Küllus ja eneseteostus

15 – 17 veebruaril 2018 Tallinnas 

Juhendaja Tiia Lõoke 

Sellel koolitusel teeme praktikaid külluseteadvuse, eneseväärtuse ja eluenergia tõstmiseks. Teemaks on rikkuse ja vaesuse teadvus, suhtumine rahasse ja töösse, Oma Tee leidmine. 

TiiaTiia Lõoke on psühhoterapeut, hingamisterapeut, tervendaja

Uurime oma piiravaid uskumusi materiaalse külluse ja rõõmupakkuva töö suhtes,  sõltuvust autoriteetidest ja psühhoenergeetilisest väljast, egregoritest. Vaatame võimu, raha ja töö suhet.

Käsitleme materiaalse külluse ja eneseteostuse ajalugu – enda ja oma esivanemate eludes.  

Teeme meditatsioone ja hingamispraktikaid energiakeskuste puhastamiseks ja aktiviseerimiseks. Teostame  külluse ligitõmbamise rituaale. 

Uurime oma kirge ja huvi, motivatsiooni ja loovust, luua rahuldustpakkuv töö või toode/ teenus. Oma äri, teenuse, toote loomine,

Küllus on kõige selle rohkus mida me väärtustame.
Külluseteadvus on seisund, mida me mõtleme ja mida me tunneme oma südames, see ei sõltu sellest, mida me omame. Igasugune küllus on otseselt seotud sellega, kuidas me millessegi suhtume. Kui me suhtume ellu rõõmu ja kindlustundega, saame tagasi selle, mille ise anname.

 Külluse teadvus on meie loomulik seisund olla kooskõlas oma vaimu, loomuse, inimlikkuse ja sisemise minaga. See on elamine teadmises, et universumi rikkused on antud meile armastuse ja hoolimisega, et loomiguliselt väljendada oma jumalikkust. Vaesuse teadvus on puuduse kartus ja eneseväärikuse eitamine. See on elu loomuliku külluse mitteusaldamine ja oma loova potentsiaali ignoreerimine (Leonard Orr)
___________________________________________

Kursuse ajakava: R 18-21, L 10-20, P 10-17

Koht: Tallinnas
Osalustasu 150 eur.

Info ja registreerumine: Tiia Lõoke  tiia@voog.ee, tel.5178313 

Vaata Teadlik Loomise ja Hingamise kõiki mooduleid siit.

www.teadlik-loomine.ee