Teise õppeaasta moodulid

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia teise õppeaasta keskmeks on enesearengu nõustaja ja hingamisterapeudi väljaõpe oma oskuste arendamise ning kogemuste integreerimise ja kasutamise kaudu.

Uuel õppeaastal 2018 sügis – 2019 kevad on teise õppeaasta moodulid:

I moodul 26 – 28 oktoober 2018 Nõustamise ja hingamistöö kunst ja teadus. 
Hingamistöö olulised komponendid ja ülesehitus. Saad praktiseerida hingamistöö ja nõustamise protsessi teadlikku juhendamist, jälgimist ning vastuvõtmist. Verbaalsed ja mitteverbaalsed suhtlusoskused. Küsimustikud. Coaching. Erinevad hingamistöö koolkondade praktikad ja harjutused. Erinevate vaimse arengu meetodite kasutamine koos hingamistööga. Muutunud teadvuse seisundid ja eetika. Kriisitöö ja kriisipsühholoogia.Juhendatud meditatsioonid ja TRE.
Hind 150 eur. Koht :Tallinnas. 

II moodul 11-13 jaanuar Uue loomine – soojas vees hingamine.
L.Orri metoodikal põhinev hingamistöö soojas vees ja uue 2019 aasta loomine oma meeles ja oma elus. Loovmeetodite kasutamine.
Koht: Algallikal. Hind 165 eur. 

III moodul 7 – 10 märts Holotroopse hingamise kursus.
Juhendaja Anna Luik. 
Algallikal. 240 eur. 

IV moodul 4 – 5 mai Hingamise ja loomise teadus ja kunst.  Jätkame enesearengu praktikatega ning hingamisterapeudi oskuste arendamist.
Õpime nõustamise ja coachingu meetodeid.
Koolitus laup. kl.10-20.00 ja pühap. 10-14.00.
Tallinnas. Hind 100 eur.

V moodul: 14 – 20 juuli 2019 Avardumine vaikuses – hingamistöö ja meditatsiooni suvelaager Algallikal. Soojas vees hingamistöö ja Leonard Orri meetodil meres ja basseinis hingamine. Meditatsiooniõpe, kehatöö, jooga, teadliku loomise protsess, tervislik-puhastav toitumine. Osalustasule liitub majutus. Juhendaja Tiia Lõoke koostöös Pille Allik-Trepp, Liina Mark, Almer Jansu.  Hind 445 eur
—————————

Hingamisterapeudi ja nõustaja diplomi saamiseks tuleb lisaks esimese aasta moodulitel osalemisele osaleda teisel õppeaastal:

1) neljal nädalalõpu moodulil ja suvelaagris. (Moodulite ajad üleval)
Hingamisterapeudi diplomi saamiseks tuleb kahe õppeaasta jooksul kokku osaleda üheteistkümnel nädalalõpu moodulil ja ühes kuue päevaes suvelaagris.  Esimesel õppeaastal on 7 nädalalõpu moodulit. Teisel õppeaastal on 4 nädalalõpu moodulit ja üks 6-päevane suvelaager.

2) teha kolme kliendiga hingamisseansse, iga kliendiga 10 hingamisseanssi, st 3 x 10 hingamisseanssi, esitada kirjalik kokkuvõte seanssidest. Vähemalt 2 kliendiga tasulised seansid, tasu kokkuleppel.

3) teha vähemalt 4 individuaalset supervisooni (a 1 tund) Tiia Lõokesega (skypi võimalus).  Supervisioonis keskendutakse efektiivsele hingamistööle ja arengu nõustamisele, saab käsitleda oma paralleelprotsesse seoses klienditööga, saab tuge ja nõu. Supervisiooni saab teha ka skypi teel.

4) osaleda kolmel hingamisõhtul rühmas (a 2-3 tundi), esitada neist kirjalik kokkuvõte. Esimese ja teise aasta peale kokku tuleb osaleda vähemalt 8 hingamisõhtul grupis. Kokku kahe aasta peale tuleb osaleda vähemalt viiel Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia poolt korraldatud hingamisõhtul. Hingamisõhtute ajad on siin…  Kolm hingamisõhtut võib valida omal valikul teiste aktiivselt tegutsevate diplomeeritud hingamisterapeutide juures.

5) Esitada kirjalikult : a) millistel moodulitel ja millal oled osalenud; b) individuaalseansside kohta rapordid (o,5 lk seansi kohta) + kokkuvõte kõigist seanssidest; c) avatud hingamistöö rühma – seansside kohta rapordid; d) 3 kliendiga tehtud seansside kohta rapordid.

6) Esitada nädal enne lõpumoodulit kirjalik essee (3 lk) ja lõpumoodulil suuline loov ettekanne (10-15 minutit) oma isiklikust kasvust ja hingamisteraapia protsessist. Võib keskenduda mõnele isikliku arengu või hingamistöö aspektile.
Diplomi saamiseks esitada kõik raportid vähemalt 1 nädalat enne lõpetamist. Esitada loov suuline ettekanne viimasel moodulil.

_________________________________________________

Teise õppeaasta koolitusmoodulite maksumus kokku: 1100 eur.
10 kuu jooksul (september 2018 -juuni 2019) on igakuine õppemaks 110 eur.

Vastuvõtt TLH Akadeemia teisele õppeaastale:

Palun täida kõigepealt registreerumisvorm siin … 

Siis võtame Sinuga ühendust.
Kui Sul on tegemata mooduleid esimesest õppeaastast, siis palun märgi need ära registreerumisvormis ja me saadame just Sinule sobiva lepingu kooli lõpetamiseks.

  • Teise õppeaasta koolitusmoodulite osalustasule lisandub nelja individuaalse supervisiooni tasu. Individuaalse supervisiooni tasu (1 tund) on 30 eur.
  • Aasta õppetasule liitub kolme hingamistöö praktikaõhtu tasu (a 20 eur)
  • Algallika keskuses toimuvale koolituse osalustasule liitub majutuse ja toitlustuse tasu.Teave: Tiia Lõoke, emailil: tiia@voog.ee, tel 5178313

    Tagasi esimese aasta moodulite juurde…