TLHA hingamisteraapia individuaalsete sessioonide juhendajad

Tiia Lõoke
Olen Teadliku Loomise ja Hingamistöö Akadeemia looja. Hariduselt psühholoog, töötanud 30 aastat nõustaja ja koolitajana. Olen lõpetanud gestalt-pühhoterapeudi 4-aastase väljaõppe. Hingamisteraapia sessioone ja koolitusi juhendan 2004 aastast, pean hingamisteraapiat üheks võimsamaks enesearengu meetodiks. Olen õppinud hingamistööd Binnie A.Dansby, Leonard Orri, Lena Kristina Tuulse, Ole Ry, jpt õpetajate käe all. Lisaks hingamisteraapia seanssidele teen  psühhoteraapia  ja hüpnoteraapia individuaalseansse, vaimseid rännakuid ja teeta tervendamist, ja TRE sessioone. Kasutan hingamisteraapias loovalt erinevad meetodeid vastavalt inimese vajadustele.

Pille Allik-Trepp
Olen hingamisterapeut ja Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia õpetaja ja assistent. Olen tantsu- ja liikumisteraapia meetodide ja tehnikate praktiseerija, tantsuõpetaja ning kookonhoolitsuse ja sünnitusjärgse protsessi pakkuja.

Olen lõpetanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3-aastase terapeudiõppe 2012.aastal. Olen läbinud Binnie A. Dansby sünnitoetajate kursuse ja olen MTÜ “Sünni Vägi” asutajaliige. Tantsimine, muusika ja esinemine on olnud minu lemmikud lapsest saadik. Olen täiendanud end tantsu- ja liikumisteraapia kursusel Tallinna Ülikoolis.

Inge Bachaus
Hingamistöö on olnud minu elu lahutamatuks osaks alates 2005 aastast. Algallika protsessi ja hingamistöö terapeudiõppe lõpetasin 2009 aasta kevadel, samas olen koolitanud ennast veel paljude teiste hingamisõpetajate käe all (Rani Spets, Lena Kristina Tuulse, Johan Ekenberg, Bo Wahlström, David Parker, Sergei Strekalov jpt). Tänaseks toetun oma igapäevases töös kõige enam iseenda kogemusele, mis kogutud nii tööst klientidega kui iseenda elust. Samas kasutan ka õpitud teadmisi ja erinevatest meetoditest saadud inspiratsiooni. Nii olen mõjutatud sünni imest, tantsust, tantrast, konstellatsioonidest, rännakust, loovteraapiatest, paariteraapiatest jm. Kokkuvõttes saan end määratleda kui kogemusnõustaja, hingamisterapeut ja sünnitoetaja, kes on jätkuvalt innustunud inimeste toetamisest, et inimene ise leiaks tee enda sügava tarkuseni.

Marianne Metsanurm
Olen psühholoog ja tegelenud hingamistööga alates 2004 aastast. Lõpetanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudi- ja superviisori õppe (Binnie A. Dansby) ning Lena Kristiina Tuulse 1-aastase õppe. Täiendanud ennast paljude eri maade hingamisterapeutide koolitustel. Toetan kliente vabastava hingamise individuaalseanssidel.

Elo Tuppits
Pakun kehatöö juhendaja ja arengutoetajana (coachina) neid meetodeid, millest olen ise oma elu keerulistel aegadel ja suurte muutuste tegemisel abi saanud ja mis siiani toetavad mind isiklikus kasvamises – nii palju, et olen nende meetodite uurimisel läinud süviti. Olen lõpetanud Inspiraktiva 2-aastase hingamisterapeutide väljaõppe, vabastava hingamise kogemus on al 2004, olen osalenud erinevate õpetajate kursustel. Olen ka TRE juhendaja ja leebe bioenergeetika kehatöö praktik. Mul on lahenduskeskse coachingu väljaõpe ja 6 aastat vabatantsu ja intuitiivse hääletöö kogemust.

Margit Raias
Olen hingamistehnikate fänn. Olles praktiseerinud aastaid erinevaid hingamise stiile väga erinevate õpetajate käe all võin julgelt kinnitada, et teadliku hingamisega saab vähendada pingeid, stressi ja ebamugavustunnet ning suurendada rõõmu, heaolutunnet ja elujõudu. Tean, et just hingamine on kõige täpsem, teravam ja tugevam tööriist, millega remontida oma elu kõiki aspekte: füüsilist ja tahtejõudu, emotsionaalset tasakaalu ja suhteid. Ja mis kõige tähtsam, seda saavad teha kõik, muutused on põhjalikud, kiired ning püsivad.
Olen lõpetanud Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia ning juhendan hingamisteraapia individuaal- ja grupiseansse. 

Piret Haamer
Olen õppinud hingamisterapeudiks Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemias (2016-2019). Hingamistöö juurde jõudsin läbi kundalini jooga, kus kogesin aina rohkem, kui palju võib teadlik hingamine meie elukvaliteeti tõsta ning kasvatada teadlikkust iseendast. Sügav sisetunne ning soov hingamistarkust süvitsi mõista viiski mind hingamisterapeudi õppesse. Erinevate vaimsete praktikate juurde jõudsin läbi kundalini jooga, mida praktiseerin aastast 2009 ning õpetan aastast 2015. Olen ka lastejooga õpetaja ja jooga doula ning praktiseerin kundalini joogast pärinevat meditatiivset tervendamist. Toetan inimesi nii individuaalsetel hindamisseanssidel kui ka grupihingamisi tehes.

Karolin Kairo-Gasman
Õppisin hingamisterapeudiks Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemias 2019-2021. Hingamistööni jõudsin peale keerulist depressiooni ja võin kinnitada, et just hingamistöö oli see, mis toetas mul selle haigusega toimetulekul ning aitas teha oma elus nii mentaalse kui erialase kannapöörde. Läbi sügava isikliku kogemuse võin öelda, et hingamistööga saab vähendada igapäevast stressi ja leida taas iseennast: märgata oma isiklikke vajadusi ja kohtuda oma sisemise rõõmuga.
Paralleelselt hingamistööga õppisin ka holistilist taimetarkust (2019-2020) ja kogemusnõustamist (2020). Lisaks praktiseerin meeskonnatöö koolitusi, mille eesmärgiks on meeskonnatöö parendamine läbi indiviidi isikliku arengu enese mõistmisel.  Olen toetajaks nii individuaalseanssidel kui grupitöös, samuti ka meeskonnatöös.