Holotroopse hingamise kursus

13 – 16 veebruar  2020

Algallika keskuses

Holotroopne hingamine on võimas lähenemine eneseavastamisele ja tervenemisele, mis on välja arendatud Stan ja Christina Grofi poolt. Holotroopne hingamine integreerib endas tänapäeva teaduse uuringud, antropoloogia, erinevad süvapsühholoogiad, transpersonaalse psühholoogia, idamaade vaimsed praktikad ja erinevad müstilised traditsioonid.

Nimetus holotroopne (kreeka k. holos= terviklik ja trepein= edasi liikuma) tähendab „liikumist terviku poole“. Selles meetodis kasutatakse psüühikale omast spontaanset iseeneslikku tervenemise potentsiaali. Tervenemine toimub muutunud teadvuse seisundis, mis tekitatakse süvendatud hingamise ja vastava muusikaga spetsiaalses koosluses. Energia võimas vabanemine ja mandala joonistamine on samuti holotroopilise protsessi tähtsad elemendid. Sügava hingamise, inspireeriva muusika ja vabastava kehatöö abil on võimalik jõuda teadvuse tasanditeni milleni muidu on väga raske jõuda. Holotroopse hingamistöö läbi aktiveeritakse meie sisemise – füüsilise, psühholoogilise ja vaimse – tervenemise potentsiaal.

Kursust juhendavad  Anna Luik Eestist
ja
Marc B. Aixala Barcelonast.

Marc B. Aixala elab ja töötab Bacelonas psühholoogina ja on rahvusvaheliselt tunnustatud holotroopse hingamise läbiviija ja koolitaja GTT meeskonnas (Grof Transpersonal Training).
Ta omab suurt kogemust laienenud teadvuse seisunditega töötamisel ja on konverentsidel nõutud esineja. Loe Marc’ist lähemalt siit…

Anna Luik on sertifitseeritud holotroopse hingamistöö õpetaja. Ta on hariduselt arst ja töötanud üle 10 aasta perearstina. Anna on soe, südamlik ja kogemustega terapeut. Loe Annast lähemalt siit…

Holotroopiline hingamine vahendab juurdepääsu kõikidele inimkogemuse tasanditele, sisaldades olulisi lapsepõlve mälestusi ja teisi eluloolisi sündmusi, üksteisele järgnevaid psühholoogilis-vaimseid surmasid ja ümbersünde ning laias spektris transpersonaalseid, vaimseid kogemusi. Praktilistes sessioonides vahetavad osalejad partneritega kogeja ja toetaja rolle.

Holotroopse hingamise teooria ja praktika on kirjeldatud Stanslav Grofi ja Christina Grofi raamatutes. Neli raamatut on tõlgitud ka eesti keelde: Stanislav Grofi „Tuleviku psühholoogia“ (Väike Vanker, 2008), Stanislav ja Christina Grofi “Holotroopne hingamine” , “Kosmiline mäng” ja “viimane Teekond” (Eesti Transpersonaalse Psühholoogia Ühing).

Holotroopilises hingamistöös on ka teatud vastunäidustusi ning juhendajad saavad paremini toetada kui on teadlikud terviseprobleemidest, seega palume Sul registreerimsel täita vastav meditsiiniline ankeet, mille kursuse korraldaja saadab Sulle enne kursust.

Kursus algab neljapäeval kl. 17.00 ja lõpeb pühapäeval kl. 13.00

Neljapäeval toimub sissejuhatus. Kaks hingamisseanssi toimuvad reedel ja laupäeval, hingatakse paarides (kus üks on toetaja ja teine hingaja rollis). Igaüks saab 2 hingamisseanssi ja 2 kogemust hingaja toetaja rollis, mis on kogu protsessi osa. Pühapäeval toimub kogemuste integratsioon ja lõpetamine.
Holotroopse hingamise seansid on pikad, umbes 3-4 tunnised ilma kindla lõpuajata seansid, st et igaüks lõpetab endale sobival ajal, olles seesmiselt täielikult lõpetanud ja juhendajate poolt toetatud nii vaimselt kui kehaliselt.

Loe  artiklit Holotroopsest hingamisest Tervis Yksis

Kursuse osalustasu on 240€ registreerumisel enne 13 jaanuari 2020,
pärast 13 jaanuari on kursuse osalustasu 290 eur.

Registreerumiseks palun tasu 120 EUR OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “Holotroopne hingamine veebruar 2020” ja saada oma kontaktandmed ja majutussoov alloleva vormi kaudu.
Registreerumistasu ei tagastata.

Kursuse tasule lisandub toit ja majutus.

Toitlustamine (maitsev taimetoit) kogu kursuse jooksul maksab 59 EUR /inimene.
(neljapäeval õhtusöök, reedel hommiku-, lõuna- ja õhtusöök, laupäeval hommiku-, lõuna- ja õhtusöök, pühapäeval hommikusöök)
Majutus:  Algallika keskuses on piiratud arv majutuskohti (2 – 4 inimese toad). Toas majutuseks on vajalik eelnev broneering.

Üks koht kursuse ajaks (3 ööd) maksab:

  • kaheses toas  47€ (3 ööd)
  • kolmeses toas  38€ (3 ööd)
  • neljases toas 29€ (3 ööd)

Registreerumiseks täida vorm:


Majutuse soov * :2ne tuba 47€3ne tuba 38€4ne tuba 29€


Info: Tiia Lõoke: tiia@voog.ee

Kodulehe-slider

Algallika keskus on just sedalaadi vaimse arengu kursusteks loodud koht, kus pärast süvitsiminekuid endasse saab minna jalutama mere äärde või kadakarajale, nautida sauna ja lõket.

Algallika keskusesse kohaletuleku juhtnöörid on siin…

20110825-201239_5185