Tiia Lõoke

Olen  tegelenud aktiivselt nõustamise ja koolitamisega 30 aastat.
Hariduselt olen psühholoog,  psühhoterapeut, hingamisterapeut, TRE instruktor ja teetatervendaja.
Olen loonud hingamisteraapia ja nõustamise väljaõppe – Teadliku Loomise ja Hingamistöö Akadeemia ja Algallika keskuse.

Tiia Lõoke kontakt:
email: tiia@teadlik-loomine.ee, tel. 5178313
Tiia individuaalseansid ja registreerumine vastuvõtule siit….


Mulle meeldib teha:
♥  nõustamist eraisikutele ja organisatsioonidele
♥  psühhoteraapiat ja hingamisteraapiat, juhendada vaimseid rännakuid
♥  õpetada meditatsiooni ja teeta tervendamist
♥  enesearengu ja hingamistöö koolitusi
♥  kasutada loovalt erinevaid meetodeid individuaalsetes kohtumistes ja koolitustel
♥  loovuse ja intuitsiooni arendamise koolitusi

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia eriala 1986.aastal ja sellest ajast töötanud praktilise psühholoogia vallas nõustaja ja koolitajana. Olen ennast täiendanud väga paljudel vaimse arengu koolitustel.

Töökogemus ja täiendkoolitused.
Olen töötanud Mainoris juhtide valiku- ja arendusprogrammis ning loovustreeningute looja ja treenerina, Pirgu Arenduskeskuses ja Tallinna Pedagoogilises Instituudis suhtlemise, meeskonna ja loovuse treenerina ning lektorina. Tallinna Kriisiabi keskuses kriisinõustajana ja vabatahtlike nõustajate juhendajana, seal täiendanud end paljudel stressi ja kriisipsühholoogia (A. Duregrov, jt.) ning lahutusjärgse toimetuleku (B.Fisheri metoodika) alastel koolitustel.

1999 Lõpetasin 4-aastase gestalt psühhoteraapia õppeprogrammi Taani Gestalt Psühhoteraapia Rahvusvahelises Instituudis (Gestalt Institute of Scandinavia). Alustasin pärast seda tööd gestalt psühhoterapeudina ja gestalt psühhoteraapial põhinevate isiksuse arengu koolituste läbiviimisega. 

2004 – 2008 Õppisin hingamistööd nii Lena Kristina Tuulse kui Binnie A. Dansby (Source Process and Breathwork) juhendusel 3 aastasel hingamisterapeudi väljaõppe koolitustel.  Samal ajal korraldasin Leonard Orri, rebirthingu looja, ning Lena Kristina Tuulse hingamistöö ja detox koolitusi Algallikal. Lisaks osalesin Dan Brule, Colin P.Sissoni, Bo Wahlströmi, Rani Spetsi ja Sofia Sjöblomi jt. hingamistöö koolitustel.

2008- 2018 korraldasin Eestis Holotroopse hingamistöö ja TRE (Trauma and Tension Release Execises) instruktorite väljaõpet Ole Ry ja Susanne Andresi juhendusel Taanist. Olen TRE  instruktor,

2004 -2010 Osalesin paljudel isikliku arengu koolitustel, sh Anthony Robbinsi NLP-põhine koolitus, Brandon Bays’i Rännaku meetodi koolitustel, Bert Hellingeri pere- ja organisatsiooni konstellatsioonide kursused Marta Thorheimiga Norrast. 2008 aastal Anni Sennovi auramediaatorite väljaõpe.

2011-2014  osalesin Teeta-tervendamise baas- ja edasijõudnute, manifesteerimise ning traumadega töö koolitustel Suvi Bowellani juhendusel. 2018 läbisin teeta tervendamise instruktori koolitused Vianna Stibali juhendusel, sellest ajast õpetan teeta tervendamise koolitusi.
2014 Hüpnoteraapia baas- ja edasijõudnute kursus; aeg-regressiooni ja eelmiste elude kursus Paul Aurandi ja Sofia Krameri juhendusel (The Michael Newtoni Institut, USA). 2015-st aastast olen osalenud Natalja A. Onufrieva intuitsiooni arendamise koolitustel.
2022 aastast osalen Stan Grofi poolt loodud 3 aastasel Grof Legacy Training’us

Alates 2002 aastast olen juhendanud regulaarselt igal aastal mitme mooduliga enesearengu ja hingamistöö kursuseid, erinevate arengumeetodite praktikaõhtuid ja viinud läbi psühholoogia alaseid koolitusi firmadele.

2006. hakkasin koos oma mehega arendama Algallika keskust Matsalu Rahvuspargis (Algallika lugu loe siit), mis on praeguseks ideaalne koht nii isikliku kui organisatsiooni arengu koolituste pidamiseks.

Olen sündinud Tallinnas ja elan õnnelikult koos oma mehega nii Tallinnas kui Algallikal Matsalus. Meil on kaks täiskasvanud inspireerivat last.

Üle kõige huvitavad mind inimeste potentsiaalid, vaimsete võimete arendamine  ja teadliku loomise protsess. Kuna hingamistöö on nii lihtne ja võimas vahend ning sobib kokku kõige sellega, mida ma õppinud olen ja väärtuslikuks pean, siis on saanud hingamisteraapia  ja hingamistöö selleks nimetajaks, mis integreerib paljud väärtuslikud meetodid minu jaoks terviklikuks.

Aastast 2013 juhatan kaheaastast hingamisteraapia ja nõustamise väljaõpet – Teadliku Loomise ja Hingamistöö Akadeemiat

kodulehed:  www.teadlik-loomine.ee,  www.algallika.ee

Tiia Lõoke facebookis
Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia facebookis