Elo Tuppits – Loomisringi juhendaja

Loomisring – hingamistöö, coachingu ja TRE praktikaõhtu

Kord kuus kasutame Elo Tuppitsa juhendamisel erinevaid coachingu ehk arengutoetamise tööriistu, hingamistööd ja TRE harjutusi, et lõdvestuda, luua selgust oma eesmärkides, panna lihtsal moel paika plaanid oma eesmärkide saavutamiseks ning hoida motivatsiooni soovitud reaalsuse loomiseks. 

Elo Tuppits
Alates 2004. aastast tegelen aktiivselt vabastava hingamisega ja teiste hingamistöö vormidega, olles osalenud erinevate õpetajate kursustel (Lena Kristina Tuulse, Binnie Dansby, Dan Brule, Bo Walström, Rani Spets, Sofia Sjöblom, Leonard Orr, Ole Ry ja Susanne Andres jt). Olen lõpetanud  Rootsi Inspiraktiva hingamisterapeutide 2-aastase väljaõppe ning kuulun aastast 2010 Rahvusvahelisse Hingamistöö Föderatsiooni (IBF), mille Eesti esindaja hetkel olen ja mille iga-aastastel konverentsidel end täiendan.
Lisaks olen TRE pingete ja trauma vabastamise harjutuse sertifitseeritud juhendaja. Mul on lahenduskeskse coachingu e arengutoetaja ning meeskonnacoachi väljaõpe (Erickson International, Kanada). Iseennast toetan regulaarselt ka vabatantsu, matkamise ja spordiga (jooks, suusatamine).

Akadeemiliselt taustalt olen politoloogiamagister (Sussexi Ülikool, UK) ning töötanud aastaid arendades avaliku sektori suuri organisatsioone. Selles töös on minu eesmärk olnud luua selline keskkond, mis oma töötajaid inspireerib ja toetab, kus töötajad jäävad ka väga intensiivselt panustades terveks ja rõõmsaks. Lisaks on mul tehnilise rõivadisaini alane väljaõpe TTÜst. Oma arengus olen jõudnud kohta, kus saan ühendada organisatsioonide arendamise, coachi ja kehatöö juhendaja kogemuse. Teen nii individuaaltööd kui juhendan gruppe.

Elo kontakt:  tel. 5113129, email: elo.tuppits@gmail.com