024 kell 10-17.00
Taiji klubis Tallinnas

Enne lõunat rändame alateadvuse ja üliteadvuse maastikul juhendatud meditatsiooni – hingerännaku meetodil. See on vaimse regressiooni praktika eelmistesse eludesse ja elude vahelisse aega, kus kohtume oma hingesugulaste, vaimsete juhendajate ja oma praeguse elu loomise ruumiga, et saada selgust oma praeguse elu ülesannete kohta ja et ühenduda loojaga iseendas.
Valmistume selleks vaimselt ja füüsiliselt: rakendame TRE meetodit ja hingamistööd tavamõistuse kütkeist vabanemiseks ja loovuse avamiseks.
Loe hingamistöö – vabastava ja ühendatud hingamise kohta rohkem siit…
Hingerännaku juhendatud meditatsioon on inspireeritud M.Newtoni poolt loodud hüpnoteraapia meetodist.

Lõunapaus on kl. 13-14.00, kus kohapeal saad maitsvat taimset toitu.

Peale lõunat praktiseerime kuue elemendi hingamist, kus õpime puhastuma ja teadlikult looma elementide – tule, maa, vee, õhu ja eetri abil. See on Tiia Lõokese poolt kokku pandud ja juhendatud praktika, kus ühendame mõtluse ja hingamistöö, sõna ja helid.  Iga elemendi puhul hingame erineval viisil väestava muusika saatel avades kogu oma loovuse ja teadvuse potentsiaali. 

Maailm koosneb elementidest – maa, vesi, tuli, õhk, eeter (aegruum) ja teadvus. Ruum ei eksisteeri ilma ajata ega aeg ilma ruumita. Kui aegruumi poleks, siis elu ei oleks nii nagu me seda teame. Vajame vett elus püsimiseks, õhku hingamiseks, tuld – päikest taevas ning seedimise tuld oma kehas seedimiseks, maad jalge alla ja luustikku kehas püsti seismiseks ja liikumiseks.  Ilma elementideta poleks elu.
Elementide üle teadlik mõtisklemine ja elementide kasutamine vaimsetes praktikates on väga iidne praktika. Budistid käisid mägedes matmiskohtades luid ja konte vaatlemas mõtiskledes püsimatuse üle ja Virgumise teest. Elementide õpetust kasutati Vana-Egiptuse maagias, Kreeka filosoofias,  alkeemias, astroloogias, tarot kaartides  jne.

Kasutame sel pühapäeval hingamist, kujutlusvõimet ja aju teetalaineid, et manifesteerida ja tervendada seda, mida me soovime. Arendame oma intuitsiooni ja usaldust iseenda loomevõimesse.

Ülestõusmispüha pühapäev on suurepärane aeg selliseks vaimseks avastusretkeks!

Juhendaja Tiia Lõoke on psühholoog, psühhoterapeut, hingamisterapeut, teeta tervendaja, Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia asutaja.

Koht: Taiji klubi Tallinnas, Pärnu mnt 102, sissepääs E, II korrus.

Osalustasu: 92 eur tasudes enne 9.märtsi
ja 
pärast 9.märtsi 119 eur.
Osalustasu sisaldab taimset lõunasööki, teed/kohvi, snäkke.

Registreerumiseks palun tasu kogu osalustasu pangalingiga siit (seal saad sisestada ka oma kontaktandmed).

Lisa info emailil: info@teadlik-loomine.ee

www.teadlik-loomine.ee