Armastus, seksuaalsus ja hingamine

4 – 7 märtsil 2021 Algallikal

rainbow-sun-mandala1

Juhendaja Tiia Lõoke

Seksuaalenergiaga luuakse elu, sellest saab alguse kõik. See on loomise energia. Seksuaalenergia on Universumi kõige võimsam energia. Seksuaalsus on olnud sajandeid tabu teema. Sellel kursusel õpime aktiveerima oma energiakeskusi ja vabanema blokeeringutest läbi erinevate praktikate ja hingamistöö.

Keskendume naiseks ja meheks olemisele. Uurime, kuidas me kujunesime naiseks / meheks ja kuidas me tunneme end oma kehas.

Käsitleme sünni ja varajase lapsepõlve mõjusid  oma sensuaalsusele ja seksuaalsele.

Õpime tundma armastuse erinevaid liike ja tasemeid, armastuse erinevaid keeli; erinevaid tüüpi hingesugulasi; sobivaima hingesugulase leidmist ja olemasoleva armastussuhte hoidmist ja arendamist.

Tervendame enda sees olevat mees- ja naisolemust ning armastuse energiat.  Uurime enda sees olevaid erinevaid mees ja nais arhetüüpe ning mees ja nais energiaid. 

Me kõik oleme sensuaalsed – meeltega olendid, sest meil on meeled, inglise keeles senses. Kui sul on keha siis on sul meeled. Meelte kaudu tunneme me puudutusi, lõhna, maitset, värve, helisid. Keha mäletab kõike mida me oleme kogenud. Sünd on meie esimene sensuaalne ja seksuaalne kogemus. Kui tervendame sündi ja varast lapsepõlve tervendame ka oma seksuaalsust ja armastamisvõimet. Avame ja taskaalustame oma andmise ja vastuvõtu võimet.  

Hingamistöö seansid iga päev erinevas võtmes. TRE meetod ja liikumispraktikad. 

Õhtul saun ja lõke.

NB! Sellele koolituse moodulile võid kaasa võtta oma partneri, elukaaslase, abikaasa! Temale on osalustasu 50% soodushinnaga:  145 eur.

Tiia Lõoke on psühholoog, psühhoterapeut, hingamisterapeut,  TRE meetodi ja teeta-tervendamise õpetaja. Tiia kohta loe lähemalt siit…

Koolitus algab neljapäeval kl 17.00 ja lõpeb pühapäeval kl 17.00

Ajakava: Neljapäeval kl.17 – 21.00; R,L,P kl.8-9.00 hommikuliikumine, 9-10.00 hommikusöök, 10 – 13.00 praktikad, kl.13 lõunasöök 14.30-19.00 praktikad, 19.00 õhtusöök, 20 – 21.00 praktikad. Pühapäeval lõpeb kl.17.00

Koolituse maksumus.
Osalsutasu: 290 eur.
Registreerudes I õppeaasta kõigile moodulitele on osalustasu on 261 eur.

Osalustasule liitub toitlustus ja majutus.

Toitlustus kogu koolituse jooksul (maitsev taimetoit) maksab 69 eur (neljapäeval õhtusöök; reedel ja laupäeval hommiku-, lõuna- ja õhtusöök; pühapäeval hommiku ja lõunasöök; vaheaegadel tee- ja kohvipausid, snäkid)

Majutus:  Algallika keskuses on piiratud arv majutuskohti (2 – 4 inimese toad). Toas majutuseks on vajalik eelnev broneering.

 

Üks koht kursuse ajaks (3 ööd) maksab:
– kaheses toas  55€ (3 ööd)
– kolmeses toas  44 € (3 ööd)
– neljases toas 33 € (3 ööd)
– üksi toas 83 € (3 ööd)

 

Kodulehe-slider

Algallika on just sedalaadi enesearengu kursusteks loodud koht, kus pärast süvitsiminekuid endasse saab minna jalutama mere äärde või kadakarajale, nautida sauna ja lõket.

Algallika keskusesse kohaletuleku juhtnöörid on siin…

Registreerumiseks täida vorm: 


Majutuse soov * :2ne tuba3ne tuba4ne tuba________________________________________
Vaata siit kõiki esimese õppeaasta mooduleid.

 

www.teadlik-loomine.ee