Hingamiskunsti ja mõtte jõud

Juhendaja Lena Kristina Tuulse (Rootsist)Lena_image_39

19 – 21 jaanuaril 2018  Tallinnas 

Ole valmis põhjalikuks ja püsivaks sisemiseks muutuseks tegevusprogrammi abil kus saad:

  • praktiseerida meisterlikke oskusi hingamissessioonide ja rühmatööde läbiviimiseks
  • tõsta oma oskusi  et tervendada meditatsioonide ja kuulamise läbi, mida on vaja teha antud hetkel
  • õppida olukorrale vastamise oskusi ja positiivsete muudatuste käivitamist individuaalse juhendamise –  coachingu abil
  • omandada hingamisterapeudi pädevust ja kompetentsust
  • õppida vastu võtma rahalist sissetulekut selle läbi mida tõeliselt armastad.
  • õppida hingamistöö juurte ja algusaastate kohta
  • õppida tervise hoidmise ja väestamise kohta

Lena Kristina Tuulse (Rootsist) õpetab sulle kõiki neid oskusi, mis on teinud temast suurepärase õpetaja ja terapeudi. Ta kutsub Sind julgelt astuma Sinu isiklike muudatuste südamesse.

Lena Kristina Tuulse on väga armastatud õpetaja, ta on Eestis õpetamas käinud 15 aastat. Lena Kristina on rootslane, keda seob Eestiga tema Eesti päritolu abikaasa, helilooja ja arhitekt Toomas Tuulse. Lena Kristina on päikeseline ja elurõõmus väge täis teadja-naine. Ta on tulihingeline tegija ja tema elujõud sulatab üles iga inimese. Hariduselt on ta psühholoog ja kehalise kasvatuse õpetaja. Ta õppis hingamistööd Leonard Orri ja teiste õpetajate juures 1979-82 aastail ja sellest ajast saadik on ta koolitanud rühmasid ja vastu võtnud individuaalselt kliente nii Rootsis ja kui mujal maailmas. 20 aastat tagasi lõi ta Rootsis koos kolleegidega Hingamistöö kooli ja teeb 3-aastasi Hingamistöö ja Elujuhtimise koolitusi. Ta on rajanud rehabilteerimisekeskuse narkootikumisõltlaste raviks ja loonud koolituskeskuse. Viimased 10 aasta jooksul on ta kuulunud Anthoni Robbinsi meeskonda ja ta on lõpetanud Mastery University. Kontsultandina juhendab ta firmasid ja ettevõtteid. Viimastel aastatel rändab ta palju ringi ja praktiseerib ja õpetab kirega joogat. Lena Kristina näeb hingamistööd kui vaimse kasvu meetodit. Ta kohtus Haidakhan Baba’ga Indias 1980 aastal ja see avaldas suurt mõju tema elule ning viis sügavamale vaimsele mõistmisele.

1990 aastal kirjutas ta oma esimese raamatu “Elurõõm”, mis on tõlgitud eesti keelde (ilmunud 1996, 1999, 2001 aastal), et inspireerida inimesi avastama, kes nad on ja kuidas ennast arendada.

Kas oled valmis astuma uuele tasandile, et võtta vastu oma ellu rikkus, elujõud, virgus, elus olemine, isiklik kompetents ja potentsiaal, mis on sinu sees olemas?

Koolitus toimub tõlkega eesti keelde.

Kursuse ajakava: R 18-21.00, L 10 -20.00, P 10 – 17.00

Koht: Tallinnas
Osalustasu: 165 eur

Registreerumine ja info: emailil: tiia@voog.ee, tel. 5178313

Vaata Teadliku Loomise ja Hingamise kõiki esimese aasta mooduleid siit…