Teise õppeaasta moodulid

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia (TLHA) teise õppeaasta keskmeks on enesearengu nõustaja ja hingamisterapeudi väljaõpe oma oskuste arendamise ning kogemuste integreerimise ja kasutamise kaudu.

TLHA teise õppeasta  moodulid november 2019  – mai 2020

I moodul 2 – 3 november 2019 Hingamistöö ja Nõustamise kunst ja teadus I. Tallinnas. Osalustasu 150 eur. Koht: Tallinn

II moodul 13 – 16 veebruar 2020 Holotroopse hingamise kursus.
Osalustasu: 240 eur. Koht: Algallika. Lisandub majutuse ja toitlustuse tasu.

III moodul 16 – 17 mai 2020  Hingamistöö ja Loomise teadus ja kunst II.
Jätkame enesearengu praktikatega ning hingamisterapeudi ja nõustaja oskuste arendamisega. Koolituse ajakava:  laup. kl.10-19.00 ja pühap. 10-17.00.
Osalustasu: 150 eur. Koht: Tallinn.

IV moodul: 27 juuli – 2 august 2020  Avardumine vaikuses – hingamistöö ja meditatsiooni suvelaager Algallikal. Soojas vees hingamistöö ja Leonard Orri meetodil hingamine. Meditatsiooniõpe, kehatöö, jooga, teadliku loomise protsess, tervislik-puhastav toitumine. Osalustasu: 450 eur (Osalustasule liitub majutus, toitlustus on juba osalustasu hinna sees.)

—————————

Hingamisterapeudi ja nõustaja diplomi saamiseks tuleb lisaks esimese õppeaasta moodulitel osalemisele osaleda teisel õppeaastal:

1) Teise õppeaasta nädalalõpu moodulitel ja suvelaagris. (Moodulite ajad on toodud üleval). Hingamisterapeudi diplomi saamiseks tuleb osaleda I ja II õppeaasta nädalalõpu moodulitel ja ühes nädalases suvelaagris.

2) teha kolme kliendiga hingamisseansse, iga kliendiga 10 hingamisseanssi, st 3 x 10 hingamisseanssi, esitada kirjalik kokkuvõte seanssidest. Vähemalt 2 kliendiga tasulised seansid, tasu kokkuleppel.

3) võtta 3- 4 individuaalset supervisooni (a 1 tund) Tiia Lõokesega (skypi võimalus).  Supervisioonis keskendutakse efektiivsele hingamistööle ja arengu nõustamisele, saab käsitleda oma paralleelprotsesse seoses klienditööga, saab tuge ja nõu. Supervisiooni saab teha ka skypi teel.

4) osaleda kolmel hingamisõhtul rühmas (a 2,5-3 tundi), esitada neist kirjalik kokkuvõte. Esimese ja teise aasta peale kokku tuleb osaleda vähemalt 8 hingamisõhtul grupis. Kokku kahe aasta peale tuleb osaleda vähemalt viiel Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia poolt korraldatud hingamisõhtul. Hingamisõhtute ajad on siin…  Kolm hingamisõhtut võib valida omal valikul teiste aktiivselt tegutsevate diplomeeritud hingamisterapeutide juures.

5) Esitada kirjalikult : a) millistel moodulitel ja millal oled osalenud; b) individuaalseansside kohta rapordid (o,5 lk seansi kohta) + kokkuvõte kõigist seanssidest; c) avatud hingamistöö rühma – seansside kohta rapordid; d) 3 kliendiga tehtud seansside kohta rapordid.

6) Esitada nädal enne lõpumoodulit kirjalik essee (3 lk) ja lõpumoodulil suuline loov ettekanne (10 – 15 minutit) oma isiklikust kasvust ja hingamisteraapia protsessist. Võib keskenduda mõnele isikliku arengu või hingamistöö aspektile. Diplomi saamiseks esitada kõik raportid vähemalt 1 nädalat enne lõpetamist. Esitada loov suuline ettekanne viimasel moodulil.

_________________________________________________

Teise õppeaasta moodulite maksumus kokku: 990 eur.
Õppetöö maksumus 10 kuu jooksul septembrist 2019 kuni juunini 2020 on igakuine õppemaks 99 eur. Algallikal toimuvatele koolitustele (holotroopne hingamine) liitub majutus ja toitlustus. Suvelaagris on toitlustus arvestatud osalustasu sisse, kohapeal tuleb maksta ainult majutuse eest.

Vastuvõtt TLH Akadeemia teisele õppeaastale:

Palun täida kõigepealt registreerumisvorm siin … 

Siis võtame Sinuga ühendust.
Kui Sul on tegemata mooduleid esimesest õppeaastast, siis palun märgi need ära registreerumisvormis ja me saadame just Sinule sobiva lepingu kooli lõpetamiseks.

  • Teise õppeaasta koolitusmoodulite osalustasule lisandub nelja individuaalse supervisiooni tasu. Individuaalse supervisiooni tasu (1 tund) on 30 eur.
  • Aasta õppetasule liitub kolme hingamistöö praktikaõhtu tasu (a 20 eur)
  • Algallika keskuses toimuvale koolituse osalustasule liitub majutuse ja toitlustuse tasu.Teave: Tiia Lõoke, emailil: tiia@voog.ee, tel 5178313

    Tagasi esimese aasta moodulite juurde…