Teise õppeaasta moodulid

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia (TLHA) teise õppeaasta keskmeks on enesearengu nõustaja ja hingamisterapeudi väljaõpe oma oskuste arendamise ning kogemuste integreerimise ja kasutamise kaudu.

TLHA teise õppeaasta  moodulid oktoober 2021 – juuli 2022:

I moodul 23 – 24 oktoober 2021 Hingamistöö ja nõustamise – kunst ja teadus I osa. Koolituse ajakava:  laup. kl.10-19.00 ja pühap. 10-17.00. Osalustasu: 160 eur. Koht: Tallinn.

II moodul 17 – 20 veebruar 2022 Holotroopse hingamise kursus Anna Luik juhendusel. Osalustasu: 260 eur. Lisandub majutuse ja toitlustuse tasu.
Koht: Algallika.

III moodul 23 – 24 aprill 2022 Hingamistöö ja nõustamise kunst ja teadus II osa. Jätkame enesearengu praktikatega ning hingamisterapeudi ja nõustaja oskuste arendamisega. Koolituse ajakava:  laup. kl.10-19.00 ja pühap. 10-17.00.
Osalustasu: 160 eur. Koht: Tallinn.

IV moodul: 23 – 30 juuli 2022  Avardumine vaikuses – hingamistöö ja meditatsiooni suvelaager Algallikal. Soojas vees hingamistöö. Elementide õpetus. Meditatsiooniõpe, kehatöö, jooga, teadliku loomise protsess, puhastav toitumine.
Osalustasu: 460 eur.
Osalustasule liitub majutus; toitlustus on juba osalustasu hinna sees.

—————————

Hingamisterapeudi ja nõustaja diplomi saamiseks tuleb lisaks esimese õppeaasta moodulitel osalemisele osaleda teisel õppeaastal:

1) Teise õppeaasta nädalalõpu moodulitel ja suvelaagris. (Moodulite ajad on toodud üleval). Hingamisterapeudi diplomi saamiseks tuleb osaleda I ja II õppeaasta nädalalõpu moodulitel ja ühes nädalases suvelaagris.

2) teha kolme kliendiga hingamisseansse, kolme kliendiga kokku 30 hingamisseanssi, st 3 x 10 hingamisseanssi, ja  esitada kirjalik kokkuvõte seanssidest. Vähemalt 2 kliendiga tasulised seansid, tasu kokkuleppel.

3) võtta 3 individuaalset supervisooni (a 1 tund) Tiia Lõokesega (skypi võimalus).  Supervisioonis keskendutakse efektiivsele hingamistööle ja arengu nõustamisele, saab käsitleda oma paralleelprotsesse seoses klienditööga, saab tuge ja nõu. Supervisiooni saab teha ka skypi teel.

4) osaleda kolmel hingamisõhtul rühmas (a 2,5-3 tundi), esitada neist kirjalik kokkuvõte. Esimese ja teise aasta peale kokku tuleb osaleda vähemalt 8 hingamisõhtul grupis. Kokku kahe aasta peale tuleb osaleda vähemalt viiel Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia poolt korraldatud hingamisõhtul. Hingamisõhtute ajad on siin…  Kolm hingamisõhtut võib valida omal valikul teiste aktiivselt tegutsevate diplomeeritud hingamisterapeutide juures.

5) Esitada kirjalikult : a) millistel moodulitel ja millal oled osalenud;
b) individuaalseansside kohta rapordid (o,5 lk seansi kohta) + kokkuvõte kõigist seanssidest;
c) avatud hingamistöö grupi seansside kohta rapordid;
d) 3 kliendiga tehtud seansside kohta rapordid.  Viimased 10 seanssi võivad olla tehtud ka 2-3 erineva kliendiga.

6) Esitada nädal enne lõpumoodulit kirjalik essee (3 lk) ja lõpumoodulil suuline loov ettekanne (10 – 15 minutit) oma isiklikust kasvust ja hingamisteraapia protsessist. Võib keskenduda mõnele isikliku arengu või hingamistöö aspektile. Diplomi saamiseks esitada kõik raportid vähemalt 1 nädalat enne lõpetamist. Esitada loov suuline ettekanne viimasel moodulil.

_________________________________________________

Teise õppeaasta moodulite maksumus kokku: 1040 eur.
Õppetöö maksumus 10 kuu jooksul oktoobrist 2021 kuni juulini 2022 on igakuine õppemaks 104 eur.
Algallikal toimuvatele koolitustele (holotroopne hingamine) liitub majutus ja toitlustus. Suvelaagris on toitlustus arvestatud osalustasu sisse, kohapeal tuleb maksta ainult majutuse eest.

Vastuvõtt TLH Akadeemia teisele õppeaastale:

Palun täida kõigepealt registreerumisvorm siin … 

Siis võtame Sinuga ühendust.
Kui Sul on tegemata mooduleid esimesest õppeaastast, siis palun märgi need ära registreerumisvormis ja me saadame just Sinule sobiva lepingu kooli lõpetamiseks.

  • Teise õppeaasta koolitusmoodulite osalustasule lisandub nelja individuaalse supervisiooni tasu. Individuaalse supervisiooni tasu (1 tund) on 35 eur.
  • Aasta õppetasule liitub kolme hingamistöö praktikaõhtu tasu (a 25 eur)
  • Algallika keskuses toimuvale koolituse osalustasule liitub majutuse ja toitlustuse tasu.
    Teave: Tiia Lõoke, emailil: tiia@voog.ee, tel 5178313

    Tagasi esimese aasta moodulite juurde…