Tantsu ja hingamisega iseendale lähemale. Juhendab Pille Allik-Trepp

Pille hingamistöö ja liikumise praktikaõhtutel vabastame end kõigepealt läbi liikumisteraapia harjutuste, mis aitavad kehal ja meelel lõdvestuda ning tuua esile loovuse. Seejärel paneme energia liikuma tantsides muusika saatel, alustades sissejuhatavatest aeglasematest rütmidest kuni keha äratavate energilisemateni, lõpetades rahulikku vaikusesse.

Peale sügavama kontakti loomist kehaga jätkame hingamistöö sessiooniga, et ühenduda kõigi oma osadega harmoonia saavutamiseks ja oma imelise elu nautimiseks. Enne lahkumist jagame oma kogemusi just nii palju kui soovime. Kohtumisel saad liikuda oma kehale sobivalt, vabastavalt tantsida ja hingata!

Pille Allik-Trepp on hingamisterapeut, tantsu- ja liikumisteraapia meetodide ja tehnikate praktiseerija.

Pane selga liikumiseks mugavad sobivad riided ja võta palun kaasa veepudel.
Matid ja tekid on kohapeal olemas!

Osalustasu 20 eur. Soodushind pereliikmetele koos 30 eur.
Info ja registr. emailil:  pille17@gmail.com, tel. 53331311,

 

Pille Allik-Trepp endast:
Olen hingamisterapeut, tantsija ja tantsuõpetaja ning kookonhoolitsuse pakkuja.

Lõpetasin 2012.aastal Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3-aastase terapeudiõppe, läbisin Binnie A. Dansby sünnitoetajate kursuse ja olen MTÜ “Sünni Vägi” asutajaliige.

Olen Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia üks juhendajatest.

Tantsimine, muusika ja esinemine on mind köitnud lapsest saadik. Keskkooli lõppedes astusin ülikooli teadmata, mida ma tegelikult õppida tahan. Peale geoökoloogia eriala magistrikraadi saamist mõistsin, et teadlase- ja ametnikutee ei ole siiski minu jaoks. Terve elu olen tegelenud tantsimise ja eneseleidmisega. Kuna mind huvitab eneseareng läbi erinevate toetavate praktikate, siis ühel hetkel teadvustasin, millega tahan oma elus tegeleda.

Olen end pidevalt koolitanud erinevatel pedagoogika- ja liikumisalastel ning enesearengu kursustel. Lõpetasin tantsu- ja liikumisteraapia täiendusõppe Tallinna Ülikoolis. Juhendan erinevas vanuses laste loovtantsu tunde.
Lisaks 10-osalisele teadliku raseduse ja sünnituse kursusele pakun naistele ka sünnitusjärgset kookonhoolitsust, mis aitab taastuda, lõdvestuda ja uue “ema” rolli läbi sisemise tarkuse vastu võtta.
Olen õnnelik ja tänulik, et elurännak on mind viinud kutsumuseni ja tööni, mis inspireerib ja samas toetab ka minu enda kasvamist!
Minu kireks, lisaks tantsimisele, hingamistööle ja naiste toetamisele, on naiseks olemise maagilisse maailma süvenemine ning läbi lõdvestumise, nautimise ja kerguse küllusega ühendumine.
Elan toetava mehe ja armsa tütrekesega Uues Maailmas (Tallinnas). Meie suureks südamesooviks on leida põliskodu loomiseks sobiv koht looduses.

Pille kontakt: Tel. 53331311, email: Pille17@gmail.com