Kahuna manna manifestatsioon – Hawaii nõidade rituaal

“Manna” on elujõud, mis läbistab kõike, 

Mõtle enne alustamist esemele või olukorrale mida soovid enda ellu manifesteerida.

 1. Lõdvestu sügavalt jalgu ristamata. 
 2. Suru kopsudest õhk välja. Selleks hinga sügavalt välja ning suru sõna otses mõttes õhk välja lühikeste õhupahvakutena. See eemaldab kopsudest vana õhu, tehes ruumi suurele manna hulgale.
 3. Hinga sügavalt sisse, surudes õhu kõhtu punni ajades sügavale kõhtu, ja hoia 30 sekundit hinge kinni. Kui oled naine, pole vaja enne väljahingaimist midag teha. Kui oled mees, hinga veelkord sisse (enne õhu kõhust välja laskmist), täites niiviisi rinna. (Manna energia puhul säilitatakse naistel elujõudu kõhus ja meestel rinnas)
 4. Hoida hinge kinni 30 sekundit ja vabastage siis.
 5. Hinga teist kord sügavalt sisse ja suru õhk sügavale kõhtu (mehed peavad veelkord sisse hingama nagu ennegi). Hoia hinge kinni 30 sekundit ja vabasta. Hinge kinni hoides kujutle, kuidas elujõuenergia manna liigub läbi keha ja varustab iga rakku valgusega.
 6. Kui oled teist korda välja hinganud, hinga kolmandat korda sügavalt sisse ja tee täpselt sama, mida ennegi (mehed hingavad rinna täitmiseks teist korda sisse), hoida hinge kinni 30 sekundit ja vabastage.
 7. Neljandal hingamisel pane käed enda ette, justkui hoiaksite palli. Kujutle, kuidas sinu käte vahele koguneb energiapall ning hinga veel kord sügavalt sisse ja suru õhk kõhtu (Kui oled mees, siis hinga rinna täitmiseks teist korda sisse) Hoia 30 sek hinge kinni ja vabastage.
 8. Viiendat korda sügavalt sisse hingates tunne, kuidas energia koguneb ja muutub järjest tugevamaks. Kujutle, et valguspall kasvab. Suru õhk kõhtu (mehed hingavad rinna täitmiseks veelkord sisse), hoida 30 sek hinge kinni ja vabasta.
 9. Kuuendal ja viimasel korral hinga sügavalt sisse, suru õhk kõhtu (mehed hingavad rinna täitmiseks veel kord sisse) ja hoia 30 sek hinge kinni. Kui oled hingamispeetuse lõpule lähedal, kujutle kuidas energiapall liigub sinu päikesepõimikusse, sealt üles läbi südame, läbi kurgu, läbi kroontshakra ja umbes meetri kõrgusele sinu pea kohale.
 10. Seekord anna energiale taotlus, öeldes: “Minu elus on nüüd … “ Tänan! See on sündinud. See on sündinud. See on sündinud.! Taotluse võib teha hinge kinni hoides või välja hingates – mõlemad on lubatud.
 11. Väga tähtis on saata oma alateadvusele täpne pilt sellest, mida oled otsustanud manifesteerida. Kõrgemale minale pildi saatmine annab sellele teada, mida sa oma ellu tahad. Taotle selle sündimist nüüd ja praegu. Kui oled lõpetanud, loputa end ja sisene enda ruumi.Vaianna Stibali raamatust “Teeta tervendamine”, lk. 270