Pille Allik-Trepp

 

Pille Allik-Trepp on hingamisterapeut, tantsu- ja liikumisteraapia meetodide ja tehnikate praktiseerija.
Pille on Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia õpetaja ja assistent.

Pille lõpetas 2012.aastal Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3-aastase terapeudiõppe, ning läbis Binnie A. Dansby sünnitoetajate kursuse ja on MTÜ “Sünni Vägi” asutajaliige. 

Tantsimine, muusika ja esinemine on köitnud teda lapsest saadik. Peale geoökoloogia eriala magistrikraadi saamist mõistis ta, et teadlase- ja ametnikutee ei ole siiski tema jaoks. Pille on end pidevalt koolitanud erinevatel pedagoogika- ja liikumisalastel ning enesearengu kursustel. Ta lõpetas tantsu- ja liikumisteraapia täiendusõppe Tallinna Ülikoolis. Lisaks 10-osalisele teadliku raseduse ja sünnituse individuaalsetele sessioonidele pakub ta naistele ka sünnitusjärgset kookonhoolitsust, mis aitab taastuda, lõdvestuda ja uue “ema” rolli läbi sisemise tarkuse vastu võtta. Pille pakub ka looduslike ülikvaliteetsete eeterlike õlidega teraapiat ja massaži AromaTouch™ Tehnika abil. 

Ta on õnnelik ja tänulik, et elurännak on viinud ta kutsumuseni ja tööni, mis inspireerib ja samas toetab ka ta enda kasvamist! Tema kireks, lisaks tantsimisele, hingamistööle ja naiste toetamisele, on naiseks olemise maagilisse maailma süvenemine ning läbi lõdvestumise, nautimise ja kerguse küllusega ühendumine.

Pille juhendatud hingamistöö ja liikumise avatud praktikaõhtutel Tallinnas vabastatakse kehalised ja vaimsed pinged kõigepealt läbi liikumisteraapia harjutuste. Seejärel pannakse energia liikuma tantsides muusika saatel, alustades sissejuhatavatest aeglasematest rütmidest kuni keha äratavate energilisemateni, lõpetades rahulikku vaikusesse. Peale sügavama kontakti loomist kehaga jätkatakse hingamistöö sessiooniga, et ühenduda kõigi oma osadega harmoonia saavutamiseks ja oma elu nautimiseks.