Esimese õppeaasta moodulid

Esimene õppeaasta sobib hästi täiendõppeks inimestele, kes töötavad igapäevaselt inimestega (psühholoogid, terapeudid, õpetajad, organisatsioonide juhid) ja inimestele, kes tahavad viia läbi muudatusi oma elus, olla oma elu teadlikud loojad. Isikliku arengu koolitus koos hingamistööga on selle poolest eriline, et annab koheselt jõu ja väe hakata läbi viima ammu mõtteis mõlgutatud muudatusi.

Pikemaajalisem 1 või 2-aastane väljaõppe koolitus kinnises grupis loob selleks turvalise keskkonna ja toetab suuremate tagasilangusteta jätkuva enesearengu ja elukvaliteedi tõusu.

TLH Akadeemias õppijate tagaside.

Teadliku Loomise ja Hingamise esimese õppeaasta kava koosneb:
– viiest pika nädalalõpuga (neljap. õhtu kuni pühapäev) moodulist
– viiest hingamise praktikaõhtust (a 3 tundi) enda valikul siit…
– kümnest hingamisteraapia individuaalseansist TLH Akadeemia hingamisterapeutide juures
– individuaalseansside ja praktikaõhtude kohta kokkuvõtete kirjutamisest
– koduülesannetest (mis on vabatahtlik) ja kirjanduse lugemisest

Tule õppima – tõsta oma eluenergiat ja elukvaliteeti!

NB! UUS TLHA esimese õppeaasta grupp alustab oktoobris 2021 !

Uue grupi moodulite ajad oktoober 2021 kuni mai 2022 :

1. moodul  7 – 10 oktoober 2021  “Kes ma olen? Mida ma tahan? Pere ja esivanemate mustrid” Algallikal.

2. moodul 25 – 28 november 2021 “Armastus, sensuaalsus ja seksuaalsus” Algallikal.

3. moodul 13 – 16 jaanuar 2022 “Parima uue aasta loomine külluses. Koos soojas vees hingamistööga” Algallikal.

4. moodul 10 – 13 märts 2022 “Intuitsiooni ja selgeltnägemise arendamine. Koos teeta baaskoolitusega” Algallikal

5. moodul 12 – 15  mai 2022  “Algallikaga ühendumine – hingamistöö soojas vees.” Algallikal.

Koolitusmoodulite juhendaja on Tiia Lõoke

Iga moodul sisaldab 30-40 lk. kirjalikke väljatrükitud õppematerjale, lisaks soovitatud linke, raamatuid ja emailiga saadetud artikleid.

TLH Akadeemia individuaalsete hingamisteraapia seansside juhendajad on:  Tiia Lõoke, Pille Allik-Trepp, Inge Bachaus, Liina Mark, Marianne Metsanurm, Elo Tuppits jt.

Vastuvõtt TLH Akadeemiasse:

Palun täida kõigepealt registreerumisvorm siin … 
Siis võtame ühendust et kokku leppida vestluse aega (30-45min) skypi teel.

Esimese õppeaasta õppemaks on 1450 eur (5 moodulit x 290 eur)
Valides osalemise õppeaasta kõigil moodulitel saad 10% soodustuse, sel juhul on õppemaks 1305 eur (5 moodulit x 261 eur). Igakuine osamakse 9 kuu jooksul (september 2021 – mai 2022) on sel juhul 145 eur.
Koolis õppijatega teeme aastase lepingu. Soovi korral saab kokku leppida suuremad osamaksed, maksmise enne igat moodulit või osalejale muu sobivaima ajagraafiku.
Õppemaksu palume maksta OÜ Teine Tee kontole EE302200221069843197 Swedbank, selgituseks “TLHA osamakse, kuu ja nimi”.

Koolitusele mitte tulemisel ja moodulitel mitteosalemisel osamakseid ei tagastata. Haigestumise korral saab puudutud mooduli järgi teha järgmisel aastal.

  • Esimese aasta 5 koolitusmooduli tasule liitub kümne hingamiseansi tasu (mille hind sõltub valitud hingamisterapeudi hinnakirjast 50-95 eur ühe seansi eest) ja 5 hingamise praktikaõhtu tasu (ühe 2- 3-tunnise praktikaõhtu osalustasu on 25 eur). Hingamise praktikaõhtute ajad on siin…
  • Algallika keskuses toimuva koolituse osalustasule liitub toidu ja majutuse tasu.
    ——————————————————

TLHA 1.õppeaasta lõpetamisel saadakse hingamistöö praktiku ametinimetus ja tunnistus. Lisaks saadakse teeta tervendamise praktiku nimetus ja tunnistus.  Hingamistöö praktik on läbinud kõik 1.õppeaasta moodulid, 5 hingamistöö praktikaõhtut ning 10 individuaalset hingamisteraapia seanssi. Tal on head kogemused ja teadmised hingamisteraapia seansside ja grupitööde läbiviimisest, Ta valdab väga paljusid enesearengu, kehatöö ja hingamistöö meetodeid. Ta võib alustada teeta tervendamise seansside läbiviimisega klientidega.  Tal võib alustada individuaalsete hingamisteraapia seansside läbiviimisega klientidega supervisiooni tingimustes (st ta võtab klienditööd tehes supervisiooni TLHA õpetajatelt). Ta saab jätkata 2.õppeaasta moodulitega, mis toetavad tema individuaalset ja professionaalset arengut.

TLHA teine õppeaasta keskendub enesearengu ja elukvaliteedi tõusule koos hingamisterapeudi professionaalste oskute arendamisega. Vaata TLH Akadeemia teise õppeaasta moodulite ja nõuete kohta siit…

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia kaheaastane õpe annab vajalike nõuete täitmisel TLHA hingamisterapeudi ja nõustaja diplomi.
Õppima asumine esimesel õppeaastal ei kohusta jätkama teisel õppeaastal.

TLHA hingamisteraapia õppekava ja maht.

TLH Akadeemias õppijate tagaside.

Õppetöös osalemiseks palun täida registreerumise vorm, siis võtame ühendust et leppida kokku vestluse aeg (30-45min) skypis.

Info:  Tiia Lõoke emailil: tiia@voog.ee, tel.51 78 313
Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia
www.teadlik-loomine.ee