Elurõõm. Leena Kristina Tuulse

Lena Kristina Tuulse on Rootsi psühholoog, isiksuse arengu ja pereterapeut, hingamisõpetajate koolitaja, kes on ka Eestis juba 1999. aastast koolitusi pidanud ja inspiratsiooni jaganud. See raamat räägib tema elutööst – vabastava hingamise praktikast. Raamat on pikitud paljude eluliste näidetega Lena Kristina enda, tema sõprade ning klientide elumuutvatest kogemustest. Samuti leiab siit rohkesti praktilisi juhised selle imelise hingamisviisi paremaks mõistmiseks.

Kirgliku ja elurõõmsa Lena Kristina töö põhineb printsiibil, mis ütleb: „Me ise loome oma elu.“ Sina ise oled oma elu ees peamine vastutaja. Kõik meie uskumused, suhtumised, mõtted ja tunded on kujundatud ühenduses teiste inimeste, kultuuriruumi ja meid ümbritseva maailmaga. Me tõmbame ligi just neid tingimusi, mida me arenemiseks, kasvamiseks ja tervenemiseks vajame.

Me saame edasi areneda vaid siis, kui oleme valmis võtma vastutuse oma kogemuste ja reageeringute eest ning tunnistama, et oleme need ise loonud. Me peame mõistma, et me oleme lahus üksteisest ja maailmakõiksusest, ning võtma rõõmuga vastu armastuse, aktsepteerimise ja koostoimimise rikastava kogemuse. Meis kõigis on olemas piiritud võimed ja suurepärased unistused, viigem need ellu ja muutkem maailma väärtuslikumaks!
Lena Kristina näitab oma raamatus, kuidas seda teha.
Head avastusretke! Ning ärge unustage hingamist.

Kategooria: