Lena Kristina Tuulse

… on Eestis väga armastatud õpetaja, ta on siin juhendamas käinud üle 15 astat. Lena Kristina on rootslane, keda seob Eestiga tema Eesti päritolu abikaasa, helilooja ja arhitekt Toomas Tuulse. Lena Kristina on päikeseline ja elurõõmus väge täis teadja-naine. Ta on tulihingeline tegija ja tema elujõud sulatab üles iga inimese.
Hariduselt on ta psühholoog ja kehalise kasvatuse õpetaja. Ta on  isiksuse arengu ja pereterapeut, hingamisõpetajate koolitaja, kes on ka Eestis juba 1999. aastast koolitusi pidanud ja inspiratsiooni jaganud. Terve oma elu on ta tegelenud teraapia ja haridusega tervise ja psühholoogia valdkonnas.

Kirgliku ja elurõõmsa Lena Kristina töö põhineb printsiibil, mis ütleb: „Me ise loome oma elu.“ Sina ise oled oma elu ees peamine vastutaja. Kõik meie uskumused, suhtumised, mõtted ja tunded on kujundatud ühenduses teiste inimeste, kultuuriruumi ja meid ümbritseva maailmaga. Me tõmbame ligi just neid tingimusi, mida me arenemiseks, kasvamiseks ja tervenemiseks vajame.

Ta õppis hingamistööd Leonard Orri ja teiste õpetajate juures 1979-82 aastail ja sellest ajast saadik on ta koolitanud rühmasid ja vastu võtnud individuaalselt kliente nii Rootsis kui mujal maailmas. Üle 20 aasta tagasi lõi ta Rootsis koos kolleegidega Hingamistöö kooli ja teeb 3-e aastasi Hingamistöö ja Elujuhtimise koolitusi. Ta on rajanud rehabilteerimisekeskuse narkootikumisõltlaste raviks ja loonud koolituskeskuse Wäxthuset´is. Ta on üle 10-ne aasta kuulunud Anthoni Robbinsi meeskonda ja ta on lõpetanud Mastery University. Kontsultandina juhendab ta firmasid ja ettevõtteid. Lena Kristina rändab palju ringi ja joogaõpetajana on ta läbi viinud ka paljusid töötubasid. Ta näeb hingamistööd kui vaimse kasvu meetodit. Lena Kristina kohtus Haidakhan Baba’ga Indias 1980 aastal ja see avaldas suurt mõju tema elule ning viis sügavamale vaimsele mõistmisele.

1990 aastal kirjutas ta oma esimese raamatu “Elurõõm”, mis on tõlgitud eesti keelde (2015.aastal ilmus 6 trükk), et inspireerida inimesi avastama, kes nad on ja kuidas ennast arendada.

Lena Kristina õpetab Sulle kõiki neid oskusi, mis on teinud temast suurepärase õpetaja ja terapeudi. Ta kutsub Sind julgelt astuma Sinu isiklike muudatuste südamesse. Tema kirg on äratada inimestes eluvaimu ja inspiratsiooni.